14.1 C
Bydgoszcz
piątek, 12 kwietnia, 2024

Najlepszy kebab w Bydgoszczy: ranking

Sprawdź, które lokale z kebabem cieszą się w Bydgoszczy największą popularnością!

Gdzie jest najlepszy kebab w Bydgoszczy?

Miłośników kebabów nie brakuje, stąd lokale tego typu cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Bydgoszcz nie jest wyjątkiem. Aby ułatwić Wam wybór lokalu, gdzie dokonacie zamówienia na pysznego kebaba, zapraszamy na ranking 10 najlepszych kebabów w mieście. Listę top 10 stworzyliśmy na podstawie opinii w Google. W naszym zestawieniu znajdują się lokale z oceną powyżej 4 gwiazdek oraz z ilością kilkudziesięciu opinii.

Piramida Smaku

Piramida Smaku

Absolutny lider wśród restauracji z kebabem w Bydgoszczy. Miejsce jest nowoczesne, zdecydowanie można tu dobrze zjeść. Dużym plusem jest obecność automatów do samoobsługi. Klient może wybrać sobie dokładnie takiego kebaba, jakiego chce, bez ryzyka nieporozumień w rozmowie z personelem. Kebaby mają dobry smak, a w lokalu jest bardzo miła obsługa. Zdecydowanie serwują tu najlepsze kebaby w Bydgoszczy.

Ocena 4,6 gwiazdek – 1137 opinii

Ceny: Umiarkowane

Sułtan Kebab

Sułtan Kebab

Bardzo popularne miejsce na mapie Bydgoszczy. Smaczny kebab, przyjemny lokal, szeroki wybór i przystępne ceny. Na osobną uwagę zasługuje także korzystna lokalizacja. Do restauracji zawsze jest po drodze, ponieważ mieści się ona w centrum miasta. Klienci wskazują także na świeże, smaczne składniki i dobre sosy. Na tle innych lokali Sułtan Kebab wypada naprawdę znakomicie.

Ocena 4,4 gwiazdki – 2057 opinii

Ceny: Umiarkowane

BERLIN DÖNER KEBAP

BERLIN DÖNER KEBAP

W Bydgoszczy znajdują się dwa lokale BERLIN DÖNER KEBAP, my polecamy ten przy ul. Wojska Polskiego 1. Spośród innych lokali ten wyróżnia się fantastyczną obsługą. Do tego dochodzą smaczne kebaby przygotowane ze świeżych składników. Warto zajrzeć ze względu na pewność świeżych składników i zawsze dobrego smaku kebaba.

Ocena 4,3 gwiazdki – 93 opinie

Ceny: Umiarkowane

Pakman Kebab Bar

Pakman Kebab Bar

Dla wielu Pakman to najlepszy kebab w Bydgoszczy. Niskie ceny, porządne porcje i naprawdę smaczne kebaby. Czego chcieć więcej? Na miejscu można smacznie zjeść. Obsługa z poczuciem humoru także na plus. Klienci doceniają także szybkie przygotowanie kebabów.

Ocena 4,3 gwiazdki – 1449 opinii

Ceny: Tanio

Bar Izmir Kebab

Bar Izmir Kebab

Izmir Kebab oferuje smaczne kebaby w bardzo przystępnej cenie. Oceny dań są przeważnie pozytywne, niektórzy uważają również, że serwowane są tutaj najlepsze kebaby w Bydgoszczy. Można to zmodyfikować do zdania najlepsze kebaby w tak niskiej cenie w Bydgoszczy. Warto zajrzeć, bo naprawdę można smacznie zjeść. Warto zapamiętać, że jedzenie można zamawiać tylko na wynos.

Ocena 4,2 gwiazdki – 27 opinii

Ceny: Tanio

BD King Kebab

BD King Kebab

Z dwóch restauracji BD King Kebab polecamy tę zlokalizowaną przy ulicy Wyżyny. Najlepsze kebaby w okolicy — duże, smaczne i w niskiej cenie. Duży rozmiar kebabów wyróżnia BD King Kebab na tle innych lokali w Bydgoszczy. Warto tu zajrzeć, aby porządnie się najeść za niewielkie pieniądze. Jak wiadomo, nic tak nie zaspokaja głodu jak smak solidnych kebabów.

Ocena 4,3 gwiazdki – 66 opinii

Ceny: Tanio

KC Kebab & Chicken

KC Kebab & Chicken

Kolejne miejsce, które słynie z przyrządzania mistrzowskich kebabów, fajnej obsługi i dobrej lokalizacji. Dla wielu właśnie tutaj przyrządzane są najlepsze kebaby w Bydgoszczy. Lokal nieco gorzej wypada pod względem dostawy do domu – w tym wypadku klienci trochę narzekają. Niemniej jednak na tle innych lokali wypada bardzo konkurencyjnie.

Ocena 4,2 gwiazdki – 544 opinie

Ceny: Umiarkowane

Camel Pizza

Camel Pizza

Niech nie zmyli Was nazwa — Camel pizza specjalizuje się także w przyrządzaniu pysznych kebabów. Przy okazji możesz wybrać, na co masz ochotę — kebaby, pizze, czy zapiekanki? Każde danie powszechnie jest uważane za pyszne. W Camel Pizza co prawda opinie sa różne, wciąż jednak przeważają te pozytywne. Warto również zwrócić uwagę na negatywne opinie ewidentnie pisane po złości i traktować je z pewną dozą dystansu — dokładnie tak, jak właściciele restauracji.

Ocena 4,1 gwiazdki – 1287 opinii

Ceny: umiarkowane

Nahar Kebab

Nahar Kebab

Być może nie jest to najlepszy kebab w Bydgoszczy, ale zdecydowanie warto dać mu szansę. Spośród innych lokali wyróżniają go niskie ceny. Opinie na temat kebabów są w większości dobre. Klienci narzekają niekiedy na obsługę, ale to zdarza się wszędzie. Najlepszy kebab również jest kwestią gustu i pod względem jakości nie można się tutaj do niczego przyczepić.

Ocena 4,1 gwiazdki – 782 opinie

Ceny: Tanio

Imbiss Istanbul Döner Kebap

Imbiss Istanbul Döner Kebap

Naszą listę najlepszych kebabów w Bydgoszczy kończymy w Imbiss Istanbul Döner Kebap. I chociaż na tle innych lokali ta restauracja wypada słabiej z ocenami, to warto zaznaczyć, ze negatywne oceny pochodzą z poprzednich lat. Opinie z ostatnich miesięcy są znakomite! Klienci uważają, że można zjeść tutaj najlepszy kebab w Bydgoszczy. Wiele wskazuje na to, że właściciele wzięli sobie do serca negatywne opinie klientów i znacznie poprawili jakość swoich usług. Zdecydowanie na plus!

Ocena 4 gwiazdki – 149 opinii

Ceny: umiarkowane

Sprawdź najlepsze kebaby w innych miastach:

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
OSTATNIO DODANE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj