11.1 C
Gdańsk
sobota, 2 marca, 2024

Psycholog Gdańsk: top 10 specjalistów w mieście!

Rozważasz rozpoczęcie terapii? A może szukasz pomocy w rozwiązaniu nurtujących Cię problemów? Konsultacja z dobrym psychologiem może wiele zmienić! Zobacz listę 10 psychologów, którzy uważani są za najlepszych specjalistów w Gdańsku!

Najlepsi psycholodzy Gdańsk Ranking

Najlepsi psycholodzy Gdańsk Ranking

Przy potrzebie wsparcia psychologicznego warto szukać wyłącznie dobrych specjalistów, którzy oferują skuteczną pomoc. Oczywiście wyniki badań i konsultacji nie zawsze umożliwiają postawienie natychmiastowej diagnozy i znalezienie wyjścia z problematycznej sytuacji. Terapie trwają długo, stopniowo umożliwiając powrót do zdrowia i normalnego życia.

Psychiatra Gdańsk top 10 lekarzy

Jeśli psychoterapeuta nie spełnia naszych oczekiwań, warto umówić się do kogoś innego. Obecnie dostępne są również konsultacje online, co znacznie ułatwia poszukiwanie profesjonalnej pomocy. Poniżej lista najlepszych psychologów w Gdańsku!

Psychoterapeuta, psycholog Lea Jarmołowicz-Turczynowicz Ośrodek Centrum Gdańsk

Psychoterapeuta, psycholog Lea Jarmołowicz-Turczynowicz Ośrodek Centrum Gdańsk

Psychoterapeuta, członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Na co dzień zajmuje się pomocą psychologiczną i coachingiem. Współpracuje z popularnymi serwisami internetowymi i programami telewizyjnymi, gdzie pojawia się w roli eksperta.

Psycholog, psychoterapeuta Lea Jarmołowicz-Turczynowicz zdobyła imponujące wykształcenie i może pochwalić się równie imponującym doświadczeniem. Doskonale wie, jak wykorzystać wiedzę i praktykę w pomocy psychologicznej. Oceniana jako empatyczna, wnikliwa, umiejąca pomóc i dostosować skuteczne rozwiązania do potrzeb pacjenta. Przyjmuje osoby dorosłe i dzieci od 15 lat.

Psychoterapeuta, psycholog Lea Jarmołowicz-Turczynowicz Ośrodek Centrum Gdańsk

Jeśli chcesz umówić się do tego psychologa, wiedz, że oferuje bezpłatną konsultację online, która pozwala omówić szczegóły psychoterapii lub pomocy psychologicznej. Psychoterapeuta prowadzi również prywatny gabinet w założonym przez siebie Ośrodku Psychoterapii Centrum, mieszczący się pod adresem Szeroka 29, Gdańsk. Koszt kolejnych konsultacji z psychologiem podawany jest w trakcie spotkania online lub rozmowy telefonicznej.

Psycholog, psychoterapeuta Agata Sowińska Centrum Rozwoju JUMP Gdańsk Wrzeszcz

Centrum Rozwoju JUMP Gdańsk Wrzeszcz

Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Praktykę zawodową zdobywa od 2009 roku. Pracowała między innymi w szpitalach psychiatrycznych i ośrodkach wsparcia, a także jako psycholog w Domu Dziecka. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w pomocy psychologicznej dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Prowadzi także terapię dla par i rodzin.

Psycholog specjalizuje się w dziedzinie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Formę wsparcia dostosowuje do potrzeb i problemów pacjenta. Dotychczasowi pacjenci bardzo wysoko oceniają pomoc psychologiczną i terapię u Agaty Sowińskiej. Opinie wskazują na to, że sympatyczna i doświadczona psycholog potrafi wyprowadzić człowieka z najgłębszego kryzysu. Wiele osób zaznacza, że zanim trafili na psycholog Sowińską, korzystali z pomocy innych terapeutów – bez skutku.

Centrum Rozwoju JUMP Gdańsk Wrzeszcz

Psycholog, psychoterapeuta Agata Sowińska prowadzi gabinet w Centrum Rozwoju JUMP przy al. Grunwaldzkiej 203/2, Gdańsk. Oferuje również konsultacje online. Konsultacja psychologiczna oraz psychoterapia indywidualna kosztują 150 zł. Psychoterapia rodzin i terapia partnerska 200 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Karina Bogucka Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Gdańsk

Psycholog, psychoterapeuta Karina Bogucka Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Gdańsk

Certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny. Psycholog kliniczny z ukończoną 5-letnią specjalizacją. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą. Oferuje pomoc terapeutyczną i psychologiczną. Prowadzi również szkolenia. Zdecydowanie jest to bardzo doświadczony specjalista, który wie, jak wykorzystać swoją wiedzę i praktykę w skutecznym wspieraniu pacjentów.

Psycholog, psychoterapeuta Karina Bogucka jest oceniana jako cierpliwa, empatyczna, wyrozumiała i dostosowuje rozwiązania pod problem pacjentów. Psychoterapia i pomoc psychologiczna psycholog Kariny Boguckiej jest określana jako niezwykle skuteczna.

konsultacje psychologiczne online

Miejscem pracy psycholog jest Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii mieszczący się pod adresem Generała Józefa Wybickiego 12/2, Gdańsk. Dostępne są także konsultacje online. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztuje 170 zł. Szkolenia i warsztaty od 220 zł. Doraźna pomoc psychologiczna (zwykła wizyta) kosztuje 120 zł.

Psycholog Gdańsk, psychoterapeuta Joanna Leo Konsultacje online

Psycholog Gdańsk, psychoterapeuta Joanna Leo Konsultacje online

Psycholog, terapeuta i trenerka umiejętności psychospołecznych. Edukację i doświadczenie zdobywała w USA na Kean University oraz New York University. Prowadzi konsultacje i psychoterapię osób dorosłych. Zaznacza, że w swojej pracy skupia się na walce z problemem, ale również nauką wyrozumiałości i cierpliwości, jakiej często brakuje pacjentom w stosunku do samych siebie.

Kontakt z psychologiem jest oceniany przez pacjentów za pomocą samych pozytywnych opinii. Luźna atmosfera, indywidualne podejście oraz duże umiejętności i praktyka sprawiają, że specjalista Joanna Leo jest jednym z najlepszych psychologów.

konsultacje z psychologiem online

Psycholog oferuje obecnie wyłącznie konsultacje online w związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie. Wizyty odbywają się za pośrednictwem Skype lub WhatsApp. Umów konsultację online przez stronę Znany Lekarz. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 200 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Izabela Krzywicka Prywatny Gabinet Psychologiczny

Psycholog, psychoterapeuta Izabela Krzywicka Prywatny Gabinet Psychologiczny

Magister psychologii z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystuje 3 główne metody: Poznawczo-behawioralną (CBT), Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach (TSR), a także Terapię Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Członek European Fertility Society, współpracuje z klinikami leczenia niepłodności.

Psycholog oceniana jest jako ciepła, wyrozumiała, empatyczna i umiejąca słuchać. Konsultacje z psychologiem pozwalają pacjentom na powrót do normalnego życia i pełni zdrowia. Cenne wskazówki i porady oraz możliwość wygadania się potrafią działać cuda. Psycholog Izabela Krzywicka to doświadczony psychoterapeuta, który pomaga osiągnąć różne cele.

Psychoterapeuta przyjmuje osoby dorosłe i dzieci od lat 9. Gabinet Psychoterapii Izabela Krzywicka mieści się pod adresem Nieborowska 15, Gdańsk. Konsultacja psychologiczna online lub w gabinecie kosztuje 160 zł.

Psycholog Gdańsk Izabela Dobies Gabinet Psychologiczny STREFA CZUCIA

Psycholog Gdańsk Izabela Dobies Gabinet Psychologiczny STREFA CZUCIA

Dyplomowany psycholog, coach oraz psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji. Oferuje pomoc w zakresie psychoterapii, poradnictwa psychologicznego, interwencji kryzysowej i rozwoju osobistego. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie.

Opinie na temat usług i terapii w gabinecie Izabeli Dobies są wyłącznie pozytywne. Psycholog jest oceniana jako empatyczna, wrażliwa, wnikliwa, a oferowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi efekty i umożliwia powrót do normalnego życia. Przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci w wieku od 15 lat.

Możliwa konsultacja online lub w gabinecie przy ul. Wojciecha Drzymały 4/1 w Gdańsku. Konsultacja psychologiczna indywidualna kosztuje 130 zł. Poradnictwo psychologiczne dla par kosztuje 200 zł.

Psycholog, seksuolog Magdalena Niewęgłowska Centrum Pomocy NIE MA NIE Gdańsk

Psycholog, seksuolog Magdalena Niewęgłowska Centrum Pomocy NIE MA NIE Gdańsk

Mgr Magdalena Niewęgłowska studiowała na Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Psycholog specjalizuje się we wspieraniu osób, które zmagają się z problemami związanymi z seksualnością. Do gabinetu psychologicznego mogą zgłosić się między innymi osoby, które cierpią na trudności związane z byciem LGBT+.

Doświadczona psycholog i seksuolog umie pomagać w różnych sytuacjach. Trudności w związku, depresja lub problemy, które są nieuświadomione – psycholog oferuje znakomitą pomoc, która odpowiada na różne potrzeby i jest dostosowana do Klienta. Opinie wskazują na to, że korzystając z pomocy tego psychologa, jesteś w dobrych rękach.

Obecnie nie ma możliwości umówienia się na konsultacje lub terapię w gabinecie Magdaleny Niewęgłowskiej na terenie Gdańska. Brakuje wolnych miejsc. W celu podjęcia terapii można skontaktować się z psychologiem, by poleciła inne zaufane gabinety specjalistyczne.

Magdalena Niewęgłowska pracuje w Centrum Pomocy NIE MA NIE przy ul. Antoniego Lendziona 3A/6, Gdańsk. Konsultacja psychologiczna kosztuje od 130 do 150 zł. Konsultacja dla par 200 zł.

Psycholog Gdańsk Agnieszka Wieczorkowska Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online

Psycholog Gdańsk Agnieszka Wieczorkowska Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, psychoterapeuta w trakcie specjalizacji. Posiada spore doświadczenie, które wykorzystuje, pomagając dorosłym pacjentom w pokonywaniu rozmaitych trudności. Zajmuje się terapią indywidualną oraz dla par i rodzin.

Psycholog oceniana jest jako sympatyczna, zaangażowana, empatyczna i bardzo miła. Tworzy miłą atmosferę podczas wizyty, dzięki której pacjenci są w stanie dzielić się trudnościami ze swojego życia, co ma duże znaczenie dla postępów terapii.

Prowadzi konsultacje w gabinecie psychologiczno-psychoterapeutycznym w Gdańsku przy ulicy Matejki 6. Oferuje również konsultacje psychologiczne online. Konsultacja psychologiczna kosztuje 120 zł. Konsultacja dla pary kosztuje 170 zł.

Psycholog Gdańsk Paulina Pakulnicka Centrum Terapii ENSO

Psycholog Gdańsk Paulina Pakulnicka Centrum Terapii ENSO

Mgr Paulina Pakulnicka ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS. Studiowała również w Szkole Psychoterapii Poznawczo-behawioralnej. Obecnie pracuje w Gdańsku i Gdyni jako psychoterapeuta. Specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych.

Psychoterapeuta Paulina Pakulnicka umie nawiązać dobry kontakt z osobami, które szukają u niej porady. Umiejętnie korzysta z doświadczenia, znajdując rozwiązanie w każdej trudnej sytuacji. Opinie wskazują, że bardzo często pomaga osobom, które korzystały z bezowocnej pomocy u innych psychoterapeutów. Oceniana jako sympatyczna, miła i zaangażowana.

Miejscem pracy psychologa jest Centrum Terapii ENSO na terenie Gdańska, przy ul. Jaśkowa Dolina 81. Dostępne również konsultacje online. Koszt wizyty stacjonarnej i online sięga 150 zł.

Psychoterapeuta, psycholog Dorota Damps Studio Psychologiczne PERSPEKTYWY Gdańsk

Psychoterapeuta, psycholog Dorota Damps Studio Psychologiczne PERSPEKTYWY Gdańsk

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie specjalizacji. Mgr Dorota Damps kształci się w kierunku terapii poznawczo-behawioralnej i terapii uzależnień. Psychoterapeuta ma za sobą wieloletnią praktykę i z pewnością duże doświadczenie w dziedzinie praktycznej psychologii.

Psychoterapeuta potrafi znaleźć skuteczne rozwiązania w wielu sytuacjach, oferuje zrozumienie i wsparcie. Mgr Dorota Damps cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, które wskazują na wysoką skuteczność i empatię psychologa.

Psychoterapeuta przyjmuje w Studiu Psychologicznym PERSPEKTYWY, przy ul. Obrońców Wybrzeża 10D/116, Gdańsk. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 120 zł.

Ile trwają konsultacje psychologiczne?

Ile trwają konsultacje psychologiczne

Z reguły pojedyncza konsultacja trwa 50 minut. O dokładnym czasie konsultacji możesz dowiedzieć się przed udaniem się do gabinetu na spotkanie. To ważne, by pamiętać, że psychoterapeuta nie przedłuży spotkania, które już trwa. W kolejce czekają inni pacjenci i opóźnienie czasowe POWINNO zdarzać się jedynie w wyjątkowych sytuacjach.

Kim jest psychoterapeuta?

Kim jest psychoterapeuta

Nie każdy psycholog to psychoterapeuta. Miano psychoterapeuty zyskuje się po ukończeniu kształcenia w zakresie psychoterapii. Trwa to zwykle kilka lat i połączone jest z odpowiednią praktyką. Psychoterapeuta bez co najmniej 4 lat dodatkowej szkoły nie może nazywać się psychoterapeutą.

Czy warto szukać psychoterapii na NFZ?

Czy warto szukać psychoterapii na NFZ

Terapia to długotrwały proces, który ma na celu rozwiązanie problemu, tramy i trudności pacjenta. Spotkania powinny odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu. Nie każdego stać, by umawiać się prywatnie na tak częste wizyty. Co robić, gdy potrzebna jest pomoc? Gdańsk oferuje wiele miejsc pomocy na NFZ. Może to być Ośrodek Pomocy, Pracownia Psychoterapii, Interwencja Kryzysowa, czy Poradnia – miejsca, które mają podpisaną umowę z NFZ.

Czy warto szukać psychoterapii na NFZ

W przypadku, gdy potrzebujesz natychmiastowej pomocy psychologiczno-psychiatrycznej, udaj się do szpitala w celu uzyskania wsparcia i wykonania niezbędnych badań. Oddziały psychiatryczne znajdują się w wielu szpitalach ogólnych.

Czy warto szukać psychoterapii na NFZ

Czy warto korzystać z bezpłatnej pomocy? Tak. Ośrodek, czy Pracownia, które podpisały umowę z NFZ, zatrudniają tych samych psychologów, którzy przyjmują prywatnie. Szanse na uzyskanie odpowiedniego leczenia są naprawdę duże. Ponadto zdecydowanie lepiej jest podejmować jakieś kroki, by umożliwić sobie szczęśliwe, normalne życie. Mocno zachęcam do szukania rozwiązań i zapraszam do zajrzenia na profile psychoterapeutów z listy.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj