10.4 C
Koszalin
sobota, 2 marca, 2024

Koszalininfo: najnowsze wydarzenia w mieście

Koszalininfo.pl to popularny serwis internetowy w całości poświęcony miastu Koszalin. Zobacz, co nowego słychać w mieście i jakich informacji możesz szukać na stronie!

Najnowsze wiadomości z Koszalina

Serwis informacyjny porusza istotne dla lokalnych mieszkańców tematy. Obok relacji z najnowszych wydarzeń znajdziemy informacje o spotkaniach kulturalnych i aktualnych konkursach. Z pomocą serwisu możesz być zawsze na bieżąco i nie przegapić żadnego wydarzenia godnego uwagi.

Mieszkańcy Koszalina mogą na łamach strony przedyskutować decyzje władz miasta i wyrazić swoje opinie na temat lokalnych inwestycji. Koszalininfo cieszy się dużym zainteresowaniem, a czytelnicy są aktywni. Nic w tym dziwnego, ponieważ zawsze chętnie udzielamy się w tematach, które nas bezpośrednio dotyczą.

Siedziba redaktorów serwisu znajduje się przy ul. Projektantów 1 w Koszalinie.

Co znajdziesz na stronie Koszalininfo?

Stronę podzielono na kategorie, dzięki którym jest uporządkowana i przejrzysta, a czytelnicy mają łatwy i szybki dostęp do wybranych przez siebie treści. Najnowsze artykuły znajdują się oczywiście na stronie głównej. Każdą wizytę na stronie o Koszalinie powinniśmy rozpocząć właśnie od tego miejsca.

Na samej górze strony znajduje się pasek z kategoriami. Przejdź do wybranej kategorii, by zobaczyć również archiwalne wpisy.

Wiadomości

Wszystkie newsy koszalińskie znajdują się w zakładce wiadomości. Strona czysto informacyjna, zawierająca krótkie publikacje.

Sport

Mimo pandemii koronawirusa zainteresowanie sportem nie spada. Koszalininfo.pl na bieżąco informuje o wszystkich wydarzeniach w lokalnym sporcie.

Koszalininfo TV

Krótkie relacje filmowe, które prezentują najnowsze wiadomości z miasta. Trzeba przyznać, że na początku 2021 w mieście sporo się działo. Atak agresora na kontrolerów biletów, wyciek gazu, wysadzony bankomat i tragiczne w skutkach pożary to zaledwie przykłady relacji video z miasta.

Fotorelacje

Zakładka Fotorelacje gromadzi wszystkie artykuły, które uzupełnione są o zdjęcia w czasie rzeczywistym. Najczęściej są to relacje z wypadków, które mają mało pozytywny charakter. Fotorelacje w Koszalininfo bardzo często mają również pozytywny charakter, Bez wątpienia jedną z takich relacji jest wizyta w koszalińskiej kwiaciarni Eldorado.

Kultura

W kategorii kultura znajdziemy bieżące konkursy, na przykład na Sołtysa Roku 2021. Oprócz tego nie przegapimy również najnowszych wydarzeń w mieście. Koszalin organizuje wyjątkową imprezę z okazji Dnia Kobiet z muzyką w stylu włoskim. Oby była też pizza!

Publicystyka

W zakładce Publicystyka Koszalininfo skupia się na opiniach i komentarzach aktualnych wydarzeń w mieście. Do dyspozycji użytkownika jest mnóstwo felietonów i relacji ze spotkań. Koszalin komentuje na przykład Akcję Zima i stan koszalińskich dróg, a także dofinansowanie miejskiego Amfiteatru.

Ogłoszenia

W tym miejscu mieszkańcy Koszalina mogą znaleźć pracę lub pracownika. Otwórz lokalne ogłoszenia w celu znalezienia pracy. W dobie Covid-19 ogłoszenia o pracę są na wagę złota. Pod warunkiem, że pracodawca proponuje uczciwe warunki.

Na końcu paska z kategoriami znajduje się również przycisk informuj oraz zakładka kontakt, dzięki której możemy napisać do redakcji serwisu. Koszalininfo można znaleźć również na Facebooku i Instagramie.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj