28.2 C
Kraków
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nasze miasto Kraków: zobacz, co dzieje się w mieście!

Kraków to jedno z największych i najpopularniejszych miast w Polsce, które od wielu lat zachwyca turystów. Ze względu na dużą liczbę ludności i stały rozwój miasto jest miejscem wielu wydarzeń i inwestycji. Strona Nasze Miasto regularnie dostarcza wiadomości, które są istotne dla wszystkich mieszkańców Krakowa. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć ze strony!

Nasze Miasto Kraków podział strony

Serwis Nasze Miasto Kraków ma przejrzysty podział, a najnowsze i najciekawsze wydarzenia są wyszczególnione na stronie głównej. Również strona główna jest uporządkowana. Artykuły pojawiają się grupami i są odpowiednio oznaczone. Na przykład na samym początku znajduje się kilka wpisów z zakładki Dzieje się w Krakowie. Niżej pojawiają się kolejne kategorie i przypisane im najnowsze wiadomości i wydarzenia.

Jeżeli chcemy poznać więcej wpisów z danej kategorii, na przykład spodobała nam się sekcja Strefa Kobiet, wystarczy, że klikniemy tytuł sekcji, a ukryty link przekieruje nas do danej kategorii. Wtedy mamy dostęp do znacznie większej ilości artykułów w danym temacie.
Najpopularniejsze kategorie strony głównej

Na samej górze pojawiają się takie zakładki, jak Dzieje się w Krakowie, Aktualności, Koronawirus, czy W Naszych Miastach. Treści każdej z nich nietrudno się domyślić. Ciekawą opcją jest obecność zwłaszcza tej ostatniej zakładki, która przekierowuje nas do wpisów witryny z innych miast Polski. Dzięki temu możesz być na bieżąco nie tylko z wiadomościami lokalnymi, ale również sięgać po informacje z całego kraju.

Aktualności

W kategorii aktualności Kraków znajdziemy podkategorie dotyczące Koronawirusa, wypadków i biznesu, czyli statystyk i wiadomości miasta, obecnie ze stycznia 2021, które zmieniają się najczęściej w ciągu dni, tygodni i miesięcy.

Wiadomości lokalne

Rozrywka, sport i wiadomości z miasta i okolic. Jedna z luźniejszych kategorii w serwisie. Przejdź do niej, jeśli chcesz się trochę rozerwać.

Ogłoszenia

Masz ogłoszenie i szukasz miejsca, gdzie uzyska duży zasięg? A może szukasz dobrej oferty sprzedaży? Zakładki z ogłoszeniami od lat są jednymi z najbardziej poczytnych. Łowcy okazji również znajdą tu coś dla siebie. W tym miejscu na stronie znajdują się przede wszystkim ogłoszenia o pracę, sprzedaż mieszkań, czy aut.

Serwisy regionalne

Odnośnik do pozostałych witryn Naszego Miasta, które obejmują największe miasta w Polsce. Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się w stolicy lub innym mieście, wystarczy, że klikniesz odpowiedni link. Wszystkie witryny wyglądają bardzo podobnie, ale różnią się treściami.
Serwisy partnerskie

W serwisie znajdują się również strony partnerskie, między innymi Ogłoszenia, Program TV, Strefa Agro, Motoryzacja, Strefa Kobiet.

Dla kogo portal Nasze Miasto Kraków?

Serwis Nasze Miasto Kraków to portal o złożonej tematyce, ale pozbawiony treści z wyraźnym opisem przemocy. Wiele portali informacyjnych dokładnie informuje o tragicznych wypadkach i zbrodniach, których niestety nie brakuje w Polsce, natomiast treści te mogą być nieodpowiednie dla wrażliwych czytelników. W przypadku serwisu Nasze Miasto ryzyko trafienia na trudne wiadomości jest znikome, stąd jest to portal właściwie dla każdego. Doskonały zarówno dla mieszkańców Krakowa, jak i turystów.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj