12.2 C
Łódź
czwartek, 20 czerwca, 2024

Express ilustrowany: wiadomości z Łodzi

Wiadomości i rozrywka: Express Ilustrowany to serwis, którego nie może przegapić żaden mieszkaniec miasta. Aktualne wydarzenia, najpopularniejsze tematy i wyjątkowe porady. Na stronie znajdziemy informacje na każdy temat! Dowiedz się, jak poruszać się po serwisie!

Express Ilustrowany, o czym pisze?

Express Ilustrowany to największa i najstarsza gazeta lokalna w Polsce. Pierwsze wydanie gazety miało miejsce w 1923 roku! Obecnie gazeta wciąż należy do najchętniej czytanych dzienników lokalnych w Polsce. Wydanie ukazuje się codziennie, poza niedzielą. Raz w tygodniu w sobotę do wydania głównego dołączane są 3 tygodniki lokalne obejmujące takie regiony jak Zgierz, Pabianice i Łódź Wschodnią.

Popularna gazeta ma również swoją wersję online, występującą pod tą samą nazwą. Podobnie jak w papierowym wydaniu Expressu Ilustrowanego, również w sieci możemy liczyć na codzienną aktualizację lokalnych wiadomości i ciekawostek. Za pośrednictwem serwisu online można również wykupić prenumeratę gazety.

Koronawirus w Łodzi

Najpopularniejsza gazeta w Łodzi, podobnie jak inne witryny tego typu, zdominowana jest bieżącymi danymi na temat pandemii koronawirusa w kraju. Aktualne dane na temat ilości zakażeń są ważne dla mieszkańców Łodzi, ponieważ ściśle wiążą się z surowością obostrzeń, których celem jest walka z Covid-19. Wszystkie bieżące informacje znajdziemy na stronie.

Express Ilustrowany tematy dnia i aktualności

Zakładki Tematy dnia, Aktualności oraz Najważniejsze to kategorie skupiające bieżące wydarzenia z Łodzi. Na łamach Expressu Ilustrowanego możemy się dowiedzieć między innymi o złodzieju, który użył skradzionej karty bankomatowej i obecnie jest poszukiwany przez policję.

Wiadomości z regionu

Kategoria obejmuje powiaty aglomeracji łódzkiej, relacjonując nam bieżące wydarzenia. Aktualnie możemy dowiedzieć się o rewitalizacji budynków przy ul. Włókienniczej. Chociaż obecne w tym miejscu budynki były już remontowane wielokrotnie, ta renowacja jest inna niż wszystkie. Pierwotnej wersji ozdobnych kamienic na Włókienniczej nie da się już odtworzyć. W związku z tym podjęto decyzję o zrealizowaniu nowego projektu. Obecnie mamy okazję zobaczyć pierwsze efekty renowacji. Szczególną uwagę przyciągają gzymsy w kształcie kobiecych sylwetek. Włókiennicza ma szansę stać się jedną z najbardziej interesujących ulic w mieście!

Z miasta, dzielnicy i osiedla

Artykuły w tym miejscu skupiają się na województwie łódzkim, ale nie są to treści bazujące na bieżących wydarzeniach. W zakładce pojawiają się często także ciekawe wpisy dotyczące historii regionu. Poza tym kategoria niewiele różni się od tych opisanych wyżej. Również jest ciekawa i istotna dla mieszkańców miasta.

Sport, zdrowie i biznes

Im dalej przewijamy w dół strony, tym więcej luźniejszych kategorii i wpisów. Dzięki temu możemy zrównoważyć emocjonujące newsy chwilą rozrywki. Plotki o gwiazdach, porady dotyczące zdrowego odżywiania, gotowania oraz doniesienia ze świata sportu. Większość publikacji jest ściśle związana z Łodzią lub województwem, ale pojawiają się także bardziej ogólne wpisy.

Dla kogo Express Ilustrowany?

Za niezwykłą popularnością jednego z największych dzienników lokalnych w Polsce stoi bez wątpienia regularność publikacji oraz różnorodność poruszanych tematów. Express Ilustrowany zdecydowanie nie jest nudny i monotematyczny, a dostarcza wszystkich aktualnych wieści z miasta i okolic. Nic dziwnego, że mieszkańcy województwa łódzkiego chętnie sięgają zarówno po papierową wersję Expressu, jak i regularnie odwiedzają stronę online.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj