Bubble Tea Warszawa: top 10 polecanych miejsc!

0
324

Bubble tea to nie jest zwykła herbata. To deser, który cieszy się ogromną popularnością od wielu lat. Dostępne są różne rodzaje bubble tea, te zdrowe i te bardziej słodkie. Dzisiaj zapraszamy Was na ranking najlepszych bubble tea w Warszawie!

Ranking bubble tea w Warszawie!

Gdzie serwują najlepszą bubble tea w Warszawie? Dowiecie się tego z naszej listy top 10, w której umieściliśmy najpopularniejsze kawiarnie i herbaciarnie oferujące herbatę typu bubble, czyli smakowity napój z jeszcze lepszymi kuleczkami. Ranking stworzyliśmy na podstawie opinii w Google Maps. O pozycji w rankingu decydowała ilość opinii.


 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Bubble Tea 7

Bubble Tea 7

Polecane bubble tea w Warszawie znajdziemy w lokalu Bubble Tea 7, który jest w całości poświęcony smacznym wynalazkom herbacianym. Co ważne, każdy może skomponować swój napój od podstaw. Zdecydowanie dba się tutaj o jakość i miłą obsługę, dlatego dla wielu osób to najlepsze tego typu miejsce w stolicy. Wadą jest dłuższy czas oczekiwania ze względu na dużą ilość chętnych.

Ocena: 4,2/ 5 — 1571 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Chmielna 4, 00-020 Warszawa

Tian Fun Bubble Tea

Tian Fun Bubble Tea

Mały, klimatyczny lokal przeznaczony nie tylko dla fanów bubble tea, ale także k-popu. Najlepszy lokal dla młodych ludzi, doceniających egzotyczne kawiarnie. Tian Fun jest utrzymana w stylu koreańskim. Krótki czas oczekiwania na napoje i duże rozmiary.

Ocena: 4,4/ 5 — 1111 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Chmielna 26, 05-077 Warszawa

Pij Herbatę — bubble tea to go

Pij Herbatę — bubble tea to go

Bardzo dobra bubble tea jest serwowana również w lokalu Pij Herbatę. Polecane miejsce dla osób chcących zamówić sobie picie na wynos, gdyż herbaciarnia jest malutka, a ilość chętnych duża. Sympatyczna obsługa i szeroki wybór bubble tea.

Ocena: 4,6/ 5 — 830 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Chmielna 10, 00-020 Warszawa

Bubble Tea & Beza Krówka

Bubble Tea & Beza Krówka

 

Bardzo dobra herbaciarnia zlokalizowana w galerii handlowej Wola Park. Lokal przytulny z dużą ilością miejsc. W ofercie dostępne nie tylko bubble tea, ale również pyszne lodowe desery. Klienci zgodnie twierdzą, że tutejsza herbata ma najlepszy smak i chętnie wracają po kolejne smaki bubble tea, a jest ich sporo.

Ocena: 4,9/ 5 — 223 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Górczewska 124, 01-460 Warszawa

Bánh Mì 3T

Bánh Mì 3T

Polecana herbaciarnia mieszcząca się w pobliżu słynnego w Warszawie targowiska. To dla wielu najlepszy lokal serwujący bubble tea oraz charakterystyczne kanapki bánh mi. Zdecydowanie warto tu zajrzeć, także ze względu na sympatyczną obsługę i niezawodne smaki!

Ocena: 4,6/ 5 — 219 opinii
Ceny: niskie
Adres: Bakalarska 11/lok.HA3, 02-212 Warszawa

The Tea is Life

The Tea is Life

Bardzo dobre herbaty bubble znajdziemy również w klimatycznym i profesjonalnym lokalu The Tea is Life. Atutem tego miejsca jest wspaniała obsługa i nieziemsko pyszna bubble tea, dostępna w różnych smakach. To jedna z najlepszych herbaciarni na naszej liście top 10!

Ocena: 4,8/ 5 — 195 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: aleja Lotników 1/paw. 201, 02-668 Warszawa

Wulkan 火山 Bubble Tea

Wulkan 火山 Bubble Tea

Dobry lokal na warszawskim Starym Mieście, oferujący owocowe bubble tea i czarne lody. Popularne i polecane miejsce, ale niektórzy narzekają na wyższe ceny, co niestety w tej lokalizacji jest standardem. Dużym plusem jest natomiast sympatyczna obsługa.

Ocena: 3,8/ 5 — 138 opinii
Ceny: wyższe
Adres: Krakowskie Przedmieście 59, 00-079 Warszawa

Doubble Bubble

Doubble Bubble

Fantastyczny, najlepszy w okolicy lokal oferujący bubble tea. Sympatyczna obsługa, konkurencyjne ceny i świetne smaki — to wszystko znajdziecie w Doubble Bubble. Klimatyczny, niewielki lokal z siedzeniami dostępnymi również na zewnątrz.

Ocena: 4,7/ 5 — 104 opinie
Ceny: niskie
Adres: Powstańców Śląskich 104/223, 01-466 Warszawa

Herbaciarnia Wilaboba&Friends

Herbaciarnia Wilaboba&Friends

Bardzo dobry, rodzinny lokal serwujący przepyszne napoje bubble tea. Herbaciarnia jest malutka, dlatego oferuje jedynie zakup herbat na wynos, ale to żadna wada. Sympatyczna obsługa i właściciele, którym zależy na utrzymaniu jak najwyższej jakości.

Ocena: 4,3/ 5 — 98 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Prymasa Augusta Hlonda 10/lok.U5, 02-972 Warszawa

Ochota na Lody naturalne i Bubble Tea

Ochota na Lody naturalne i Bubble Tea

Ranking kończymy kolejnym bardzo dobrym lokalem, tym razem na warszawskiej Ochocie. Kawiarnia z miłą obsługą, dobrymi cenami i szerokim wyborem bubble tea, które uważane są naprawdę dobre. Klienci chętnie tu wracają, a sam lokal jest często polecany w opiniach.

Ocena: 4,6/ 5 — 86 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Grójecka 66, 02-339 Warszawa

Najlepsza bubble tea w Warszawie?

Wśród najlepszych i najbardziej polecanych herbaciarni bubble tea w Warszawie są te zlokalizowane na Chmielnej, czyli jednej z najchętniej odwiedzanych ulic w mieście, znajdującej się w pobliżu Starego Miasta. Warto jednak dać się skusić również mniej popularnym lokalizacjom, by skosztować równie dobrych napojów, a często także w niższych cenach. Herbaciarnie cieszą się w stolicy ogromną popularnością, konkurencja jest duża, co wiąże się również z wysoką jakością oferty!

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj