0.7 C
Warszawa
czwartek, 2 lutego, 2023

Doradca biznesowy Warszawa — z czyich usług warto skorzystać?

Doradca biznesowy to swego rodzaju ekspert, który może pomóc nam w obraniu odpowiedniej strategii prowadzenia firmy. Konsultacje ze specjalistą mogą być kluczem do sukcesu, ale ważne, by wybrać naprawdę dobrego doradcę biznesowego. W podjęciu decyzji pomoże Wam nasz ranking top 6 doradców biznesowych w Warszawie.

Doradca biznesowy: ranking specjalistów

Ranking najlepszych doradców biznesowych w Warszawie stworzyliśmy na podstawie opinii w Google Maps. Najlepszy doradca biznesowy to ten, który cieszy się dobrymi opiniami klientów. Nic tak nie świadczy o skuteczności danego specjalisty, jak dobra ocena klienta. Im więcej opinii otrzymał dany ekspert biznesowy, tym wyższe miejsce zajął w naszym rankingu.

 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Conse GROUP Doradca Biznesowy

Conse GROUP Doradca Biznesowy

Conse Group zajmuje się nieruchomościami i doradztwem w zakresie inwestycji deweloperskich oraz kredytów hipotecznych. To polecany doradca biznesowy dla wszystkich inwestorów zainteresowanych zarabianiem na rynku nieruchomości.

Ocena: 5/ 5 — 111 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Bagatela 11/1, 00-585 Warszawa

One Eleven Doradca Biznesowy

One Eleven Doradca Biznesowy

Bardzo dobry doradca biznesowy, który może pochwalić się współpracą ze znanymi przedsiębiorstwami. One Eleven tworzy zespół doświadczonych doradców biznesowych i specjalistów od marketingu. To osoby, które są w stanie stworzyć markę od nowa i zapewnić jej prawdziwy sukces. Agencja konsultingowa ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, co, podobnie jak szeroki zakres działania w zakresie biznesu, skłania do skorzystania z usług tej właśnie firmy.

Ocena: 5/ 5 — 4 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Kaniowska 23B, 01-529 Warszawa

Gekko advisoryNOW Sp. z o.o.

Gekko advisoryNOW Sp. z o.o.

Polecany doradca biznesowy dla przedsiębiorców oczekujących nowoczesnych rozwiązań i otwartego podejścia do zagadnień marketingowych. Gekko advisoryNOW to stosunkowo nowa agencja biznesowa, ale zatrudniająca najlepszych doradców biznesowych, będących ekspertami w różnych dziedzinach. To nie jeden dobry doradca biznesowy, a cały zespół wykwalifikowanych ludzi. Agencja wyróżnia się rzetelnością i profesjonalnym podejściem do klientów biznesowych.

Ocena: brak informacji
Ceny: umiarkowane
Adres: Twarda 18, 00-105 Warszawa

Agres Capital Sp. z o.o.

Agres Capital Sp. z o.o.

Bardzo dobry doradca finansowy jest częścią zespołu Agres Capital. To instytucja finansowa, która świadczy szeroko pojęte usługi dla biznesu. Przedsiębiorstwo zapewnia nie tylko profesjonalne doradztwo biznesowe, ale także kapitał na rozpoczęcie własnej działalności. Warunek jest jeden — pomysł musi być dobry. Agencja oferuje między innymi konsulting, usługi księgowe i prawne, zezwolenia na pobyt dla cudzoziemców. Firma udostępnia także usługę wirtualnego biura. Agres Capital zapewnia profesjonalną pomoc zarówno na etapie tworzenia własnego biznesu, jak i na etapie prowadzenia działalności.

Ocena: brak informacji
Ceny: umiarkowane
Adres: Mazowiecka 11/lok.49, 00-052 Warszawa

Doradztwo Gospodarcze Łukasz Białek

Doradztwo Gospodarcze Łukasz Białek

Bardzo dobry doradca biznesowy i specjalista w zakresie prawnych aspektów prowadzenia własnej firmy. Szeroki zakres usług idzie w parze z profesjonalizmem i rzetelnością. Doradca biznesowy przyjmuje w biurze przy ulicy Żelaznej w Warszawie, a także przyjeżdża na spotkania do klientów, by zapewnić im najwyższy komfort podczas współpracy. To polecany doradca biznesowy dla przedsiębiorców, którym zależy między innymi na rejestracji lub restrukturyzacji firmy. Na fachową pomoc mogą liczyć również  właściciele firm zmagających się z nieuczciwymi pracownikami. Fachowe doradztwo prawnika może okazać się nieocenionym wsparciem na każdym etapie tworzenia i prowadzenia własnej działalności.

Ocena: brak informacji
Ceny: umiarkowane
Adres: Żelazna 58/62, 00-866 Warszawa

Doradca Biznesowy Plus — Michał Konderko

Doradca Biznesowy Plus — Michał Konderko

Dobry doradca biznesowy będący częścią znanej firmy telekomunikacyjnej Plus. To ekspert biznesowy w zakresie usług teleinformatycznych i telekomunikacyjnych. Poprzez rozwój i usprawnianie komunikacji umożliwia skuteczny rozwój biznesu. To ekspert z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znający się na swojej dziedzinie. Wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, szczegółowo analizuje sytuację firmy przed wdrożeniem nowych rozwiązań.

Ocena: brak informacji
Ceny: umiarkowane
Adres: Konstruktorska 4, 02-673 Warszawa

Najlepszy doradca biznesowy w Warszawie?

Na pytanie, jaki jest najlepszy doradca biznesowy w Warszawie, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Polecani doradcy biznesowi nie mają zbyt wielu opinii w Google Maps, ponieważ jest to branża z określonym typem klienta. Przy wyborze doradcy biznesowego dla swojej firmy warto sprawdzać zakres usług świadczonych przez wybranego specjalistę. Nie da się być ekspertem od wszystkiego, dlatego doradca biznesowy powinien swobodnie poruszać się w obszarze, w którym znajduje się lub będzie się znajdować nasza firma.

Korzystaliście kiedyś z usług doradcy biznesowego? Czy kogoś polecacie? Podzielcie się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj