17.6 C
Warszawa
niedziela, 25 września, 2022

Księgowy Warszawa: top 10!

Dobry księgowy to absolutny niezbędnik każdego przedsiębiorcy. Tylko księgowi potrafią odnaleźć się w tonach papierów, przepisów i obliczeń. Pozostaje tylko kwestia, jakiego księgowego wybrać. W tym celu przygotowaliśmy dla Was ranking księgowych oparty na opiniach w Google Maps!

Polecany księgowy w Warszawie: ranking

Najlepszy księgowy nie pozwoli sobie na błędy, które w tej branży bywają bardzo kosztowne. W Warszawie nie brakuje profesjonalnych księgowych z kwalifikacjami i doświadczeniem, ale jak to zwykle bywa, właściciele firm mają swoich faworytów. Na podstawie opinii w Google Maps stworzyliśmy ranking księgowych w Warszawie, wybierając top 10 najczęściej ocenianych księgowych. Wśród nich może znajdować się księgowy, którego szukasz!


 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Księga S.C. | Centrum | Śródmieście |

Księga S.C. | Centrum | Śródmieście |

Polecany księgowy z biurem rachunkowym w samym centrum Warszawy. Dobry dojazd do biura księgowego to jedna z licznych zalet tego miejsca. Na księgowe z biura Księga S.C. zawsze można liczyć. Wyróżniają się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Fachowo, rzetelnie i profesjonalnie. Dla wielu to najlepszy księgowy w Warszawie, godny zaufania i polecenia!

Ocena: 4,8/ 5 — 21 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: aleja „Solidarności” 113/83, 00-140 Warszawa

Biuro Rachunkowe LASUR

Biuro Rachunkowe LASUR

Bardzo dobry księgowy, tym razem z biurem zlokalizowanym w dzielnicy Ochota. Klienci zgodnie uważają, że pracownicy biura pomagają rozwiązywać wszystkie problemy rachunkowe, wykazując się niezwykłym zaangażowaniem. Biuro księgowe Lasur to miejsce, w którym uczciwie podchodzi się do klientów, oferując im najwyższą jakość usług.

Ocena: 5/ 5 — 13 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Grójecka 116/lok.17, 02-367 Warszawa

Sygnum Wioletta Ratyńska

Sygnum Wioletta Ratyńska

Polecana księgowa prowadząca biuro rachunkowe z profesjonalnym, wykwalifikowanym zespołem pracowników. To najlepsza księgowa dla osób, którym zależy na terminowości. Tutaj dokumenty pojawiają się zawsze na czas i o niczym nie trzeba przypominać. Rzetelność to jedna z najlepszych cech dobrych księgowych.

Ocena: 4,1/ 5 — 13 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Długa 29/212, 00-238 Warszawa

ETL Outsourcing S.A.

ETL Outsourcing S.A.

ETL to nie tylko dobry księgowy, to cała firma zajmująca się księgowością i wsparciem prawnym. Biuro wspiera małe i średnie firmy, pozwalając na bezpieczny i skuteczny rozwój przedsiębiorstw. Klienci uważają księgowych z ETL za prawdziwych profesjonalistów godnych zaufania.

Ocena: 5/ 5 — 8 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Twarda 18, 00-105 Warszawa

Prazo Biuro Rachunkowe

Prazo Biuro Rachunkowe

Dobry księgowy przyjmuje również w biurze rachunkowym Prazo. Firma doceniana za rzetelność i profesjonalne podejście do klienta. Dodatkowym atutem biura księgowego Prazo jest dobra lokalizacja w samym centrum Warszawy. Biuro nie pozostawia bez odpowiedzi żadnego maila i telefonu, starając się, by wszystkie zlecenia klientów zrealizować jak najszybciej przy zachowaniu najwyższego poziomu usług.

Ocena: 4,5/ 5 — 8 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Chmielna 98, 00-801 Warszawa

Biuro Rachunkowe Fractum S.C.

Biuro Rachunkowe Fractum S.C.

Bardzo dobry księgowy, cieszący się dużym zaufaniem klientów. Większość z nich korzysta z usług biura rachunkowego Fractum od lat. Księgowy z doświadczeniem i fantastycznym podejściem do klienta. Duże zaangażowanie i wiedza pozwalają na szybkie i rzetelne rozwiązywanie wszystkich problemów przedsiębiorców.

Ocena: 4,3/ 5 — 8 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: al. Jana Pawła II 36/56 3 piętro, 00-141 Warszawa

Conte Anita Włodarek

Conte Anita Włodarek

Polecana księgowa z biurem rachunkowym w centrum Warszawy. Wyróżnia się rzetelnością, terminowością i uprzejmością. W Conte bez obaw można zostawić dokumenty swojej firmy, wiedząc, że wszystko zostanie przygotowane na czas. Pełen profesjonalizm!

Ocena: 5/ 5 — 3 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Hoża 19/lok. 57, 00-521 Warszawa

8 DZIEŃ Biuro rachunkowe

8 DZIEŃ Biuro rachunkowe

Najlepszy księgowy dla osób rozpoczynających własną działalność gospodarczą. W biurze rachunkowym 8 Dzień znajdziemy profesjonalną pomoc zarówno na początku, jak i w trakcie prowadzenia firmy. Księgowy oferuje między innymi wsparcie przy rejestracji spółki, a nawet przy ustalaniu cen.

Ocena: 5/ 5 — 2 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Ku Wiśle 7, 00-707 Warszawa

Jan Drewnik Biuro Rachunkowe — Usługi Księgowe / Pełna Księgowość / Ryczałt Warszawa

Jan Drewnik Biuro Rachunkowe — Usługi Księgowe / Pełna Księgowość / Ryczałt Warszawa

Najlepszy księgowy pod względem obsługi klienta, a przynajmniej tak twierdzą sami klienci. Profesjonalne biuro rachunkowe oferujące rzetelną i kompleksową pomoc w księgowości. Szybka realizacja zleceń, rzetelność i terminowość.

Ocena: 5/ 5 — 1 opinia
Ceny: umiarkowane
Adres: Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa

Vat. Biuro rachunkowe

Vat. Biuro rachunkowe

Dobry księgowy w Warszawie z biura rachunkowego Vat. kończy nasz ranking polecanych księgowych. To niewielkie biuro rachunkowe z korzystną ofertą i sympatyczną obsługą. Polecane dla małych i średnich firm.

Ocena: 5/ 5 — 1 opinia
Ceny: umiarkowane
Adres: Ratuszowa 11, 03-450 Warszawa

Najlepszy księgowy w Warszawie?

Dobry księgowy w Warszawie jest praktycznie na każdym rogu, jednak najlepszy księgowy to ten, który jest w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Czasami trzeba przejść przez kilka biur rachunkowych, by znaleźć idealnego księgowego dla siebie. Na szczęście w stolicy nie brakuje profesjonalistów!

A Wy korzystacie z usług księgowych? A może sami prowadzicie dokumentację firmy? Dajcie znać w komentarzach.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj