0.7 C
Warszawa
czwartek, 2 lutego, 2023

Ortodonta Warszawa: ranking polecanych przychodni

Zęby mają to do siebie, że rzadko kiedy są idealnie proste same z siebie. Wady zgryzu można wyleczyć za pomocą dobrego ortodonty. Dzisiaj przedstawimy Wam ranking najlepszych ortodontów w Warszawie!

Polecany ortodonta w Warszawie: top 10

Ranking ortodontów oparliśmy na ocenach w Google Maps. O pozycji na naszej liście top 10 klinik ortodontycznych w Warszawie decydowała ilość opinii klientów. Dzięki poniższemu zestawieniu dowiecie się, jakim specjalistom warto zaufać i które miejsca są najbardziej polecane.

 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

OptimDent

OptimDent

Polecany ortodonta przyjmuje w OptimDent, klinice stomatologicznej cieszącej się ogromnym zaufaniem pacjentów. Ortodoncja jest jedną z wielu dziedzin, którymi zajmują się tutejsi specjaliści. Umawiając się na leczenie w OptimDent mamy pewność najwyższej jakości usług. Jeśli przyda Wam się bardzo dobry ortodonta, to miejsce będzie idealne, także dla skomplikowanych przypadków.

Ocena: 4,9/ 5 — 231 opinii
Ceny: wyższe
Adres: Zabłocińska 10, 01-697 Warszawa

BEST DENT Dental Clinic Professional

BEST DENT Dental Clinic Professional

Najlepszy ortodonta w okolicy, sympatyczny personel i pewność, że leczenie okaże się skuteczne. Jeśli oczekujecie wspaniałych efektów, Best Dent jest bez wątpienia kliniką stomatologiczną godną polecenia.

Ocena: 4,7/ 5 — 160 opinii
Ceny: wyższe
Adres: Przejazd 2, 02-654 Warszawa

Denis Clinic

Denis Clinic

Mimo że klinika medycyny estetycznej nie kojarzy się z ortodontami, to w Denis Clinic znajdziemy także szereg specjalistów w dziedzinie stomatologii i protetyki. Wśród nich znajduje się bardzo dobry ortodonta. Miejsce powszechnie polecane i cieszące się zaufaniem klientów. W przypadku ortodoncji na uwagę zasługują również konkurencyjne ceny.

Ocena: 4,9/ 5 — 141 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Jana Kowalczyka 7/lok.7c, 03-193 Warszawa

ANIDENT

ANIDENT

Bardzo dobry ortodonta w Warszawie przyjmuje także w klinice ANIDENT, cieszącej się przeważnie dobrymi opiniami. Przychodnia jest jednak dość droga, co wiąże się również z większą ilością negatywnych opinii dotyczących cen. Plusem jest natomiast możliwość zrealizowania wielu usług dentystycznych w jednym miejscu.

Ocena: 4,3/ 5 — 138 opinii
Ceny: wyższe
Adres: Belgradzka 12, 02-793 Warszawa

Warsaw Dental Center

Warsaw Dental Center

Polecana klinika stomatologiczna z bardzo dobrym ortodontą. Przyjemne miejsce z wykwalifikowanym personelem i sympatycznymi osobami na recepcji. I chociaż usługi dentystyczne w klinice są droższe, to usługi ortodontyczne są bardziej opłacalne niż w konkurencyjnych przychodniach.

Ocena: 4,9/ 5 — 135 opinii
Ceny: wyższe
Adres: Topiel 11, 00-342 Warszawa

Fabdent

Fabdent

Bardzo dobry ortodonta przyjmujący w klinice ze świetnym i profesjonalnym personelem. Przychodnia, w której bez problemu można wszystko załatwić. Nie bez znaczenia są także efekty, które w przypadku usług ortodontycznych są niezwykle istotne.

Ocena: 4,2/ 5 — 114 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 22A, 01-471 Warszawa

DentaCare I Ursynów i Mokotów

DentaCare I Ursynów i Mokotów

Przychodnia DentaCare ma dobre opinie, chociaż nie brakuje negatywnych ocen w stosunku do wybranych stomatologów. Na szczęście nie dotyczą one ortodontów przyjmujących w klinice. Usługi ortodontyczne na najwyższym poziomie.

Ocena: 4,2/ 5 — 113 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Zamiany 12, 02-786 Warszawa

Orthos Ortodonta Warszawa

Orthos Ortodonta Warszawa

Dobry ortodonta zlokalizowany na warszawskim Ursynowie. W odróżnieniu od pozostałych przychodni w Warszawie Orthos specjalizuje się wyłącznie w ortodoncji. Do wyboru mamy kilku specjalistów w tej dziedzinie i wszyscy są tak samo polecani i godni zaufania. Negatywne opinie pojawiają się w związku z opóźnieniami podczas wizyt.

Ocena: 4,2/ 5 — 112 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Na Uboczu 28b, 02-791 Warszawa

Stomatologia M&M

Stomatologia M&M

Klinika stomatologiczna z bardzo dobrym ortodontą. Sympatyczny i pomocny personel, brak problemów z umawianiem wizyt. Profesjonalne leczenie ortodontyczne, można liczyć na fachową pomoc nawet w trudnych przypadkach. Lekarze specjaliści z doświadczeniem.

Ocena: 4,5/ 5 — 107 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Świętego Bonifacego 70/lok. U-5, 02-936 Warszawa

DeClinic Klinika Stomatologiczna

DeClinic Klinika Stomatologiczna

Ranking ortodontów w Warszawie kończymy specjalistami z kliniki stomatologicznej DeClinic. I chociaż sama klinika zbiera różne opinie, to dobry ortodonta jest częścią zespołu. Miły personel i profesjonalne podejście do pacjentów.

Ocena: 3,6/ 5 — 105 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Bernardyńska 16A, 02-904 Warszawa

Najlepszy ortodonta w Warszawie?

Polecany ortodonta to specjalista powszechnie poszukiwany. Niełatwo jest powierzyć swoje uzębienie w ręce dentysty, a usługi ortodontyczne należą do bardzo kosztownych. Znalezienie dobrego ortodonty to połowa sukcesu i ogromna szansa na fantastyczny efekt. W Warszawie jest mnóstwo prywatnych klinik stomatologicznych, w których przyjmują również ortodonci. Opinie w Google dotyczą natomiast wszystkich specjalistów przyjmujących w danej klinice, w związku z czym należy wczytać się w ich treść przed wyborem przychodni.

A Wy co sądzicie na temat ortodontów w Warszawie? Macie swoje ulubione przychodnie? Dajcie znać w komentarzach.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj