Top 5 Najlepszych Psychologów w Warszawie

0
3955
Psycholog Warszawa, gdzie szukać pomocy

O zachowaniu dobrej kondycji zdrowia psychicznego mówi się coraz więcej. Bardzo często do pełnego powrotu do zdrowia konieczna jest profesjonalna terapia. Gdzie szukać wykwalifikowanej pomocy w mieście Warszawa? Psycholog, terapeuta, psychoterapeuta Warszawa? Przedstawiamy najwyżej ocenianych terapeutów w mieście!

Psychoterapia Warszawa, kogo polecacie?

O kwalifikacjach psychologa lub psychoterapeuty nie świadczy wcale ilość dyplomów. Tutaj zdecydowanie liczą się opinie pacjentów. Zarówno Warszawa, jak i inne miasta w Polsce mają swoich najlepszych specjalistów. Najlepszymi opiniami w Warszawie cieszą się zarówno indywidualni psychoterapeuci, jak i całe poradnie dla dzieci, młodzieży, czy dorosłych. W poradniach pracuje psycholog, psychoterapeuta, logopeda i psychiatra. Często są to poradnie, które łączą pomoc dzieciom i młodzieży lub dzielą się nie ze względu na wiek pacjentów, a zakres wsparcia. Kogo zatem polecacie z własnego doświadczenia?

Psycholog dziecięcy Warszawa: Poradnia psychologiczna Uśmiech

Psychoterapia dzieci i młodzieży jest jedną z najtrudniejszych. Dorosła osoba ma wybór, a dziecko musi poddać się woli dorosłych. Psycholog, psychoterapeuta dzieci musi mieć do nich odpowiednie podejście, a atmosfera miejsca terapii musi się dziecku podobać. Kwestia zaufania i bezpieczeństwa jest tutaj kluczowa. Poradnia Psychologiczna Uśmiech zdecydowanie jest dobrym miejscem, gdzie warto szukać specjalisty. Poradnia Uśmiech ma w pracy nie tylko psychologów, ale również logopedów i terapeutów. Centrum prowadzi również popularną ostatnio integrację sensoryczną, którą może przeprowadzać tylko wykwalifikowany psycholog specjalista. Centrum mieści się w warszawskiej dzielnicy Bielany.

poradnia-usmiech-logo

Terapia par Warszawa: Ośrodek CAPRA

Psychoterapia małżeństw zwykle nie jest dostępna w poradni za darmo. Terapię par należy zatem wybierać mądrze, by kryzys lub problemy w związku nie przybrały na sile, a faktycznie za pomocą psychoterapii złagodziły się, by po czasie zniknąć zupełnie. Ośrodek CAPRA jest jednym z najlepiej ocenianych miejsc pracy psychoterapeutów i psychologów, między innymi dla par. Zaletą ośrodka jest również świetna lokalizacja, bowiem CAPRA mieści się niemal w samym centrum, przy Placu Zbawiciela. Czasami nieporozumienia w małżeństwie niszczą związek, a rozwiązanie okazuje się proste. Psycholog może pomóc Wam uratować coś, co dawno spisaliście już na straty.

osrodek-capra-logo

Psychoterapia uzależnień Warszawa: Alma Libre

Alma Libre znajduje się w mieście Warszawa, a dokładnie na Żoliborzu. W przeciwieństwie do typowych ośrodków psychoterapii uzależnień, do tego można z łatwością dojechać, ponieważ nie znajduje się na dalekich obrzeżach miasta. Alma Libre wspiera pokonywanie uzależnień od alkoholu i narkotyków, ale również zwalcza uzależnienia behawioralne, czyli na przykład hazard. W tym miejscu codziennie wre praca. Psycholog Warszawa, nieważne czy posiada własną praktykę, czy pracuje w poradni, zawsze ma napięty grafik. To powinno być dla Ciebie wskazówką, że nie jesteś odosobniony i że warto sięgać po pomoc. Alma Libre posiada odpowiednie możliwości, by skutecznie pomóc uzależnionym.

alma-libre-logo

Psychoterapeuta Warszawa: najlepszy psycholog, psychoterapeuta w mieście

Jeżeli planujesz indywidualną wizytę u psychologa lub psychoterapeuty, z pewnością zwracasz uwagę na dobre opinie. W tym wypadku bardzo pomocną zakładką jest strona Znany Lekarz. Tam prowadzony jest osobny ranking dla lekarzy psychiatrów, specjalistów psychologii i terapii. Bardzo pocieszającą informacją jest, że dobre opinie ma niejeden psychoterapeuta i że z łatwością znajdziesz szybki termin konsultacji. Każdy psycholog z doświadczeniem ustala również własne ceny, dlatego nie musisz kierować się wytartym powiedzeniem, że najdroższa konsultacja, to ta najlepsza. W zestawieniu Znany Lekarz bardzo wiele tańszych psychoterapeutów w Warszawie posiada odpowiednie kwalifikacje i przede wszystkim skutecznie pomaga ludziom. Obecnie na szczycie listy Znany Lekarz znajduje się między innymi mgr Olga Praśniewska oraz mgr Natalia Orzechowska. Z łatwością sprawdzisz ich wolne terminy bez dzwonienia!

znany-lekarz-warszawa

Psycholog, terapia Warszawa, gdzie się zgłosić?

Bardzo często dobry psycholog psychoterapeuta ma odległe terminy, w których może nas przyjąć. Zła kondycja psychiczna nie pozwala nam czekać. W tym wypadku pomocna okaże się poradnia zdrowia psychicznego lub poradnia psychologiczna, która z pewnością pomoże Ci znaleźć psychologa lub psychoterapeutę. Wszystkim uzależnionym mogą z kolei pomóc ośrodki leczenia uzależnień lub poradnie DDA, gdzie dodatkowo można dostać się na terapię za darmo. Najszybszy psycholog Warszawa to ten, który przyjmuje prywatnie, ponieważ nie ma on zobowiązań w poradniach, a nawet jeśli, jest to kilka godzin w tygodniu.

Pokonywanie problemów i trudności związanych z depresją oraz innymi ciężkimi chorobami to droga pionowo pod górę. To nie grypa, którą wystarczy przeleżeć i nie angina, na którą dostaniesz antybiotyk. To ciężka praca, która wymaga woli walki i wsparcia z zewnątrz. Zdecydowanie warto jednak walczyć o siebie. Psycholog Warszawa to jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł, co udowadnia, że problemy zdrowia psychicznego to żadna nietypowa przypadłość, której należy się wstydzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj