10.4 C
Warszawa
poniedziałek, 26 września, 2022

Serwis telefonów Warszawa: wybieramy najlepszy serwis w mieście

Telefony komórkowe lubią psuć się w najmniej odpowiednim momencie. Jedyne, co nam wtedy pozostaje, to skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu telefonów. Jakie serwisy telefoniczne znajdziemy w Warszawie? Zapraszamy na ranking stworzony na podstawie opinii w Google Maps.

Serwis telefonów w Warszawie: ranking

Naprawa telefonów z reguły odbywa się w serwisach przypisanych do danej marki. Na szczęście są również uniwersalne serwisy telefonów, do których można udać się z dowolnym, zepsutym smartfonem. W naszym rankingu top 8 serwisów telefonów znalazły się najczęściej oceniane firmy w Warszawie. O kolejności w rankingu decydowała ilość opinii klientów w Google Maps.

 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Xiaomi Outlet — serwis i sklep Xiaomi

Xiaomi Outlet — serwis i sklep Xiaomi

Polecany serwis telefonów Xiaomi. Atutem tego serwisu jest bardzo dobra lokalizacja, tuż przy Metrze Ratusz Arsenał. Klienci mają natomiast mieszane opinie na temat sklepu i usług naprawczych serwisu Xiaomi przy metrze. Zdarza się, że na naprawę telefonu trzeba czekać naprawdę długo, a kontakt z personelem serwisu jest utrudniony. Nie brakuje jednak opinii wskazujących na to, że Xiaomi Outlet to bardzo dobry serwis telefonów.

Ocena: 4/ 5 — 472 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Metro Ratusz Arsenał Galeria Handlowa lokal 007, 00-001 Warszawa

Czwarty Wymiar Serwis Telefonów Warszawa

Czwarty Wymiar Serwis Telefonów Warszawa

Polecany serwis telefonów w Warszawie, zlokalizowany w jednej z najpopularniejszych ulic w mieście. Naprawa telefonów odbywa się w terminie, profesjonalnie i uczciwie. Klienci doceniają także niezwykle fachową i sympatyczną obsługę. Czwarty Wymiar to bardzo dobry serwis telefonów, w którym bez obaw można zostawić swój sprzęt.

Ocena: 4,8/ 5 — 354 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Chmielna 106/U3, 00-801 Warszawa

MobiDok Serwis GSM

MobiDok Serwis GSM

Polecany serwis telefonów z siedzibą w dobrej lokalizacji, gdzie można szybko dojechać niemal z każdego miejsca w Warszawie. Szybka i tania naprawa telefonów sprawia, że MobiDok ma wielu zwolenników i stałych klientów.

Ocena: 4,8/ 5 — 89 opinii
Ceny: niskie
Adres: Grochowska 332, 03-838 Warszawa

SWIAT GSM

SWIAT GSM

Dobry serwis telefonów z siedzibą w Galerii Wileńskiej (dobry dojazd). Polecany serwis z miłą i pomocną obsługą. Naprawy telefonów odbywają się zgodnie ze wskazanymi terminami, a klienci przeważnie nie mają żadnych zastrzeżeń co do jakości napraw.

Ocena: 4,4/ 5 — 76 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Targowa 72, 03-734 Warszawa

Serwis GSM

Serwis GSM

Dobry serwis GSM z konkurencyjnymi cenami i świetną obsługą. Naprawa telefonów w terminie, z pełnym profesjonalizmem i szacunkiem do cudzej własności. Polecany serwis telefonów, zarówno do wymiany szybki w telefonie, jak i poważniejszych awarii. Klienci zostawiają pozytywne opinie również ze względu na niskie, uczciwe ceny.

Ocena: 4/ 5 — 72 opinii
Ceny: niskie
Adres: rondo Daszyńskiego 2, 00-843 Warszawa

AL-KOM Telefony Laptopy — Sklep / Serwis / Akcesoria

AL-KOM Telefony Laptopy — Sklep / Serwis / Akcesoria

Bardzo dobry serwis telefonów w Warszawie, cieszący się dużym zaufaniem wśród klientów. Naprawa telefonów w AL-KOM przebiega sprawnie i uczciwie, a pracownicy serwisu są sympatyczni i pomocni. To najlepszy serwis telefonów na Białołęce, a przynajmniej tak wynika z opinii klientów. Właściciel firmy zajmuje się nie tylko naprawami, ale również dystrybucją części zamiennych do telefonów i laptopów.

Ocena: 5/ 5 — 52 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Światowida 49, 03-144 Warszawa

KrasPhone

KrasPhone

Dobry serwis telefonów znajdujący się na terenie Centrum Handlowego Szembeka. KrasPhone to serwis prowadzony przez inżyniera elektroniki z doświadczeniem. Można liczyć na pomoc w trudnych przypadkach awarii telefonów i laptopów. Profesjonalna naprawa telefonów idzie w parze z miłą obsługą. Dodatkowym atutem tego miejsca jest lokalizacja z dobrym dojazdem. Zdecydowana większość klientów ocenia KrasPhone jako firmę godną zaufania i skuteczną.

Ocena: 3,8/ 5 — 8 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Zamieniecka 90, 04-158 Warszawa

Serwis iPhone Wola Warszawa

Serwis iPhone Wola Warszawa

Profesjonalny serwis telefonów Apple. Bardzo dobre miejsce dla wszystkich właścicieli telefonów iPhone. W sieci nie ma zbyt wielu informacji na temat tej firmy, brakuje również opinii klientów. Z informacji na stronie internetowej wynika, że jest to dobry serwis telefonów, skupiony wokół napraw telefonów typu iPhone. Przed oddaniem swojego telefonu do serwisu warto upewnić się, że  naprawa telefonu przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami.

Ocena: brak informacji
Ceny: umiarkowane
Adres: Ulica Ciołka 35 01-445 Warszawa

Najlepszy serwis telefonów w Warszawie?

Z powyższego rankingu wyłania się obraz dobrego serwisu telefonów, schowanego w głębi osiedla. Takie prywatne, uniwersalne firmy (uniwersalne, jeśli chodzi o markę telefonu), cieszą się dużą popularnością ze względu na niższe ceny serwisowania przy takiej samej jakości usług.

A Wy gdzie naprawiacie swoje telefony? Korzystacie z polecanych serwisów telefonów, czy załatwiacie takie sprawy bezpośrednio u producenta, na przykład w ramach gwarancji? Napiszcie w komentarzu.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj