0.4 C
Warszawa
sobota, 28 stycznia, 2023

Siłownia Warszawa: ranking najlepszych miejsc!

Kiedy jest najlepszy czas na rozpoczęcie treningów na siłowni? Zawsze! Miejsc treningowych w Warszawie nie brakuje, ale które są najlepsze? W wyborze pomoże Wam nasz ranking najpopularniejszych siłowni w stolicy, stworzony na podstawie opinii w Google Maps.

Siłownia Warszawa: top 10

Każdy ma swoje indywidualne preferencje, jeśli chodzi o wystrój i atmosferę panującą na siłowni, dlatego siłownię warto wybrać świadomie, a nie przypadkiem. Z tego powodu zachęcamy do zapoznania się z naszą listą top 10, opisującą najpopularniejsze siłownie w Warszawie. O pozycji w rankingu decydowała ilość opinii w Google Maps.

 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Fit & Fun

Fit & Fun

Bardzo dobra siłownia, która działa w Warszawie już od wielu lat. Osoby ćwiczące wskazują na dużą ilość sprzętu, najlepszych instruktorów i miłą atmosferę, która również jest bardzo ważna, zwłaszcza dla osób początkujących.

Ocena: 4,7/ 5 — 416 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Piotra Wysockiego 51, 03-202 Warszawa

CityFit

CityFit

Tania i świetnie wyposażona siłownia w Warszawie, według licznych opinii panuje tu najlepszy klimat. Dodatkowym plusem jest bardzo dobry sprzęt w znacznej ilości oraz miła obsługa. Minusem jest natomiast duże zainteresowanie ćwiczących osób, co wiąże się z tłokiem, zwłaszcza w godzinach wieczornych.

Ocena: 4,4/ 5 — 347 opinii
Ceny: niskie
Adres: Młynarska 8/12, 01-194 Warszawa

IMPULS — Siłownia i Fitness Warszawa Bielany

IMPULS — Siłownia i Fitness Warszawa Bielany

Najlepsza siłownia na Bielanach to na przykład IMPULS, gdzie można poćwiczyć w miłej atmosferze. Wokół jest czysto i schludnie, a dobre wrażenie dopełnia sympatyczna i pomocna obsługa. Klub polecany dla początkujących i zaawansowanych.

Ocena: 4,7/ 5 — 331 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Gustawa Daniłowskiego 2/4, 01-833 Warszawa

Fitness Club S4 I Targowa

Fitness Club S4

Według wielu najlepszy klub sportowy na Pradze Północ. Miła atmosfera i dużo miejsca do ćwiczeń. Na siłowni zwykle pojawia się umiarkowana ilość osób, co daje wysokie poczucie komfortu. Sprzęt w dobrym stanie, chociaż niektórzy zwracają uwagę, że jest już nieco stary. To jednak niewielki problem.

Ocena: 4,1/ 5 — 275 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Targowa 33A, 03-728 Warszawa

Fitness Club S4 I Nałęczowska

Fitness Club S4

Kolejny dobry klub sportowy należący do tej samej sieci siłowni — Fitness Club S4. Tutaj dla odmiany mamy do czynienia z nowym sprzętem i ogólnie dużą ilością stanowisk do ćwiczeń. Swobodna atmosfera to kolejny plus. Bardzo dobra, kameralna siłownia.

Ocena: 4,5/ 5 — 249 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Nałęczowska 19, 02-922 Warszawa

Fitness Klub ZDROFIT Mokotów I Marynarska

Fitness Klub ZDROFIT Mokotów I Marynarska

Bardzo dobry klub należący do popularnej sieci siłowni ZDROFIT. Przyjemna lokalizacja, mały, kameralny klub z dużą ilością sprzętu. Swobodna atmosfera, jednak nie brakuje również mniej pozytywnych opinii, wskazujących na zużycie sprzętu lub jego czystość.

Ocena: 4,3/ 5 — 245 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Marynarska 15, klatka B, 02-674 Warszawa

EliteZone — Studio treningów personalnych

EliteZone — Studio treningów personalnych

EliteZone to dla wielu osób najlepszy klub sportowy w Warszawie. Świetny team instruktorów, znakomite wyposażenie siłowni, sympatyczna atmosfera i wszechobecny porządek, dzięki któremu treningi są naprawdę przyjemne.

Ocena: 4,8/ 5 — 56 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: aleja Jana Chrystiana Szucha 8, 00-580 Warszawa

Trenuj Studio — Trening EMS Warszawa

Trenuj Studio — Trening EMS Warszawa

Najlepsze studio na Woli, a to za sprawą znakomitych trenerów i miłej atmosfery. Nie jest to taka typowa siłownia, ale zdecydowanie jest to miejsce godne polecenia. Uczestniczący w zajęciach szybko zauważają pozytywne efekty dobrze dobranych ćwiczeń.

Ocena: 5/ 5 — 25 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Jana Kazimierza 68/lokal U4, 01-248 Warszawa

Street Workout Park

Street Workout Park

Dobra siłownia w Warszawie znajdująca się na świeżym powietrzu. Treningi są bezpłatne, a mimo to liczba chętnych nigdy nie jest zbyt duża, co daje pełną swobodę i komfort. Dużo sprzętu i mnóstwo świeżego powietrza!

Ocena: 4,9/ 5 — 10 opinii
Ceny: obiekt bezpłatny
Adres: Karola Darwina 11/13, 03-456 Warszawa

Siłownia AZS UW

Siłownia AZS UW

Ranking siłowni w Warszawie kończymy siłownią AZS Uniwersytetu Warszawskiego, która obecnie jest niestety nieczynna. To popularny wśród studentów obiekt, ale wymagający remontu, co być może dzieje się właśnie obecnie.

Ocena: 3,4/ 5 — 5 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Karowa, 00-324 Warszawa

Najlepsza siłownia w Warszawie?

W naszym rankingu top 10 siłowni w Warszawie najgorsze oceny przypadły w udziale dużym sieciom sportowym. Wpływ na to ma zapewne ilość osób odwiedzających takie siłownie. Ranking wyraźnie pokazuje, że większym uznaniem cieszą się małe, kameralne kluby sportowe, gdzie można poćwiczyć w samotności lub w skromnym towarzystwie innych osób. Ludzie są zgodni co do tego, że treningi w zatłoczonych miejscach nie są tak bardzo udane. Na szczęście w Warszawie jest duży wybór dobrych siłowni i nawet te najpopularniejsze mają czasami luz.

A Wy jak oceniacie warszawskie siłownie? Korzystacie, czy nie jesteście fanami sportu? Dajcie znać w komentarzach.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj