17.6 C
Warszawa
niedziela, 25 września, 2022

Sklep muzyczny Warszawa: ranking miejsc

Osoby uzdolnione muzycznie są na stałe związane ze sklepami muzycznymi. A dobry sklep muzyczny to połowa sukcesu! Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was ranking dotyczący niczego innego, jak sklepów z instrumentami muzycznymi. Pomogły nam w tym opinie w Google Maps.

Polecany sklep muzyczny w Warszawie: ranking

Gdzie w Warszawie warto udać się po sprzęty i akcesoria muzyczne? Stolica jest pełna sklepów muzycznych, jednak tylko 10 z nich znalazło się na naszej liście top 10. Ranking opiera się na opiniach klientów pozostawionych w Google, stąd wybraliśmy te sklepy, które mają najwięcej opinii. O kolejności w rankingu decydowała oczywiście ilość ocen.

 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Sklep muzyczny Pasja

Sklep muzyczny Pasja

Bardzo dobry sklep muzyczny z szerokim asortymentem i sympatyczną obsługą. Przeważnie sympatyczną, gdyż zdarza się, że ekspedienci mają gorsze dni, co widać w komentarzach rozczarowanych klientów. To jednak pojedyncze przypadki, dlatego warto sprawdzić ofertę tego polecanego i bez wątpienia najpopularniejszego sklepu muzycznego w Warszawie.

Ocena: 4,6/ 5 — 1604 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Wiktorska 7/11, 02-587 Warszawa

Salon Muzyczny Riff Megastore

Salon Muzyczny Riff

Dla wielu najlepszy sklep muzyczny w Warszawie mieści się przy ulicy Bokserskiej. Warto wspomnieć, że jest to również najstarszy sklep muzyczny w mieście. Salon jest polecany ze względu na miłą obsługę, pracowników umiejących doradzić i duży wybór produktów. Miejsce robi wrażenie i jest niezwykle popularne.

Ocena: 4,6/ 5 — 778 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Bokserska 62A, 02-690 Warszawa

RIFF Salon Muzyczny I Warszawa Plac Konstytucji

Salon Muzyczny Riff

Kolejny sklep muzyczny należący do sieci RIFF, w dodatku znajdujący się w samym centrum miasta. Bardzo dobra lokalizacja to jednak nie wszystko. Stali klienci i fani RIFF wolą sklep na Mokotowie ze względu na bardziej doświadczoną obsługę.

Ocena: 4,1/ 5 — 700 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: plac Konstytucji 5, 00-657 Warszawa

TanieStruny.pl I Internetowy Sklep Muzyczny Warszawa

TanieStruny.pl I Internetowy Sklep Muzyczny Warszawa

Sklep muzyczny, ale działający w internecie, z możliwością odbioru osobistego w siedzibie na Woli. Sklep bardzo dobrze wyposażony, z sympatyczną obsługą i dobrymi cenami. Klienci pozostawiają natomiast negatywne opinie z powodu dłuższego czasu oczekiwania na zamówienia.

Ocena: 4/ 5 — 600 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Jana Olbrachta 46, 01-459 Warszawa

Sklep Muzyczny Supersound.pl

Sklep Muzyczny Supersound.pl

Powszechnie polecany sklep muzyczny dla profesjonalnych muzyków i amatorów. Zakupy są możliwe stacjonarnie i online, przy czym najlepszy wybór produktów jest właśnie w internecie. Można zamówić odbiór osobisty i w ten sposób zrobić udane zakupy.

Ocena: 4,7/ 5 — 470 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Połczyńska 115, 01-303 Warszawa

Metro. Sklep muzyczny

Metro. Sklep muzyczny

Kameralny, polecany sklep muzyczny znajdujący się w podziemnym przejściu warszawskiego metra. Świetna obsługa, bardzo sympatyczna i profesjonalna. W tym miejscu można nie tylko kupić sprzęt i akcesoria, ale również otrzymać cenne porady muzyczne.

Ocena: 4,4/ 5 — 421 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Stacja Metro Centrum, plac Defilad 1/2001C, 00-110 Warszawa

GuitarProject.pl

GuitarProject.pl

Bardzo dobry sklep muzyczny prowadzony przez ekspertów! Miejsce polecane miłośnikom amatorskiego i profesjonalnego grania. Miła i pomocna obsługa, szeroki wybór i dobre ceny. Klienci chętnie tu wracają!

Ocena: 4,8/ 5 — 414 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Kadetów 20/14, 03-987 Warszawa

Pro Drum

Pro Drum

Najlepszy sklep muzyczny dla osób, które chcą swobodnie wybierać instrumenty muzyczne i które chcą bez problemu mieć możliwość testowania produktów przed zakupem. W sklepach muzycznych ta możliwość jest teoretycznie normalna, ale nie wszędzie występuje. Pro Drum zasłużył na miejsce na naszej liście top 10 również za świetną obsługę.

Ocena: 4,8/ 5 — 355 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: 1, Zygmunta Słomińskiego, 00-204 Warszawa

Mp3store Warszawa / HiFi PRO

Mp3store Warszawa / HiFi PRO

Bardzo dobry sklep muzyczny prowadzony przez pasjonatów. Wspaniała, pomocna obsługa zachęca do zakupów, a na osobną uwagę zasługuje również sam sprzęt, którego jest naprawdę dużo. Jest w czym wybierać!

Ocena: 4,8/ 5 — 266 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Skierniewicka 34a/U2 wjazd od ul. Skierniewickiej 34, 01-230 Warszawa

Salon Rock’N’Roll

Salon Rock'N'Roll

Polecany, bardzo dobrze wyposażony sklep muzyczny ze świetnym sprzętem i sympatyczną obsługą. Negatywne opinie, chociaż zdarzają się rzadko, dotyczą bardziej nieporozumień niż faktycznych problemów z obsługą, czy zakupionym sprzętem.

Ocena: 4,4/ 5 — 263 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Polna 30, 00-635 Warszawa

Najlepszy sklep muzyczny w Warszawie?

Ranking sklepów muzycznych w Warszawie już za nami i na tej podstawie można uznać, że mniej popularne sklepy mają często wyższe opinie od tych odwiedzanych najczęściej. W każdym razie warszawskie sklepy muzyczne naprawdę trzymają poziom. A Wy co sądzicie? Chodzicie do sklepów muzycznych? Jakie miejsca oceniacie najlepiej? Dajcie znać w komentarzach.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj