-1.5 C
Warszawa
czwartek, 30 listopada, 2023

🏆 TOP 10 – Ranking Najlepszych Strzelnic w Warszawie

Strzelectwo to niezwykle emocjonujące hobby, które pozwala na aktywny relaks i naładowanie baterii. Miłośnicy strzelectwa mają w Warszawie kilkanaście strzelnic do wyboru. Przygotowaliśmy ranking najlepszych miejsc, opierając się na opiniach w Google Maps. Gdzie znajduje się najlepsza strzelnica w Warszawie? Zapraszamy do czytania!

Polecana strzelnica w Warszawie i okolicach: top 10

Dobra strzelnica nie tylko pozwala na pełne oddanie się pasji, ale także może zachęcić nowicjuszy do rozwijania swoich umiejętności w zakresie strzelectwa. Na podstawie opinii w Google Maps wybraliśmy najczęściej oceniane strzelnice w Warszawie i najbliższych okolicach. O kolejności na liście top 10 decydowała ilość opinii klientów.

 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Strzelnica FSO

Strzelnica FSO

Bardzo dobra strzelnica w Warszawie, świetnie wyposażona, zadbana i z miłą atmosferą. Zdecydowanie można się skupić na rozrywce, bez stresu i niepotrzebnego napięcia. Dodatkowo można skorzystać z pomocy doświadczonych instruktorów. Strzelnica FSO podoba się osobom w różnym wieku.

Ocena: 4,7/ 5 — 753 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Jagiellońska 88/10 B Warszawa

ZKS Warszawa

ZKS Warszawa

Polecana strzelnica w Warszawie to także ZKS Warszawa. Szeroki wybór broni przyciąga dorosłych i nastoletnich miłośników strzelectwa. Sympatyczni instruktorzy i miła atmosfera robią pozytywne wrażenie, jednak największą zaletą strzelnicy ZKS Warszawa są niskie ceny.

Ocena: 4,4/ 5 — 413 opinii
Ceny: niskie
Adres: Marymoncka 42, 01-977 Warszawa

Strzelnica AGVO Klub Strzelecki Warszawa

Strzelnica AGVO Klub Strzelecki Warszawa

Dobra strzelnica w korzystnej lokalizacji. Klienci zwracają uwagę na szeroki wybór broni, konkurencyjne ceny i miłych, pomocnych instruktorów. Zdarzają się negatywne opinie na temat pracowników recepcji.

Ocena: 4,3/ 5 — 345 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Puławska 561, 02-844 Warszawa

Strzelnica B7 | Warszawskie Centrum Strzeleckie

Strzelnica B7 | Warszawskie Centrum Strzeleckie

Strzelnica B7 to dla wielu najlepsza strzelnica w Warszawie. Istotnie, opinie o tym miejscu są jednoznacznie dobre. Wszystko za sprawą naprawdę miłej atmosfery, porządku i fantastycznego podejścia instruktorów. To polecana strzelnica, idealna dla osób poszukujących dobrej zabawy.

Ocena: 5/ 5 — 291 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: wejście B, Matuszewska 14/budynek B7, 03-876 Warszawa

Strzelnica U27

Strzelnica U27

Nowoczesna strzelnica z dobrymi cenami i fajnym wyposażeniem. Miejsce zadbane, czyste i przyjazne wszystkim klientom — zarówno doświadczonym, jak i bez doświadczenia. To dobra strzelnica, znajdująca się kawałek za Warszawą. Świetni instruktorzy, zaangażowani i sympatyczni.

Ocena: 4,8/ 5 — 193 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Umiastowska 27, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Strzelnica Rembertów

Strzelnica Rembertów

Bardzo dobra strzelnica zlokalizowana w dzielnicy Rembertów, należąca do Centralnego Klubu Wojskowego Legia Warszawa. Strzelnica jest przestronna, wygodnie zaprojektowana i świetnie wyposażona. Na miejscu wybitni, a przy tym niezwykle sympatyczni instruktorzy.

Ocena: 4,7/ 5 — 161 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 1, 04-454 Warszawa

Strzelnica Falcon Warszawskie Centrum Strzeleckie

Strzelnica Falcon Warszawskie Centrum Strzeleckie

Kolejna, najlepsza strzelnica w Warszawie, tym razem w dzielnicy Ursynów. Prowadzona przez kompetentne osoby, otwarta i przyjazna dla wszystkich. Nie trzeba mieć doświadczenia, by w strzelnicy Falcon czuć się jak u siebie. Personel świetnie łączy profesjonalizm z sympatycznym podejściem do klienta.

Ocena: 5/ 5 — 160 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Migdałowa 4, 02-796 Warszawa

Strzelnica Łazienkowska

Strzelnica Rembertów

Kolejna polecana strzelnica należąca do Centralnego Klubu Wojskowego Legia Warszawa. Strzelnica znajduje się blisko centrum Warszawy. Dobry dojazd, miła obsługa i dużo swobody, którą z pewnością docenią doświadczeni miłośnicy strzelectwa.

Ocena: 4,6/ 5 — 145 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa

Suchodół Strzelnica myśliwska Z.O. PZŁ

Suchodół Strzelnica myśliwska Z.O. PZŁ

Bardzo dobra strzelnica w pobliżu Warszawy. Doskonały dojazd i świetne miejsce. Na strzelnicy panuje miła atmosfera, jest swobodnie, a instruktorzy nie zachowują się jak w wojsku. Przyjazne miejsce dla każdego, kto chce zdobywać nowe umiejętności lub zażyć odrobiny rozrywki.

Ocena: 4,8/ 5 — 137 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: 05 555, Myśliwska 6, 05-555 Suchodół

Strzelnica 9 – tka

Strzelnica 9 – tka

Nasz ranking najlepszych strzelnic w Warszawie kończymy obiektem znajdującym się w sąsiedniej miejscowości: w Józefowie. Strzelnica prowadzona przez profesjonalistów i prawdziwych pasjonatów. Idealne miejsce do odstresowania. Rozsądne ceny i miła obsługa.

Ocena: 4,7/ 5 — 117 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Nadwiślańska 92, 05-420 Józefów

Gdzie na strzelnicę w Warszawie?

Szukając idealnej strzelnicy dla siebie, warto zwrócić uwagę na jakość obsługi w danym miejscu. Zwłaszcza osoby początkujące docenią miły i pomocny personel. Chodzi przecież o to, by dobrze się bawić. Na szczęście zdecydowana większość klubów strzeleckich w Warszawie i okolicach zatrudnia sympatyczny personel. Pozostaje więc wybrać dobrą lokalizację i zarezerwować termin!

Byliście kiedyś na strzelnicy? Która strzelnica w Warszawie wydaje Wam się najlepsza? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj