3.1 C
Warszawa
środa, 15 marca, 2023

Tartak Warszawa: ranking polecanych przedsiębiorstw

Drewno jest ponadczasowym materiałem, zachwycającym jakością i wyglądem. To także znakomity budulec oraz materiał do tworzenia oryginalnych i niepowtarzalnych mebli. Dobry tartak to połowa sukcesu, jeśli chodzi o meble i drewniane materiały budowlane. Zobacz nasz ranking najpopularniejszych tartaków w Warszawie, stworzony na podstawie opinii w Google Maps.

Dobry tartak w Warszawie: ranking firm

Dobry tartak dostosowuje swoje usługi do potrzeb klienta, a usługi tartaczne to między innymi struganie drewna z profilowaniem, frezowanie tarcicy oraz impregnacja tarcicy z zastosowaniem różnych technik. Tartak zajmuje się także tworzeniem elementów stolarki budowlanej. W Warszawie i okolicy działają również tartaki ze znacznie szerszą ofertą, powiększoną o niestandardowe opakowania drewniane, meble, czy zupełnie nietypowe elementy drewniane. Profesjonalny sprzęt daje mnóstwo możliwości, a zadowolony klient to najlepsza reklama dla każdego tartaku. Profesjonalne przedsiębiorstwa bez trudu dostosowują się do potrzeb wymagających klientów.

Poniższy ranking polecanych tartaków w Warszawie powstał na podstawie opinii klientów w Google Maps. Kolejność w rankingu zależała od ilości opinii. Sprawdź, które firmy cieszą się największym uznaniem klientów!

 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Sklep z drewnem McKapka — Stolarnia i hurtownia drewna

Sklep z drewnem McKapka — Stolarnia i hurtownia drewna

Sklep oferujący usługi tartaczne na najwyższym poziomie. McKapka oferuje także profesjonalne usługi stolarskie i znakomitą obróbkę drewna. Miejsce polecane osobom wymagającym. Profesjonalna obsługa idzie w parze ze świetną jakością drewna, które jest idealnie przygotowane do stolarki. Bardzo dobry kontakt z klientem, przejrzysta oferta, sympatyczna i profesjonalna obsługa.

Ocena: 4,7/ 5 — 64 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Powązkowska 28B, 01-797 Warszawa

Tartak Witkowscy Sp. J.

Tartak Witkowscy Sp. J.

Najlepszy tartak w pobliżu Warszawy, prowadzony przez doświadczone osoby. Szeroki wybór asortymentu. W ofercie tartaku znajdziemy między innymi konstrukcje drewniane, tarcicę, wyroby z drewna oraz sklejki i płyty. To jeszcze nie koniec. Polecany tartak Witkowscy Sp. J. oferuje także rekonstrukcje zabytków drewnianych oraz nietypowe drewniane opakowania. Dosłownie każdy klient znajdzie tu produkt, którego szuka. Pozytywne opinie mówią same za siebie.

Ocena: 5/ 5 — 26 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Rychłowice 21B, 98-300 Rychłowice

Sklad-reguly.pl — tarcica, drewno budowlane, więźby dachowe, deski szalunkowe, łaty, kontrłaty

Sklad-reguly.pl — tarcica, drewno budowlane, więźby dachowe, deski szalunkowe, łaty, kontrłaty

Polecany tartak w pobliżu Warszawy, z własnym transportem HDS. W ofercie elementy stolarki budowlanej, między innymi więźby dachowe i deski szalunkowe. Dobry kontakt, korzystne ceny. Pracownicy konkretni i dobrze zorganizowani. To bardzo dobry tartak, polecany zwłaszcza osobom zajmującym się budową domu lub pracującym w branży budowlanej.

Ocena: 4,2/ 5 — 12 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Al. Jerozolimskie 276A, 05-816 Reguły

Rybka J.A. Tartak s.c.

Rybka J.A. Tartak s.c.

Bardzo dobry tartak z prawdziwego zdarzenia. Przedsiębiorstwo działa w miejscowości Kampinos w powiecie warszawskim. To polecany tartak, cieszący się zaufaniem klientów. Doskonały dla osób z Warszawy i okolic. Usługi tartaczne realizowane na najwyższym poziomie. Klienci są oszczędni w opiniach, ale zadowoleni.

Ocena: 5/ 5 — 3 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Kampinos A 46, 05-085 Kampinos A

TARTAK Dąb-Wel Sp.j.

TARTAK Dąb-Wel Sp.j.

Warszawski tartak zlokalizowany przy ulicy Literackiej w dzielnicy Bemowo. Bardzo dobra opcja dla osób, które nie chcą nawiązywać współpracy z przedsiębiorstwami spoza Warszawy. I chociaż w sieci brakuje opinii klientów na temat tej firmy, to jest ona zweryfikowana, a wszelkie niezbędne dane spółki są jawne. Chętnym do współpracy nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z numeru telefonu podanego na stronie i osobiście wypytać o szczegóły oferty. Przedstawiciele tartaku odbierają telefony od poniedziałku do piątku oraz w soboty.

Ocena: brak informacji
Ceny: umiarkowane
Adres: Literacka 19, 01-864 Warszawa

Najlepszy tartak w Warszawie — podsumowanie rankingu

Nawet najlepszy tartak w Warszawie i okolicy nie jest wyjątkowo widoczny w rankingach Google. To jednak nie kwestia jakości usług, a specyfiki branży. Nie jest to rodzaj działalności, który musi dbać o popularność w sieci. Wszelki dane i strony internetowe związane z tartakami w powiecie mają charakter informacyjny. Niektórzy klienci zostawiają opinie pod wizytówkami Google tartaków, ale zdecydowana większość rezygnuje. Ale spokojnie — gdyby wybrany tartak w Warszawie nie był godny zaufania, negatywnych opinii byłoby mnóstwo.

Wybór tartaku warto poprzedzić rozmową telefoniczną, by upewnić się, że zakres usług będzie odpowiedni. Tartaki spoza stolicy oferują zwykle własny transport, ale warto też o to zapytać. Numery telefonów poszczególnych przedsiębiorstw są widoczne na stronach internetowych tartaków.

Korzystaliście kiedyś z oferty tartaku? Jak oceniacie współpracę? Podzielcie się swoimi doświadczeniami i opiniami w komentarzach.

Zdjęcie główne pochodzi ze strony Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj