0.4 C
Warszawa
sobota, 28 stycznia, 2023

Trener personalny Warszawa: top 7 polecanych osób!

Skuteczny trening to taki, który jest wykonywany systematycznie i z zachowaniem prawidłowej techniki. Tylko jak tu zadbać o technikę i motywację? Z pomocą przychodzi dobry trener personalny. Nasza lista top 7 trenerów personalnych w Warszawie pomoże Ci wybrać specjalistę dla siebie!

Trener personalny w Warszawie: ranking

Piękna sylwetka to efekt uboczny zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej. To oczywiście duże uproszczenie, jednak warto podkreślić, że trenowanie powinno być przede wszystkim sposobem na utrzymanie dobrego zdrowia. To przy okazji najlepszy sposób na zdobycie sylwetki marzeń, bez stosowania zabójczych diet, wyniszczających stopniowo organizm. W tym miejscu wkracza trener personalny jako osoba z wiedzą i doświadczeniem, będąca w stanie rozpisać podopiecznym dopasowaną dietę i szereg ćwiczeń, dzięki którym po kilku miesiącach pracy pojawiają się zachwycające efekty.

Interesuje Cię dobry trener personalny w Warszawie? W wyborze pomoże Ci poniższy ranking utworzony na podstawie opinii w Google Maps. Kolejność w rankingu trenerów personalnych ustalała ilość opinii.


 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Trener personalny Mokotów Amadeusz Majcher

Trener personalny Mokotów Amadeusz Majcher

Sympatyczny, konsekwentny, a przy tym wykwalifikowany i doświadczony trener personalny przyjmujący podopiecznych w siłowni CityFit na Sadybie. Klienci bardzo doceniają zaangażowanie trenera i cieszą się na urozmaicone, dopasowane ćwiczenia. Nie bez znaczenia pozostaje również luźna, miła atmosfera. Dla wielu najlepszy trener personalny, który wprost zaraża motywacją do ćwiczeń!

Ocena: 4,9/ 5 — 59 opinii
Cena za trening: 150 zł
Adres: Mangalia 2A, 02-758 Warszawa

Adrenaline FIT / Trener Personalny Aleksandra Musielak

Adrenaline FIT / Trener Personalny Aleksandra Musielak

Polecany trener personalny, a właściwie trenerka, która idealnie dopasuje się do Twoich oczekiwań i możliwości. Oferuje treningi na siłowni, online lub w Twoim domu, dzięki czemu masz szansę na naprawdę szybkie efekty. Pani Aleksandra jest nie tylko trenerką personalną, ale również fizjoterapeutką, dzięki czemu pomaga również przy kontuzjach.

Ocena: 5/ 5 — 46 opinii
Cena za trening: brak informacji
Adres: Wołoska 16, 02-675 Warszawa

Mateusz Twarowski Trener Personalny

Mateusz Twarowski Trener Personalny

Trener personalny i dietetyk w jednym. Mateusz Twarowski ma za sobą wiele lat doświadczenia, co nie odwodzi go od dalszego uzupełniania swojej wiedzy. Kompleksowo zajmie się zmianą Twojej diety na zdrową i smaczną. Jak sam przekonuje, chudnięcie jest tylko skutkiem ubocznym, a najbardziej liczy się zdrowie! To bardzo dobry trener personalny, zaangażowany i skuteczny.

Ocena: 5/ 5 — 17 opinii
Cena za trening: 150 zł
Adres: Wojnicka 4, 03-774 Warszawa

Trener Personalny BodyMade by Agata Radziwoniuk

Trener Personalny BodyMade by Agata Radziwoniuk

Polecana trenerka personalna, oferująca treningi nieograniczone czasowo. To osoba, która poświęci Ci dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz. Zajęcia odbywają się w Klubie Aplauz na Bemowie, a w pakiecie treningowym są nie tylko ćwiczenia, ale również sesja zdjęciowa. Praca z BodyMade to spektakularna przemiana, która na pewno przypadnie Ci do gustu!

Ocena: 5/ 5 — 16 opinii
Cena za trening: 300 zł
Adres: Morcinka 3/96, 01-494 Warszawa

Trener Personalny Maciej Zaręba — YOURACTIVEBODY

Trener Personalny Maciej Zaręba — YOURACTIVEBODY

Bardzo dobry trener personalny dostępny w centrum Warszawy, co jest dodatkowym plusem. Maciej ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swoim fachu i umiejętnie przekłada to na współpracę z podopiecznymi. Klienci szczególnie chwalą sobie umiejętność trenera do dobierania ćwiczeń w taki sposób, by nie obciążać skłonnych do kontuzji/obolałych partii ciała.

Ocena: 5/ 5 — 14 opinii
Cena za trening: 150 zł
Adres: al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa

Trener Personalny Wilanów / Paweł Bryza

Trener Personalny Wilanów / Paweł Bryza

Polecany trener personalny, który pomoże Ci osiągnąć szczytową formę! Działający w kilku dzielnicach Warszawy trener zaraża nie tylko pasją do ćwiczeń, ale również dobrym humorem. Rozpisuje dietę i treningi, dba o technikę oraz odpowiednią dawkę motywacji.

Ocena: 5/ 5 — 7 opinii
Cena za trening: brak informacji
Adres: Bruzdowa 106, 02-991 Warszawa

FitFive — Trenerzy personalni Warszawa

FitFive — Trenerzy personalni Warszawa

Zgrana ekipa trenerów personalnych, która zaprasza na konsultacje wszystkie osoby chcące popracować nad swoją sylwetką! W FitFive czeka na Ciebie najlepszy trener personalny, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Dodatkowym atutem jest miła atmosfera. Treningi dostępne w pakietach, możliwość trenowania z kilkoma osobami z ekipy trenerów i trenerek.

Ocena: 5/ 5 — 2 opinie
Cena za trening: 170 zł
Adres: Twarda 18, 00-105 Warszawa

Najlepszy trener personalny w Warszawie?

Trenerzy personalni podchodzą do swojej pracy jak do ćwiczeń: dają z siebie wszystko. Z tego powodu próżno szukać w sieci trenera personalnego z negatywnymi opiniami. Sukces tak naprawdę leży w naszych rękach, sęk w tym, by znaleźć osobę zdolną nas zmotywować i dopasować treningi do naszych możliwości. W związku z tym najlepszy trener personalny to ten, z którym złapiesz dobry kontakt i który będzie w stanie zorganizować Ci plan ćwiczeń dopasowany do Twoich celów i możliwości.

A Wy, korzystaliście lub korzystacie z usług trenera personalnego? Jak oceniacie swoją przygodę z treningami? Dajcie znać w komentarzach.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj