8.7 C
Warszawa
niedziela, 25 września, 2022

Wynajem kontenerów Warszawa: ranking przedsiębiorstw

Wynajem kontenera na odpady zmieszane, odpady budowlane lub gruz to rzecz obowiązkowa w przypadku remontów. Zdarza się, że kontener trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem, gdyż wszystkie dostępne są już zajęte. Gdzie warto się zgłosić po kontener? Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszym rankingu!

Wynajem kontenerów w Warszawie: top 7 firm

Kluczowe w wynajmie kontenerów jest zadbanie o dopasowany termin, pojemność kontenera i cenę. Firmy oferujące wynajem kontenerów ustalają własny cennik, przy czym wynajem kontenerów i tak jest stosunkowo drogi. Cena za kontener zależy od jego pojemności, jednak warto zwrócić uwagę, że za przeładowanie kontenera się dopłaca. Nie warto więc szukać oszczędności na tym polu.

W Warszawie działa kilkanaście firm zajmujących się wynajmem kontenerów, jednak my wybraliśmy top 7 najpopularniejszych przedsiębiorstw. Ranking oparliśmy na podstawie opinii w Google Maps. Im więcej opinii zebrała dana firma, tym wyższe miejsce na liście zajmuje. Zapraszamy do czytania!

 

Dane pochodzą z dnia: 18 maja 2022 r.

Byś Warszawa

Byś Warszawa

Firma, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Byś to przedsiębiorstwo dbające o porządek w mieście, a do tego zajmujące się profesjonalnym wynajmem kontenerów. To najpopularniejsza firma porządkowa w Warszawie. Klienci zdecydowanie polecają przedsiębiorstwo w kontekście wynajmu kontenerów. Pracownicy punktualni, pomocni, a operatorzy telefoniczni bardzo sympatyczni. Nie ma żadnych problemów z dowozem i odbiorem wynajętego kontenera.

Ocena: 4,3/ 5 — 191 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Wólczyńska 249, 01-919 Warszawa

Gizo Rental

Gizo Rental

Polecana firma oferująca wynajem kontenerów i magazynów. Przedsiębiorstwo jest szczególnie doceniane przez konkurencyjne ceny, które idą w parze z punktualnością i profesjonalizmem. Gizo Rental oferuje również wynajem długoterminowy, także w bardzo dobrych cenach. Profesjonalizm w połączeniu z atrakcyjnymi cenami to najmocniejsze strony Gizo Rental. Firma zdecydowanie jest godna polecenia.

Ocena: 4,8/ 5 — 18 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Sadowa 21, 05-850 Jawczyce

RIM Pawłowski Rafał

RIM Pawłowski Rafał

Wywóz odpadów na terenie Warszawy i okolic. Firma RIM działa już od ponad 15 lat i niezmiennie cieszy się dużym zaufaniem klientów. Wynajem kontenerów odbywa się bez żadnych problemów, a konkurencyjne ceny także są zachęcające. Dodatkowym atutem jest łatwy kontakt z pracownikami firmy, którzy pilnują terminów i nie mają problemów z tym, by na przykład wydłużyć termin wynajmu kontenera. Bardzo dobra firma do współpracy!

Ocena: 4,5/ 5 — 8 opinii
Ceny: umiarkowane
Adres: Mozaikowa 145, 04-888 Warszawa

Eko-War — wywóz gruzu Warszawa

Eko-War — wywóz gruzu Warszawa

Eko-War to firma będąca prawdziwym wybawieniem dla osób zmagających się z remontem, a właściwie odpadami będącymi naturalną konsekwencją remontu. Polecane przedsiębiorstwo zajmuje się wywozem odpadów budowlanych, gruzu, gabarytów, a nawet śniegu i ziemi. Firma działa na terenie Warszawy i oferuje kontenery w aż 4 różnych rozmiarach. Na szczególną uwagę zasługuje duży kontener o pojemności 14 m3, idealny do wielkich remontów.

Ocena: 5/ 5 — 4 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Kolejowa 15/17, 01-210 Warszawa

Belka Dariusz. Usługi dźwigowo-transportowe / Wynajem kontenerów

Belka Dariusz. Usługi dźwigowo-transportowe / Wynajem kontenerów

Bardzo dobra firma dźwigowo-transportowa, zajmująca się również wywozem odpadów. Przedsiębiorstwo działa już od kilku lat i mimo że ma niewiele opinii w sieci, to są one pozytywne. Można wnioskować, iż klienci są zadowoleni z usług przedsiębiorstwa, a firma idealnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Ocena: 5/ 5 — 3 opinie
Ceny: umiarkowane
Adres: Włókiennicza 2, 04-974 Warszawa

Mar-Trans. Kozłowski M.

Mar-Trans. Kozłowski M.

Bardzo dobra firma transportowa działająca w Warszawie już od 2005 roku. Właściciel przedsiębiorstwa nie udostępnia wielu informacji na temat usług firmy, jednak o wszystkim można się dowiedzieć po kontakcie telefonicznym. Kontakt z pracownikami firmy jest bezproblemowy. Wysoka jakość usług idzie w parze z dobrym podejściem do klienta.

Ocena: 5/ 5 — 1 opinia
Ceny: umiarkowane
Adres: Wacława Żenczykowskiego 1, 00-707 Warszawa

Global Storage Poland Sp. Z O.o.

Global Storage Poland Sp. Z O.o.

Nasz ranking firm oferujących wynajem kontenerów kończymy firmą Global Storage. Przedsiębiorstwo oferuje szeroko pojęte usługi kontenerowe. Spółka jest zarejestrowana w systemie KRS, a informacje dotyczące usług udzielane są po kontakcie telefonicznym.

Ocena: brak informacji
Ceny: umiarkowane
Adres: Poznańska 57D, 00-680 Warszawa

Polecany wynajem kontenerów w Warszawie

Osoby chcące wynająć kontener lub magazyn, mają w Warszawie szeroki wybór firm usługowych. Decyzję, na który wynajem kontenerów się zdecydować, należy podjąć po przeanalizowaniu szczegółów każdej z ofert. Jak wspominaliśmy wcześniej, warto zwrócić uwagę na różnice cenowe, wolne terminy i wielkość wynajmowanych kontenerów.

Wynajmowaliście kiedyś kontener dla siebie? Z usług jakiej firmy korzystaliście? Podzielcie się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj