2.9 C
Bydgoszcz
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Psycholog Bydgoszcz: top 10 najlepszych psychologów w mieście!

Pomoc psychologa może być nieoceniona w walce z chorobą lub kryzysem psychicznym. Zobacz, jacy specjaliści cieszą się najlepszymi opiniami w Bydgoszczy! Gdzie warto szukać pomocy dobrego psychologa? Zapraszamy do czytania!

Najlepsi psycholodzy w Bydgoszczy Ranking

Najlepsi psycholodzy w Bydgoszczy Ranking

Psychiatra Bydgoszcz top 10 najlepszych lekarzy

Psycholog to zawód, który z roku na rok zyskuje na popularności. Stresujący tryb życia, nadmiar pracy, problemy rodzinne, traumy i kryzysy: problemy psychiczne są powszechne, chociaż rzadko się o tym mówi. Niestety, kiedy w życiu człowieka źle się dzieje, nie sposób uniknąć problemów natury psychicznej. Na szczęście można z nimi walczyć.

Najlepsi psycholodzy w Bydgoszczy Ranking

Warto pamiętać, że psycholog jest dobrym wyborem zarówno przy kryzysach psychicznych, jak i przy zaburzeniach i ciężkich chorobach psychicznych. Wystarczy znaleźć dobrego specjalistę, by zmienić jakość swojego życia i cieszyć się codziennością. Dobry psychiatra i psychoterapeuta jest w stanie wyprowadzić człowieka z najgorszej sytuacji psychicznej, nawet jeśli osobie chorej wydaje się, że nie ma już nadziei.

Najlepsi psycholodzy w Bydgoszczy Ranking

Zaufanych specjalistów znajdziesz w szpitalach i Poradniach Zdrowia Psychicznego. Wielu psychologów i psychoterapeutów prowadzi również własne gabinety, gdzie możesz zapisać się na konsultacje lub terapię prywatnie. Poznaj ranking najbardziej zaufanych specjalistów psychologii w Bydgoszczy!

Psycholog, psychoterapeuta Monika Kortas- Łączna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Aspera Bydgoszcz

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Aspera Bydgoszcz

Psycholog, psychoterapeuta, biegły sądowy mgr Monika Kortas ma imponujące doświadczenie, które zdobywa od 15 lat. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, obecnie w trakcie doktoratu. Sympatyczna psycholog zebrała dotychczas kilkaset pozytywnych opinii na portalu Znany Lekarz i zdecydowanie należy do grona rozchwytywanych specjalistów.

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Aspera

Psycholog Monika Kortas-Łączna stara się dopasować terapię idealnie do potrzeb pacjenta. Stara się zastosować takie rozwiązanie, które przyniesie najlepszy efekt. Wyróżnia się dużym zaangażowaniem, zachęca do kontaktu przez sms w celu ustalenia wszelkich szczegółów konsultacji. Warto z tej możliwości skorzystać i ustalić wszystko wcześniej, by uniknąć niedomówień. Niektóre opinie wskazują na niezadowolenie pacjentów, którzy nie zwrócili uwagi, ile czasu trwa wizyta, obwiniając za to panią psycholog.

Mgr Monika Kortas-Łączna prowadzi gabinet w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Aspera, pod adresem Gdańska 1 lok. 4, Bydgoszcz. Koszt konsultacji psychologicznej wynosi od 100 do 150 zł. Przyjmuje dzieci i dorosłych.

Psycholog Bydgoszcz, seksuolog Marta Żyła Centrum Psychologii Vena Bydgoszcz

Centrum Psychologii Vena Bydgoszcz

Absolwentka Uniwersytetu SWPS z dyplomem psychologii klinicznej. Seksuologię kliniczną ukończyła pod kierownictwem prof. dr hab. Zbigniewa Lwa Starowicza. Ponadto ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Psychotraumatologia. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego towarzystwa Terapii EMDR. To tylko przykładowe osiągnięcia z długiej listy, jaką może pochwalić się specjalista Marta Żyła.

Psycholog zajmuje się leczeniem traum, zaburzeń lękowych i zaburzeń seksualnych. Ujmuje pacjentów swoim bezpośrednim podejściem i tworzeniem luźnej atmosfery w gabinecie, która sprzyja budowaniu znakomitej relacji psycholog-pacjent. Oceniana jako zaangażowana, miła i bardzo skuteczna w udzielaniu pomocy. Pacjenci po spotkaniach czują chęć do życia i przypływ nadziei, które tak ciężko znaleźć w czasie zmagania się z trudnościami psychicznymi.

psycholog bydgoszcz

Psycholog Marta Żyła przyjmuje w Centrum Vena pod adresem Lubelska 27/1a, Bydgoszcz. Konsultacja psychologiczna kosztuje od 100 do 120 zł.

Psycholog Bydgoszcz Magdalena Anna Skotnicka Prywatny Gabinet Psychologiczny

Psycholog Bydgoszcz Magdalena Anna Skotnicka Prywatny Gabinet Psychologiczny

Magister psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 2012 roku pracuje w NZOZ Akson – w Poradni Zdrowia Psychicznego na Oddziale Dziennym oraz Rehabilitacji Psychosomatycznej. Pracuje z dziećmi i dorosłymi, posiadając odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

Psycholog zajmuje się między innymi leczeniem depresji, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych i kryzysów. Pacjenci doceniają profesjonalne podejście, miłą atmosferę i skuteczne wsparcie w walce z problemami i zaburzeniami. Mgr Magdalena Anna Skotnicka potrafi słuchać i wie, jak wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.

Prywatny Gabinet Psychologiczny

Gabinet psychologiczny specjalisty mieści się pod adresem Maksymiliana Piotrowskiego 2/1, Bydgoszcz. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, psycholog przyjmuje również wizyty online. Kosz konsultacji psychologicznej wynosi 150 zł.

Psycholog Bydgoszcz Weronika Żurawska Prywatny Gabinet Psychologiczny

Psycholog Bydgoszcz Weronika Żurawska Prywatny Gabinet Psychologiczny

Mgr Weronika Żurawska to psycholog osób dorosłych i psycholog dziecięcy. Ukończyła jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim oraz Pedagogikę I stopnia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na SWPS w Sopocie.

Psycholog oferuje pomoc w traumach, fobiach i kryzysach życiowych. Na spotkania mogą się zapisać także osoby, które szukają dróg rozwoju siebie, chcą pokonać problemy z niską samooceną lub nieśmiałością. Psycholog przyjmuje dorosłych i dzieci w każdym wieku. W gabinecie obecny jest pies, który dodaje otuchy podczas każdej wizyty.

Konsultacje odbywają się w gabinecie pod adresem: Joachima Lelewela 38, Bydgoszcz. Konsultacja psychologiczna kosztuje 120 zł. Poradnictwo partnerskie kosztuje 150 zł.

Edyta Stefanko – Palka psycholog, psychoterapeuta Bydgoszcz Gabinet Psychologiczny

Edyta Stefanko - Palka psycholog, psychoterapeuta Bydgoszcz Gabinet Psychologiczny

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Obecnie w trakcie studiów psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS. Mgr Edyta Stefanko – Palka mówi, że jest psychologiem z powołania, a pozytywne opinie osób korzystających z jej pomocy idealnie to potwierdzają. Pacjenci wskazują, że psycholog idealnie odgaduje ich myśli, a po wyjściu z każdego spotkania czują energię i chęć do życia.

Psycholog oferuje pomoc w walce z depresją, kryzysami, zaburzeniami lękowymi, problemami wychowawczymi. Pomaga również pacjentom DDA.

Konsultacje odbywają się online lub w gabinecie pod adresem Bolesława Chrobrego 26/6, Bydgoszcz. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztuje 150 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Joanna Lessing-Pernak Centrum Uważności Bydgoszcz

Centrum Uważności Bydgoszcz

Psycholog i psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. W 2003 roku rozpoczęła pracę w Akademickim Centrum Pomocy Psychologicznej, a później także w Klinice Psychiatrii Colegium Medicum UMK. Dr Joanna Lessing-Pernak swoim doświadczeniem i wiedzą pomaga w leczeniu różnych zaburzeń, trudności i chorób psychicznych, między innymi depresję, zaburzenia osobowości, zaburzenia zachowania.

Terapia u doświadczonej lekarz na pewno przyniesie efekty, ponieważ otrzymasz ze strony dr Lessing-Pernak zrozumienie i empatię. Pani doktor podczas pracy szybko znajduje przyczyny problemów, dzięki czemu jest w stanie skutecznie pomóc.

Ze względu na obostrzenia, którymi objęta jest Polska, a także ze względów bezpieczeństwa, psycholog przyjmuje obecnie wyłącznie na konsultacje online. Pomoc psychologiczna i psychoterapia kosztuje od 250 do 300 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Nadia Kostrzewa Pracownia Wspierania Par i Rodzin Bliżej Bydgoszcz

Psycholog, psychoterapeuta Nadia Kostrzewa

Psycholog i psychoterapeuta, która prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych cierpiących na zaburzenia osobowości, zmagających się z trudnościami w relacjach oraz będących w sytuacjach kryzyzysowych. Pomaga również w rozwoju osobistym. Oceniana jako kompetentna, empatyczna, wnikliwa i rzetelna.

Psychoterapia w gabinecie tego specjalisty odbywa się 2 razy w tygodniu. Przed przystąpieniem do psychoterapii oferuje 2 konsultacje, które pozwalają poznać naturę problemu. W tym czasie obie strony mogą zdecydować o podjęciu współpracy.

Miejscem pracy psycholog Nadii Kostrzewa jest Pracownia Wspierania Par i Rodzin Bliżej pod adresem Grunwaldzka 18/4, Bydgoszcz. Dostępna jest także możliwość konsultacji psychologicznej online. Koszt pierwszej wizyty wynosi 150 zł. Kolejne spotkania 120 zł.

Psycholog Bydgoszcz Ilona Gałązka Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka oraz Człowieka Dorosłego

Psycholog Bydgoszcz Ilona Gałązka Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka oraz Człowieka Dorosłego

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na kierunku psychologia. Jako psycholog kształciła się również w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Należy do grona specjalistów, którzy zajmują się depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości i zachowania. Psycholog zajmuje się również prowadzeniem terapii rodzinnej.

Psychoterapia z mgr Iloną Gałązka oceniana jest jako skuteczna. Atmosfera podczas każdej wizyty sprzyja zdrowieniu. Pani psycholog oceniana jest jako pomocna, empatyczna i sympatyczna. Pomoc psychologiczna i terapia uznawana za skuteczną.

Miejsce pracy psycholog to Poradnia znajdująca się pod adresem Gdańska 92, Bydgoszcz. Konsultacja psychologiczna kosztuje 120 zł.

Psycholog Bydgoszcz, seksuolog Iwona Garbacz Centrum Zdrowia Araszkiewicz Łaźnia Miejska

Centrum Zdrowia Araszkiewicz Bydgoszcz

Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Studiowała seksuologię kliniczną w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Znakomite wykształcenie i doświadczenie wykorzystuje na co dzień w swoim zawodzie.

Psycholog, seksuolog Iwona Garbacz zajmuje się pomocą dla osób w kryzysach, zmagających się z zaburzeniami psychicznymi. W zakres usług wchodzi terapia indywidualna i terapia dla par. Psycholog oceniana jest jako kompetentna, zaangażowana i kreatywna, jeśli chodzi o pracę z dziećmi. Określana jako wyważony, cierpliwy i obiektywny specjalista, jeden z najlepszych w miejscowości Bydgoszcz.

Łaźnia Miejska bydgoszcz

Pracownia psycholog Iwony Garbacz mieści się w tak zwanej Łaźni Miejskiej pod adresem Ks. Skorupki 2, Bydgoszcz. Wizyty odbywają się online lub w gabinecie. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztuje 130 zł.

Kiedy warto iść na terapię?

Kiedy warto iść na terapię

Psycholog specjalizuje się w leczeniu różnych problemów i zaburzeń,. Specjaliści oferują profesjonalną pomoc, dzięki której jesteś w stanie poradzić sobie z trudnościami, które negatywnie wpływają na Twoje życie. Warto pamiętać, że terapia może być ogromną pomocą w przypadku uzależnień, zaburzeń psychicznych, ale również w przypadku stresu, czy śmierci bliskiej osoby. Kontakt z psychologiem pomoże Ci zdecydować, czy potrzebujesz terapii, czy wystarczą konsultacje z psychologiem. Bardzo często terapię zaleca również lekarz psychiatra.

Kiedy potrzebny jest psycholog, a kiedy lekarz psychiatra?

Kiedy potrzebny jest psycholog, a kiedy lekarz psychiatra

Psycholodzy z reguły współpracują z lekarzami i odwrotnie. Lekarz psychiatra zajmuje się leczeniem objawów, przepisując leki. Z kolei psycholog pomaga znaleźć przyczynę trudności i ją zwalczyć. Oczywiście jest to duże uproszczenie całego procesu. To, czy potrzebna będzie pomoc psychologa, czy psychiatry zależy od rodzaju trudności. W przypadku uzależnień kluczową rolę odgrywa psycholog, natomiast w przypadku chorób psychicznych psychiatra. Kontakt z dobrym specjalistą pozwoli Ci dobrać odpowiednią formę leczenia.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
OSTATNIO DODANE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj