3.1 C
Kraków
czwartek, 2 lutego, 2023

Psychiatra Kraków: top 10 najlepszych lekarzy w mieście!

Dbanie o zdrowie psychiczne jest tak samo istotne, jak troska o zdrowie fizyczne. Pomoc psychologa, czy psychiatry jest potrzebna zwłaszcza obecnie, w czasie pandemii i lockdownu. Dowiedz się, gdzie szukać dobrej pomocy psychiatrycznej w Krakowie.

Najlepsi psychiatrzy w Krakowie Ranking

Najlepsi psychiatrzy w Krakowie Ranking

Wizyta u specjalisty pomoże Ci rozwiązać problemy ze zdrowiem psychicznym. Przeprowadzenie badań i szczegółowy wywiad w gabinecie specjalisty pozwolą na przepisanie odpowiednich leków i zastosowanie dopasowanej formy wsparcia. Depresja, zespół stresu pourazowego, myśli samobójcze, czy ciężkie zaburzenia psychiczne: doświadczony psychiatra i psychoterapeuta pomoże Ci wrócić do zdrowia bez względu na rodzaj trudności.

Kraków ma wielu doświadczonych specjalistów. Możesz również skorzystać ze wsparcia w ramach NFZ. Taka forma pomocy dostępna jest w szpitalach psychiatrycznych i w szpitalach ogólnych na oddziałach psychiatrycznych. Doświadczony zespół lekarzy zapewni Ci odpowiednią opiekę.

Poniżej lista psychiatrów dostępnych w miejscowości Kraków, do których warto zapisać się na konsultacje!

Psychiatra Kraków Olga Waligórska Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Psychiatra Kraków Olga Waligórska Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Olga Waligórska przez wiele lat pracowała jako lekarz w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w Oddziale Neurochirurgii i Traumatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy. Specjalizację z psychiatrii zrobiła w 2015 roku. Zajmuje się leczeniem osób dorosłych, między innymi zaburzeń nerwicowych/lękowych, depresji, schizofrenii, zaburzeń snu, zaburzeń osobowości i uzależnień. Przez pacjentów oceniana jako życzliwa, profesjonalna, miła i skuteczna.

Psychiatra przyjmuje w prywatnym gabinecie, Kraków ul. Jana Brożka 1/gab 35. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 300 zł. Kolejne wizyty 200 zł. Dostępna możliwość konsultacji online z powodu sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Psychiatra, seksuolog Norbert Wojnar Gabinet w Dr Wolfinger Clinic Kraków

Dr Wolfinger Clinic Kraków

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie lekarskie, a obecnie kończy specjalizację w dziedzinie seksuologii. Z wykształcenia jest także psychologiem. Pacjenci oceniają lekarza jako rzetelnego, profesjonalnego i wyrozumiałego. W trakcie wizyty panuje przyjemna atmosfera.

Psychiatra przyjmuje w gabinecie w Dr Wolfinger Clinic, Kraków ul. Napoleona Cybulskiego 5. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 300 zł. Kolejne konsultacje kosztują 200 zł. Dostępna możliwość konsultacji online.

Psychiatra Kraków Bartosz Zarębski Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Psychiatra Kraków Bartosz Zarębski Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Specjalista w leczeniu osób dorosłych. Posiada wieloletnie doświadczenie i zajmuje się leczeniem ciężkich chorób i zaburzeń, a także zaburzeń lękowych i nerwicowych. Podejście lekarza psychiatry do kwestii dyskrecji, czasu i kosztów leczenia jest godne podziwu. Jako jeden z nielicznych specjalistów oferuje 60 min pierwszej konsultacji. To specjalista, który wzbudza zaufanie i cieszy się ogromnym uznaniem pacjentów. Określany jako profesjonalista, cierpliwy, pełen zrozumienia.

Umów wizytę do lekarza online lub przez tel. Przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Sołtysa Dytmara 3/61. Pierwsza wizyta kosztuje 300 zł, następne konsultacje (w tym online) 200 zł.

Psychiatra Kraków Alicja Mistarz Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Psychomedic

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Psychomedic

Psychiatra z 30-letnim doświadczeniem. Posiada wykształcenie z dziedziny psychiatrii i psychoterapii, a bogatą wiedzę wykorzystuje do jak najlepszej pomocy pacjentom w Krakowie. Obecnie nie prowadzi terapii. Psychiatra leczy zaburzenia, między innymi zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, czy depresyjne. Pomaga również pacjentom przeżywającym długotrwały stres wynikający z przepracowania, wypalenia zawodowego, czy mobbingu. W sytuacji, gdy pacjent zmaga się z uzależnieniami, odsyła do zaufanego specjalisty.

Alicja Mistarz przyjmuje pacjentów w Klinice Psychomedic przy ul. Mogilskiej 21 w Krakowie. Koszt za wizytę wynosi 220 zł. Wizyta w języku angielskim kosztuje 300 zł.

Psychiatra Kraków Wojciech Datka Centrum Medyczne Semper Fortis

Centrum Medyczne Semper Fortis

Dr n. med. Wojciech Datka skutecznie diagnozuje i leczy zaburzenia psychiczne u osób dorosłych. Specjalista w dziedzinie psychiatrii posiada wieloletnie doświadczenie, które zdobywał w kraju i za granicą. Obecnie pracuje jako psychiatra, a także prowadzi wykłady z psychiatrii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Skutecznie udziela pomocy, stosuje odpowiednio dobrane leczenie farmakologiczne, słucha i rozumie pacjenta, co potwierdzają liczne pozytywne opinie.

Miejscem pracy lekarza psychiatry jest Centrum Medyczne Semper Fortis, ale ze względu na sytuację epidemiologiczną obecnie zrezygnował z przyjęć w gabinecie i przyjmuje wyłącznie online. Dni przyjęć i wolne terminy dostępne są na stronie Znany Lekarz. Osoby zainteresowane mogą umawiać wizyty przez tel. Koszt pierwszej konsultacji wynosi 250 zł. Następne wizyty kosztują 180 zł.

Psychiatra, psychoterapeuta Krzysztof Krajewski-Siuda Prywatny Gabinet Kraków

Psychiatra, psychoterapeuta Krzysztof Krajewski-Siuda Prywatny Gabinet Kraków

Dr n. med. Krzysztof Krajewski-Siuda to psychoterapeuta, psychiatra i profesor nadzwyczajny w Katedrze Psychologii Instytutu Nauk o Rodzinie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Imponująca wiedza i doświadczenie wykorzystuje do skutecznego leczenia zaburzeń osobowości, psychoz i depresji. Doktor leczy również zaburzenia nerwicowe, lękowe i zaburzenia nastroju.

Psychiatra i psychoterapeuta prowadzi gabinet przy ul. Skłodowskiej Curie 4/U1, Kraków. Pierwsza wizyta kosztuje 500 zł. Kolejne konsultacje kosztują 250 zł.

Psychiatra dziecięcy Maciej Bobko Gabinety All-Med Kraków

Psychiatra dziecięcy Maciej Bobko Gabinety All-Med Kraków

Do lekarza Macieja Bobko mogą się umawiać osoby dorosłe i dzieci od 5 lat. Absolwent 1. Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie rezydentury z psychiatrii dzieci i młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie chorych w Bolesławcu. Skutecznie pomaga pacjentom, którzy oceniają psychiatrę jako mądrego, wyrozumiałego i pełnego empatii.

Na leczenie do specjalisty można się zapisać w Centrum All-Med lub online. Pierwsza konsultacja kosztuje 250 zł, kolejne wizyty 150 zł. Najbliższy wolny termin za kilka dni.

Psychiatra Kraków Marek Dybała Centrum Medyczne Gastromedica

Centrum Medyczne Gastromedica

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego w Zabrzu. Szkolenie specjalizacyjne realizował w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Psychiatra specjalizuje się w leczeniu zaburzeń psychicznych i uzależnień. Opinie z wizyt w gabinecie psychiatry są wyłącznie pozytywne. Pacjenci oceniają leczenie jako skuteczne, a atmosferę w gabinecie przyjazną.

Na wizytę u psychiatry można umówić się w Centrum Medycznym Gastromedica, ul. Grzegórzecka 67C/U3, Kraków. Pierwsza wizyta kosztuje 200 zł, kolejne wizyty już tylko 120 zł. Najbliższy wolny termin za 2 tygodnie.

Dr hab. n. med. Ewa Alicja Ogłodek PROFEMED Kraków

Dr hab. n. med. Ewa Alicja Ogłodek PROFEMED Kraków

Doktor Ewa Alicja Ogłodek zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości psychicznych, z którymi związane są choroby somatyczne, już od 18 lat. Leczy także zaburzenia depresyjne, lękowe, snu, schizofrenię i inne zaburzenia psychiczne. Wobec pacjenta jest wyrozumiała, cierpliwa i pełna zrozumienia. Znajduje skuteczne rozwiązania na problemy psychiczne i umożliwia powrót do normalnego funkcjonowania.

Z usług pani doktor można skorzystać w gabinecie PROFEMED: Aleja Pokoju 5, Kraków. Koszt za wizytę wynosi około 250 zł przy pierwszym spotkaniu. Koszt kolejnych wizyt sięga około 150 zł.

Lek. Paweł Sowa Prywatny Gabinet Kraków

Lek. Paweł Sowa Prywatny Gabinet Kraków

Lekarz medycyny, specjalizacja psychiatria. Obecnie pracuje jako Ordynator Oddziału Psychiatrii Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Przyjmuje także w prywatnym gabinecie. Oceniany jako przyjazny, profesjonalny i skuteczny. Duże

Doktor prowadzi gabinet pod adresem Widok 31, Kraków. Termin można zarezerwować online lub przez tel. Koszt pierwszej wizyty wynosi 200 zł. Kolejna wizyta pacjenta kosztuje 150 zł.

Czy możliwe jest leczenie psychiatryczne bez wychodzenia z domu?

Tak, ale nie w każdym przypadku. Jeśli przebieg choroby stanowi zagrożenie życia i potrzeba całodobowej opieki, konieczny jest pobyt w szpitalu lub wizyty na oddziale dziennym. Depresja, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe mogą być leczone na konsultacjach bez wychodzenia z domu. Taką formę pomocy oferuje wielu specjalistów w Krakowie.

Leczenie farmakologiczne wystarczy, by wyzdrowieć?

Leczenie farmakologiczne skutecznie leczy objawy choroby i pomaga wrócić do zdrowia. Bardzo często psychiatrzy zalecają połączenie farmakoterapii z terapią u psychologa lub psychoterapeuty. Taka forma wsparcia jest skuteczniejsza niż przyjmowanie samych leków.

Czy każdy lekarz psychiatra odbywa szkolenie specjalizacyjne?

Tak. Psychiatria to złożona dziedzina, a praca na stanowisku psychiatry wymaga zarówno ukończonych studiów i specjalizacji, jak i odbycia odpowiednich szkoleń i praktyki.

Czy warto leczyć się psychiatrycznie na NFZ?

Oddziały psychiatryczne tworzy zespół doświadczonych specjalistów. Terapii i leczenia na oddziałach psychiatrycznych nie należy się bać. To konieczność w przypadku ciężkich chorób problemów psychicznych, które stanowią zagrożenie życia pacjenta. Jedyny problem, jaki jest z leczeniem na NFZ, to termin wizyt. Kolejka do leczenia jest długa i pacjenci zmuszeni są czekać na pomoc, której potrzebują od razu.

Jak długo trzeba czekać na wolny termin u psychiatry prywatnie?

To zależy. Niektórzy specjaliści są dostępni w ciągu kilku dni, inni najbliższy wolny termin mają za kilka tygodni. Na szczęście lista dobrych lekarzy jest długa, więc bez trudu można znaleźć pomoc w bliskim terminie.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj