28.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Psychiatra Rzeszów: top 10 lekarzy w mieście!

- Advertisement -spot_imgspot_img

Coraz więcej osób decyduje się korzystać z usług lekarza psychiatry, walcząc o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Choroby i zaburzenia psychiczne są powszechne i warto mówić o nich głośno, by ludzie przestali bać się sięgać po pomoc.

Najlepsi psychiatrzy Rzeszów Ranking

Choroby i zaburzenia psychiczne można z powodzeniem leczyć. Jeśli zależy Ci na normalnym funkcjonowaniu w pracy i w domu, chcesz znowu cieszyć się życiem: skorzystaj z fachowej opieki medycznej i odpowiednich leków. Badania i odpowiednie leczenie dają duże szanse na powrót do zdrowia. Jednym z rozwiązań jest prywatny gabinet psychiatryczny lub pomoc w ramach NFZ, którą możesz znaleźć w poradni zdrowia psychicznego lub w szpitalu psychiatrycznym.

Psychiatra, psychoterapeuta Paweł Rodziński Prywatny Gabinet Lekarski Rzeszów

Psychiatra, psychoterapeuta Paweł Rodziński Prywatny Gabinet Lekarski Rzeszów

Dr n. med. Paweł Rodziński jest jednym z najlepszych lekarzy psychiatrów w Rzeszowie. Specjalizuje się w psychiatrii i psychoterapii. Prowadzi prywatny gabinet psychiatryczny przy ul. Hoffmanowej 8A. Pacjenci dzielą się swoimi wrażeniami po wizytach pozostawiając same pozytywne opinie. Według opinii jest to lekarz, który ma bardzo pozytywne nastawienie, jest otwarty i skupiony, co pozwala na ustalenie prawidłowej diagnozy. Pierwsza wizyta kosztuje 220 zł, kolejne wizyty 120 zł. Obecnie brakuje wolnych terminów na konsultacje.

Psychiatra, psychiatra dziecięcy Dariusz Mazurkiewicz Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 Rzeszów

Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 Rzeszów

Dr n. med. Dariusz Mazurkiewicz to doświadczony psychiatra i specjalista w leczeniu dzieci i młodzieży. Obecnie pracuje jako kierwonik Kliniki Psychiatrii Ogólnej w szpitalu wojewódzkim, a także prowadzi prywatną praktykę przy ul. Dąbrowskiego 33a. Lekarz ma dużą wiedzę i praktykę w zakresie psychiatrii dzieci i dorosłych. Pacjenci doceniają doświadczenie lekarza i jego profesjonalne i pełne zrozumienia podejście do pacjentów. Pierwsza wizyta w prywatnym gabinecie kosztuje 150 zł. Podobnie kolejne konsultacje.

Psychiatra Maciej Żołyniak Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rzeszów

Psychiatra Maciej Żołyniak Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rzeszów

Maciej Żołyniak to psychiatra z powołania: tak oceniają go pacjenci. To specjalista w leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych. Przyjmuje pacjentów w 2 miejscach. Jeden gabinet mieści się w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rzeszowie przy ul. Marszałkowskiej 9. Drugi gabinet mieści się w Poradni Palomed przy ul. Słowackiego 11. W celu umówienia wizyty należy skontaktować się z rejestracją wybranej przychodni.

Psychiatra Roman Mikuła NZOZ Anima Centrum Psychiatrii Rzeszów

NZOZ Anima Centrum Psychiatrii Rzeszów

Roman Mikuła to doświadczny lekarz, który wyróżnia się dużą wiedzą i poczuciem humoru. Specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych, szczególnie leczeniu chorób takich jak depresja. W Rzeszowie przyjmuje w Anima Centrum Psychiatrii przy ul. Grabskiego 8. Oprócz tego psychiatra przyjmuje pacjentów w NZOZ IDEA Centrum Psychiatrii Psychologii Klinicznej i Psychoterapii przy ul. Zygmuntowskiej. Informacje na stronie nie podają kosztu wizyty, ale cenę konsultacji psychiatrycznej można poznać po kontakcie telefonicznym.

Psychiatra Beata Wisz Centrum Medyczne Lux-Med Rzeszów

Centrum Medyczne Lux-Med Rzeszów

Beata Wisz to doktor nauk medycznych i specjalista w dziedzinie psychiatrii.Pacjenci doceniają doświadczenie pani doktor oraz jej bezpośrednie podejście i empatię. Dzięki dużej wiedzy i umiejętnościom lekarz szybko diagnozuje pacjenta i planuje proces dopasowanego leczenia. Wizyty odbywają się w gabinecie przy ul. Stanisława Jabłońskiego 2/4. Koszt pierwszej wizyty sięga 200 zł, kolejna konsultacja kosztuje 170 zł.

Psychiatra dziecięcy Agnieszka Potoczna-Wojtan Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży RORE Rzeszów

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży RORE Rzeszów

Sympatyczna lekarz w trakcie specjalizacji. Doceniana za empatyczne podejście do młodych pacjentów. Pełna zaangażowania, cierpliwa, wyrozumiała, a do tego potrafiąca zastosować skuteczne leczenie. Zdecydowanie jest to specjalista godny polecenia! Przyjmuje w dwóch miejscach: poradni zdrowia psychicznego przy ul. Lwowskiej 60 i w gabinecie przy ul. Iwonickiej 38. Koszt pierwszej wizyty wynosi 150 zł. Kolejne konsultacje 100 zł. Przyjmuje także w ramach NFZ.

Psychiatra Alla Lysak Prywatna Praktyka Specjalistyczna Rzeszów

Psychiatra Alla Lysak Prywatna Praktyka Specjalistyczna Rzeszów

Miła i profesjonalna pani doktor, która specjalizuje się w leczeniu dorosłych. W swojej pracy wykorzystuje skuteczne i sprawdzone metody leczenia. Posiada imponujące wykształcenie medyczne. Przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Poniatowskiego 3 oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego Bociek. Koszt pierwszej konsultacji psychiatrycznej wynosi 150 zł. Kolejne wizyty kosztują 130 zł.

Psychiatra Dorota Wójcik Poradnia zdrowia psychicznego MSWiA Rzeszów

Poradnia zdrowia psychicznego MSWiA Rzeszów

Zaangażowana lekarz z dużym doświadczeniem. Oceniana jako przyjazna, zaangażowana i empatyczna pani doktor. W Rzeszowie pracuje w poradni MSWIA przy ul. Krakowskiej, a także prowadzi prywatny gabinet przy ul. Iwonicka 38/3L Pierwsza wizyta kosztuje 180 zł, kolejne 150 zł.

Psychiatra Janusz Czuma Przychodnia LUX-MED Rzeszów

Centrum Medyczne Lux-Med Rzeszów

Psychiatra Janusz Czuma w zawodzie pracuje od 2000 roku. Zdobywał doświadczenie w szpitalu psychiatrycznym w Rzeszowie. Oceniany bardzo pozytywnie za sprawą profesjonalizmu, zaangażowania i życzliwości. Pierwsza konsultacja kosztuje około 180 zł, kolejne 140 zł.

Daniel Koryl Prywatna Praktyka Lekarska Rzeszów

Daniel Koryl Prywatna Praktyka Lekarska Rzeszów

Doświadczony lekarz, który z powodzeniem udziela fachowej pomocy w Rzeszowie. Leczy nerwice, depresję i zaburzenia lękowe. Oceniany jako kompetentny, uprzejmy i skuteczny. Prowadzi gabinet przy ul. Chocimskiej 15 w Rzeszowie.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj