17.6 C
Warszawa
niedziela, 25 września, 2022

Top 10 Najlepszych Psychiatrów w Warszawie

O ile zwykle nie mamy problemów, by rozmawiać o stanie swojego zdrowia ze znajomymi, o tyle konsultacja psychiatryczna jest swego rodzaju tabu. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ psychiatra jest jednym z najczęściej poszukiwanych lekarzy w Polsce i na świecie. Specjalnie dla Was przedstawiamy top 10 lekarzy psychiatrów w mieście Warszawa. Dowiedz się, jacy lekarze są uznawani za najlepszych w stolicy!

Najlepsi psychiatrzy Warszawa ranking

Psychiatra to nie psycholog, to warto wiedzieć na początek. Do lekarza dziedziny psychiatrii umawiamy się, by porozmawiać o swoich objawach i znaleźć stosowną formę leczenia. Psychiatra może przepisać leki i dać skierowanie do spychologa bądź psychoterapeuty. Wszystko, o czym rozmawiasz z lekarzem psychiatrą, objęte jest tajemnicą lekarską. Nikt zatem nie musi wiedzieć, że zmagasz się z trudnościami dotyczącymi psychiki. Poznaj nasz ranking i dowiedz się, gdzie szukać dobrego lekarza psychiatry w mieście Warszawa!

Piotr Sulik psychiatra Warszawa Śródmieście

Piotr Sulik, psychiatra Warszawa

Doktor Piotr Sulik jest jednym z psychiatrów w Warszawie, którzy po latach zdobywania doświadczeń w klinikach psychiatrycznych, przeszli na prywatną praktykę lekarską. Lekarz uznawany jest za jednego z najlepszych w stolicy. Pacjenci doceniają jego podejście do pacjenta, leczenie i skuteczność indywidualnie dobranej formy pomocy. Konsultacja psychiatryczna w gabinecie Piotra Sulika kosztuje 300 zł. Psychiatra stawia nie tylko na znane od lat formy leczenia, ale również nowoczesne rozwiązania, które mogą okazać się skuteczniejsze w przypadku bardzo trudnych kłopotów ze zdrowiem psychicznym.

Joanna Głowacka psychiatra Warszawa centrum INZPiRO

Joanna Głowacka, psychiatra Warszawa

INZPiRO to Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości znany jako Niezależny Zakład Opieki Zdrowotnej (NZOZ centrum). Właśnie tam na co dzień przyjmuje Joanna Głowacka, doświadczony lekarz psychiatra, bardzo znany i doceniany w mieście Warszawa. Doktor za sprawą konsultacji psychiatrycznych oferuje pacjentom odpowiednie leczenie: nie tylko leki, ale również dobraną formę psychoterapii, którą możesz odbyć w ośrodku INZPiRO. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 200 zł, a za sesję terapeutyczną zapłacimy 140 zł. To bardzo dobre ceny jak na tak wysoko ocenianą, fachową pomoc. Ośrodek mieści się w samym centrum Warszawy.

Ewa Błądek psychiatra Warszawa Śródmieście Psychomedic

Ewa Błądek, psychiatra Warszawa

Doktor Ewa Błądek to lekarz, który na co dzień przyjmuje w poradni Psychomedic. To znana poradnia zdrowia psychicznego, w której znajdują się różni, często bardzo dobrzy specjaliści. Przyjmująca w NZOZ centrum Ewa Błądek nie jest wyjątkiem, a jej rzeczowe i miłe podejście do pacjenta bardzo zachęca do umówienia wizyty, Rozmawianie o swoich problemach z obcą osobą jest bardzo trudne, ale tacy lekarze, jak doktor Błądek, bardzo ułatwiają to zadanie. Umów wizytę za pomocą numeru telefonu lub za pośrednictwem strony internetowej Psychomedic, gdzie umówisz się na wizytę online, bez konieczności dzwonienia! Umawiając się online, także dowiesz się, ile kosztuje konsultacja psychiatryczna z panią doktor.

Anna Wróblewska psychiatra Warszawa Ursynów Psychomedic

Anna Wróblewska, psychiatra Warszawa

Psychomedic ma swoje poradnie w całej Warszawie, dlatego niezależnie od dzielnicy, w której mieszkasz, zawsze znajdzie się świetny psychiatra, który przyjmuje blisko. Jednym z nich jest doktor Anna Wróblewska, która najczęściej przyjmuje w mieście Warszawa na Ursynowie, dokładnie przy Al. KEN. Psychiatra działa w zawodzie już od 15 lat, a zdobyte doświadczenie pozwala jej na diagnozowanie chorób i zaburzeń zupełnie od siebie odległych. To pomocne zwłaszcza dla osób, które mają problem z określeniem, co im właściwie dolega. Konsultacja psychiatryczna z panią doktor jest zgodna z cennikiem na stronie Psychomedic. Umawiając się na konsultację, zostaniesz uprzedzony o koszcie wizyty.

Joanna Popławska psychiatra Warszawa Bielany Psychomedic

Joanna Popławska, psychiatra Warszawa

Relacja z pacjentem to klucz do dobrania odpowiedniej formy pomocy i leczenia. Psychiatra Joanna Popławska dobrze wie, jak podejść do pacjenta i jak zdiagnozować nawet najcięższe zaburzenia. Specjalista przyjmuje w dzielnicy Warszawa Bielany, w znanej poradni Psychomedic. Psychiatra posiada uprawnienia do wypisywania recept refundowanych, co może okazać się pomocne. Doktor Joanna Popławska współpracuje z wieloma międzynarodowymi organizacjami, a swoje doświadczenie zdobywała w najlepszych klinikach.

Justyna Zaorska psychiatra Warszawa Praga Psychomedic

Justyna Zaorska, psychiatra Warszawa

Doktor Justyna Zaorska to młoda lekarz, która przebija swoimi umiejętnościami wielu starszych i w teorii bardziej doświadczonych lekarzy. Wyjątkowo ciepłe i profesjonalne podejście do pacjenta sprawia, że psychiatra jest wręcz rozchwytywana w NZOZ centrum Psychomedic. Przyjmuje w dzielnicy Warszawa Praga Południe i ma bardzo konkurencyjne stawki za wizyty. Konsultacja psychiatryczna to koszt 180 zł. W Warszawie to jedna z najniższych stawek za konsultację i leczenie. Doktor Justyna Zaorska zajmuje się leczeniem dorosłych i młodzieży, a wizyta może zostać umówiona za pośrednictwem strony online. Konsultacja psychiatryczna z panią doktor jest długa i nie ogranicza się do ścisłych 40 minut, a obejmuje pełną godzinę. Otrzymasz dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz!

Marlena Sokół-Szawłowska psychiatra Warszawa Wilanów

Marlena Sokół-Szawłowska, psychiatra Warszawa

Jedna z najbardziej polecanych lekarzy, psychiatra Marlena Sokół-Szawłowska przyjmowała dawniej w NZOZ centrum Gabclinic. Od kilku lat prowadzi jednak prywatną praktykę lekarską. To psychiatra Warszawa, który jako jeden z niewielu otrzymał SAME pozytywne opinie, a na swojej stronie ma ich ponad 40. Doktor psychiatra budzi zaufanie pacjenta za sprawą swojego profesjonalizmu i konkretnego wywiadu lekarskiego. Według pani doktor skuteczne leczenie to nie tylko psychiatra i leki, ale również psychoterapeuta. Warszawa pełna jest znanych lekarzy, ale mało kto stawia na tak kompleksową pomoc, mimo że psychiatra Marlena Sokół-Szawłowska nie ma w obowiązku poszerzać swojej pomocy o wskazówki typu psycholog, terapia Warszawa i inne.

NAVMED: Anna i Grzegorz Nawara psychiatra Warszawa Bemowo

Anna Nawara, psychiatra Warszawa

NAVAMED to nie NZOZ centrum, a prywatna praktyka lekarska prowadzona przez parę psychiatrów. Zarówno Anna, jak i Grzegorz Nawara oceniani są bardzo wysoko w rankingu Google, zatem nie może zabraknąć ich również w naszym rankingu. Konsultacja psychiatryczna odbywa się w dzielnicy Warszawa Bemowo. NAVAMED wyróżnia ciepłe i indywidualne podejście do pacjenta, co oferuje każdy dobry psychiatra. Gabinet lekarzy ma piękną stronę internetową, przez którą możesz umówić się na konsultację. Sama konsultacja psychiatryczna również jest miłą niespodzianką, bo za pierwsze spotkanie u specjalistów zapłacisz 200 zł. Za kolejne, tylko 150 zł. Bardzo konkurencyjne stawki i kompleksowa pomoc!

Grzegorz Nawara, psychiatra Warszawa

Wojciech Zientala psychiatra Warszawa Wola

Wojciech Zientala, psychiatra Warszawa

Psychiatra i dr n.m. Wojciech Zientala to kolejny świetny psychiatra prowadzący własną praktykę lekarską. To młody specjalista z ogromnym doświadczeniem i zapasem zrozumienia dla każdego pacjenta, który zmaga się, między innymi, z depresją bądź uzależnieniami. Konsultacja psychiatryczna również wyniesie nas 200 zł, a kolejna wizyta to jedynie 150 zł. Najbliższy wolny termin u tego specjalisty to 20 lutego, zatem psychiatra pracuje dużo i często. Każda konsultacja psychiatryczna odbywa się w dzielnicy Warszawa Wola.

Jakub Skrzeszewski psychiatra Warszawa Żoliborz

Jakub Skrzeszewski, psychiatra Warszawa

Ostatni, ale nie najgorszy, w naszym rankingu jest doktor psychiatra Jakub Skrzeszewski, który przyjmuje między innymi w NZOZ centrum Terapii Dialog. Jego specjalnością jest pomoc w depresji, nerwic i stanów lękowych. Wyróżnia się więc bardzo dobrym podejściem do pacjenta i skuteczną pomocą, ponieważ psychiatra cieszy się bardzo wysokimi opiniami wyleczonych chorych. Konsultacja psychiatryczna u doktora Skrzeszewskiego kosztuje 220 zł. Tyle samo zapłacimy za każdą kolejną konsultację.

Konsultacja psychiatryczna i psychoterapia Warszawa to najczęściej poszukiwane formy pomocy w mieście. Podobnie jest w całym kraju. Nie wstydź się problemów psychicznych i nie wahaj się szukać pomocy. Zdrowie jest najważniejsze!

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Najnowsze
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj