11.6 C
Gorzów Wielkopolski
czwartek, 20 czerwca, 2024

Psychiatra Gorzów Wielkopolski: top 5 najlepszych lekarzy!

Psychiatra i psycholog to zawody, które obecnie nie narzekają na brak pracy. Problemy ze zdrowiem psychicznym są powszechne i mogą dotknąć każdego. Jeśli czujesz, że Twoje zdrowie uległo pogorszeniu, nie zwlekaj i skontaktuj się z lekarzem.

Najlepsi psychiatrzy w Gorzowie Wielkopolskim ranking

Po pomoc psychiatry i psychologa sięgamy coraz częściej: tak pokazują statystyki. Panująca od roku pandemia Covid-19 w Polsce i na świecie przyczyniła się do spadku kondycji psychicznej ludzi. Depresja, stany lękowe, zaburzenia snu – istnieje mnóstwo schorzeń, z których niebezpieczeństwa nie zdajemy sobie sprawy, dopóki nie rozwiną się na tyle, by utrudniać nam codzienne życie. Nie warto zwlekać z wizytą u psychiatry, czy psychologa. Bardzo często jedna wizyta jest w stanie odmienić całe życie.

W Gorzowie dostępnych jest wiele miejsc, gdzie można szukać profesjonalnej pomocy psychiatrycznej. Jednym z nich jest Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki, liczne Poradnie Zdrowia Psychicznego oraz prywatne gabinety. W każdym z tych miejsc znajduje się psycholog i psychiatra. Gdzie warto zgłosić się po pomoc? Poniżej lista zaufanych lekarzy psychiatrów w miejscowości Gorzów Wielkopolski.

Psychiatra Władysław Sterna Prywatny Gabinet Psychiatryczny Gorzów Wielkopolski

Psychiatra Władysław Sterna Prywatny Gabinet Psychiatryczny Gorzów Wielkopolski

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Doktor nauk medycznych. Psychiatra i psychoterapeuta. Specjalista w zakresie zaburzeń psychicznych. Pacjenci wskazują na profesjonalne i empatyczne podejście do ludzi. Doktor zdecydowanie wie, jak wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Wizyty u psychiatry odbywają się w prywatnym gabinecie przy ul. 30 Stycznia. Wizytę należy umówić telefonicznie. W czasie, gdy lekarz przyjmuje pacjenta, nie odbiera telefonów, dlatego prosi o kontakt telefoniczny w godzinach 7:30 – 9:00. Na stronie nie podano, ile kosztuje wizyta, ale wystarczy zadzwonić, by zapytać o cennik wizyt.

Psychiatra Julita Hładyn Poradnia Zdrowia Psychicznego Gorzów Wielkopolski

Psychiatra Julita Hładyn Poradnia Zdrowia Psychicznego Gorzów Wielkopolski

Pani doktor przyjmuje pacjentów w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Walczaka 42, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Poradnia cieszy się bardzo dobrymi opiniami, co jest rzadkością w przypadku oddziałów psychiatrii. Równie wysoko oceniana jest opieka psychiatryczna zapewniana przez panią doktor Julitę Hładyn. Na wizytę można się umówić za pośrednictwem recepcji w poradni. Numer telefonu podany na stronie.

Psychiatra Sylwia Sibik-Schalinsky Ośrodek Terapeutyczny Szansa Gorzów Wielkopolski

Psychiatra Sylwia Sibik-Schalinsky Ośrodek Terapeutyczny Szansa Gorzów Wielkopolski

Lek. Sylwia Sibik-Schalinsky przyjmuje w Ośrodku Psychoterapii w Gorzowie. Informacje na stronie podają, że jest to specjalista w leczący zaburzenia odżywiania i pamięci. Lekarz cieszy się znakomitymi opiniami, które wskazują na empatię i dużą wiedzę w dziedzinie psychiatrii. Ze względu na Covid-19 dostępne są również konsultacje online. Koszt wizyty sięga 150 zł, zarówno jeśli chodzi o pierwszą konsultację, jak i kolejne.

Psychiatra Błażej Antosz Centrum Terapii Dialog Gorzów Wielkopolski

Centrum Terapii Dialog Gorzów Wielkopolski

Specjalista w zakresie psychiatrii. Lekarz przyjmuje w gabinecie przy ul. Walczaka 25. Umożliwia wizyty stacjonarne i online. Wszystkie opinie na temat psychiatry są pozytywne. Pacjenci doceniają profesjonalizm i empatyczne podejście lekarza. Koszt konsultacji wynosi 150 zł. Warto wspomnieć, że w Centrum Terapii Dialog istnieje możliwość odbycia psychoterapii.

Psychiatra Izabela Ostrowska Lux-Med Gorzów Wielkopolski

Psychiatra Izabela Ostrowska Lux-Med Gorzów Wielkopolski

Profesjonalna opieka psychiatryczna oferowana przez lekarza z dużym doświadczeniem. Psychiatra Izabela Ostrowska zdobywała doświadczenie na oddziałach psychiatrii (szpital wojewódzki) i obecnie diagnozuje i leczy różne zaburzenia i choroby. Lekarz przyjmuje w 3 miejscach, m.in. jest to poradnia Medyk i przychodnia Lux-Med przy ul. Walczaka 41 B. Umów wizytę w dogodnej lokacji. Pierwsza wizyta kosztuje 180 zł, kolejne konsultacje 160 zł.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj