1.2 C
Poznań
piątek, 27 stycznia, 2023

Psychiatra Poznań: top 10 lekarzy w mieście!

Choroby psychiczne i zaburzenia niszczą codzienność człowieka. Jeśli zmagasz się z trudnościami natury psychicznej, poszukaj pomocy, by cieszyć się dobrym życiem, na jakie zasługujesz. Poniżej lista top 10 lekarzy psychiatrów w Poznaniu.

Najlepsi psychiatrzy Poznań Ranking

Mimo że z problemami psychicznymi zmaga się mnóstwo ludzi w każdym wieku, choroby i zaburzenia psychiczne wciąż są traktowane jako temat tabu. Osoby w depresji lub w trakcie ciężkich ataków innej choroby psychicznej często są pozostawione same sobie, bez wsparcia. Dlatego, jeśli zauważasz u siebie niepokojące objawy, umów wizytę u lekarza psychiatry.

W Poznaniu pracuje wielu specjalistów z dziedziny psychiatrii. W rankingu uwzględnieni zostali psychiatrzy, którzy cieszą się najlepszymi opiniami pacjentów.

Psychiatra Kamila Krawczyk Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poznań

Kamila Krawczyk Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Poznań

Dr n. med. Kamila Krawczyk należy do najbardziej uznanych specjalistów w Poznaniu. Jako psychiatra pracuje od 2004 roku. Duża wiedza i doświadczenie, a także niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta zaowocowały ilością blisko 400 pozytywnych opinii. Lekarz przyjmuje w swoim gabinecie przy ul. Górna Wilda 82. Koszt pierwszej wizyty wynosi 400 zł. Kolejne konsultacje 200 zł.

Psychiatra Poznan Katarzyna Kamińska Poradnia Psychosomatyczna

Katarzyna Kamińska Poradnia Psychosomatyczna

Dr n. med. Katarzyna Kamińska to lekarz psychiatra cieszący się ogromnym uznaniem wśród pacjentów. W zawodzie pracuje już od kilkunastu lat, w 1997 roku ukończyła studia medyczne. Specjalizację z psychiatrii ukończyła w 2006 roku. Pani doktor zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń psychicznych. Przyjmuje osoby dorosłe w poradni przy ul. Winklera 27a lub online. Koszt pierwszej wizyty wynosi 230 zł, kolejna konsultacja psychiatryczna 190 zł.

Lekarz Psychiatra Michał Suchorski Poradnia CROMED Poznań

Poradnia CROMED Poznań

Doświadczony lekarz, który ukończył studia medyczne w 2003 roku. Od tamtej pory aktywnie pracuje zawodowo i zdobywa doświadczenie. Specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych, szczególnie w zakresie chorób typu depresja, choroba afektywna dwubiegunowa. Leczy również uzależnienia i zaburzenia psychiczne. Lekarz przyjmuje przy ul. Pamiątkowa 17 w Poradni CROMED. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 300 zł, kolejne wizyty 200 zł.

Psychiatra, psychoterapeuta Marta Malinowska-Kubiak Prywatna Praktyka Lekarska Poznań

Psychiatra, psychoterapeuta Marta Malinowska-Kubiak

Doświadczony specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem. Psychiatra i psychoterapeuta specjalizujący się w leczeniu dorosłych. Do tego lekarza warto się umówić w przypadku trudnej sytuacji życiowej, gdyż skutecznie pomaga odzyskać normalną codzienność. Sympatyczna psychiatra posiada także wieloletnią praktykę w leczeniu zaburzeń. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Górna Wilda 82. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 250 zł, następna wizyta 200 zł.

Psychiatra Karol Świeca Prywatny Gabinet Poznań

Psychiatra Karol Świeca Prywatny Gabinet Poznań

Karol Świeca to specjalista w dziedzinie psychiatrii, seksuologii i psychologii. Dzięki znakomitej wiedzy i doświadczeniu ma profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta. Opinie wskazują na przyjazną atmosferę podczas wizyt pacjentów, duże zaangażowanie i wrażliwość. Lekarz przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Dąbrowskiego 7. Możliwość odbycia wizyty online. Pierwsza wizyta kosztuje 250 zł. Kolejne wizyty 180 zł.

Psychiatra Jan Cidyło Poradnia CROMED Poznań

Poradnia CROMED Poznań

Młody specjalista, który wyróżnia się dużym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. W czasie kilkuletniej praktyki psychiatrycznej zdobył dużą wiedzę, którą wykorzystuje w skutecznym leczeniu swoich pacjentów. Posiada dużą praktykę w leczeniu uzależnień. Lekarz przyjmuje w gabinecie w Poradni CROMED przy ul. Pamiątkowej 17. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 200 zł, kolejna wizyta 180 zł.

Psychiatra Anna Kaczmarska Gabinety Taczanowskiego Poznań

Psychiatra Anna Kaczmarska Gabinety Taczanowskiego Poznań

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończyła w 2002 roku. Obecnie należy do grona najlepszych psychiatrów w mieście. Na leczenie przyjmuje wyłącznie osoby dorosłe. Posiada dużą wiedzę i praktykę z zakresu wielu chorób i zaburzeń. Na co dzień przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Edmunda Taczanowskiego 24. Do tego lekarza możesz umówić również wizytę online. Pierwsza konsultacja kosztuje 300 zł, następna wizyta 180 zł.

Psychiatra Anna Rosik AMONARIA Poznań

AMONARIA Poznań

Lekarz Anna Rosik jest psychiatrą z wieloletnią praktyką. Pacjenci wskazują na duże zaangażowanie, szczegółowy wywiad i odpowiednie dobranie leków, które szybko pomogły poprawić stan zdrowia pacjentów. Do tego psychiatry można umówić się online lub odbyć wizytę w gabinecie w Centrum Pomocy AMONARIA przy ul. Norwida 13. Pierwsza wizyta kosztuje 250 zł, kolejne konsultacje 200 zł.

Psychiatra Anna Jaskóła Prywatna Praktyka Lekarska Poznań

Psychiatra Anna Jaskóła Prywatna Praktyka Lekarska Poznań

Psychiatra Anna Jaskóła jest młodym lekarzem, który wyróżnia się wyjątkową skutecznością w pomaganiu pacjentom w walce z chorobą. Pacjenci oceniają panią psychiatrę jako kompetentną, zaangażowaną i wnikliwą. Stosuje skuteczne metody leczenia, a przy tym jest miła i zapewnia przyjazną atmosferę. Do tego psychiatry można umówić się online lub telefonicznie. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Miodowej 4. Pierwsza wizyta kosztuje 200 zł, następne konsultacje 150 zł.

Psychiatra Ewa Kurczewska Centrum Zdrowia AGVITA Poznań

Centrum Zdrowia AGVITA Poznań

Dr. nauk medycznych Ewa Kurczewska na co dzień pracuje w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera, gdzie można skorzystać z pomocy psychiatrycznej w ramach NFZ. Prywatnie pani doktor prowadzi swoją własną praktykę w gabinecie przy ul. Promienistej 6. Pacjenci zostawiają same pozytywne oceny, doceniają wrażliwość, kompetencję i zaangażowanie młodej lekarz. Pierwsza wizyta kosztuje 200 zł, następne konsultacje 150 zł.

Jakie są najlepsze poradnie leczenia zaburzeń psychicznych?

Najlepsi lekarze przyjmują zarówno prywatnie, jak i na NFZ, w szpitalach lub poradniach zdrowia. Poznań ma co najmniej kilka takich miejsc. Nie zniechęcaj się ocenami poradni, one nigdy nie sięgają 5 gwiazdek, co nie znaczy, że nie znajdziesz fachowej pomocy.

Jeśli Twoje pogorszenie nastroju trwa już kilka miesięcy, zauważasz u siebie brak zainteresowań, a nawet myśli samobójcze, nie zwlekaj, umów wizytę u lekarza lub udaj się do poradni po pomoc!

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj