11.8 C
Województwo lubelskie
niedziela, 26 maja, 2024

Psychiatra Lublin: top 10 lekarzy w mieście!

O chorobach psychicznych mówi się rzadko, co nie znaczy, że problemy natury psychicznej nie istnieją. Wręcz przeciwnie! Traktowanie zaburzeń i chorób psychicznych jako tabu tylko wzmacnia cierpienie chorych. Jeśli czujesz niepokojące objawy, nie zwlekaj z wizytą u lekarza!

Najlepsi psychiatrzy w Lublinie ranking

Choroby i zaburzenia psychiczne wciąż są demonizowane. Nic dziwnego, że ludzie wstydzą się prosić o pomoc, a przede wszystkim wstydzą się mówić o swoich trudnościach. Zupełnie niepotrzebnie! Choroba psychiczna jest jak każda inna choroba – nie wybierasz jej. Dlatego, jeśli potrzebujesz pomocy, nie zwlekaj i skonsultuj się z dobrym lekarzem. Poniżej lista zaufanych lekarzy psychiatrów w Lublinie!

Psychiatra Małgorzata Jabłońska Prywatny Gabinet Lublin

Psychiatra Małgorzata Jabłońska Prywatny Gabinet Lublin

Doktor Małgorzata Jabłońska zgromadziła ponad 300 pozytywnych opinii w serwisie Znany Lekarz. Z tego względu z czystym sumieniem polecam tego psychiatrę wszystkim osobom, które stoją u progu swojej pierwszej wizyty. Pacjenci wskazują na duże zrozumienie, cierpliwość i empatię ze strony lekarza. Pani Małgorzata Jabłońska przyjmuje pacjentów w prywatnym gabinecie przy ul. Bursztynowej 3. Na konsultacje można umawiać się także online, chociaż dotyczy to wyłącznie osób już w trakcie leczenia. Pierwsza wizyta kosztuje 170 zł, kolejne konsultacje 130 zł.

Psychiatra Anna Cur Szpital Neuropsychiatryczny Lublin

Szpital Neuropsychiatryczny Lublin

Dr n. med, Anna Cur to specjalista z dużym doświadczeniem. W Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego pracuje już od 16 lat. W kontakcie z pacjentem wykorzystuje zarówno swoją wiedzę, jak i swoją wrażliwość oraz empatię. Pani doktor jest bardzo zaangażowana i pacjenci określają ją jako osobę, która czerpie przyjemność z pomagania ludziom. Na wizytę można umówić się w prywatnym gabinecie przy ul. Elizy Orzeszkowej 2 lub udać się do szpitala. Pierwsza wizyta kosztuje 150 zł, a kolejna 130 zł.

Psychiatra Adam Perzyński Prywatny Gabinet Lublin

Psychiatra Adam Perzyński Prywatny Gabinet Lublin

Psychiatria to dziedzina, w której znakomicie odnajdują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dr n. med. Adam Perzyński to znakomity specjalista, który wyleczył co najmniej setki pacjentów. Kompetentny, rzeczowy, a przy tym sympatyczny, cierpliwy i empatyczny. Doktor przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Hirszfelda 3. Koszt pierwszej wizyty wynosi 200 zł. Kolejne konsultacje kosztują 120 zł.

Psychiatra, psychoterapeuta Aneta Pyłypczuk Centrum Terapii Empatia Lublin

Centrum Terapii Empatia Lublin

Dr. nauk medycznych Aneta Pyłypczuk to specjalista w dziedzinie psychiatrii. To także seksuolog i psychoterapeuta z dużym doświadczeniem. Pani doktor zajmuje się leczeniem osób dorosłych. Polecam tego specjalistę szczególnie tym osobom, które zmagają się z problemami w sferze seksualnej lub cierpią na choroby psychiczne typu depresja, schizofrenia czy choroba dwubiegunowa. Lekarz przyjmuje w Centrum Terapii Empatia przy ul. Sierpińskiego 58 B. Pierwsza wizyta kosztuje 180 zł, kolejne 130 zł. Konsultacja seksuologiczna kosztuje 200 zł.

Psychiatra Tomasz Pyter Gabinet Psychiatryczno-Terapeutyczny Lublin

Tomasz Pyter Gabinet Psychiatryczno-Terapeutyczny Lublin

Kolejny godny zaufania specjalista w dziedzinie psychiatrii to lekarz Tomasz Pyter. Głównym obszarem działania psychiatry jest leczenie uzależnień. Profesjonalne i zaangażowane podejście do problemu pacjenta oraz szczegółowa analiza wywiadu owocują pozytywnymi opiniami od leczonych pacjentów. Lekarz stale podnosi swoje kwalifikacje. Szczególnie polecam jego pomoc osobom, które zmagają się z takimi problemami, jak uzależnienie, anoreksja, zaburzenia emocjonalne. Psychiatra przyjmuje osoby powyżej 15 roku życia. Pierwsza wizyta kosztuje 150 zł, następne konsultacje 120 zł.

Psychiatra Marta Flis Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii Psychodynamicznej Lublin

Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii Psychodynamicznej Lublin

Kolejny specjalista, który przyjmuje dorosłych i dzieci od lat 15. Psychiatra Marta Flis zajmuje się między innymi leczeniem depresji i nerwic. Pacjenci wskazują na dobry kontakt z lekarzem, zrozumienie i szczegółowy wywiad. Polecam szczególnie osobom, które boją umówić się na pierwszą wizytę. Najbliższy termin, w którym można umówić się na wizytę, jest za tydzień. Koszt pierwszej wizyty wynosi 200 zł, kolejnych 150 zł.

Psychiatra Halina Dubas-Ślemp Centrum Medyczne Primed Lublin

Centrum Medyczne Primed Lublin

Dr. nauk medycznych Halina Dubas-Ślemp to jeden z najbardziej doświadczonych lekarzy. Psychiatria to dziedzina, którą pani doktor zajmuje się od 27 lat. Jeśli chodzi o opinie, pacjenci doceniają zarówno wiedzę i doświadczenie lekarza, ale także empatię, zaangażowanie i wyrozumiałość. Bardzo dobre podejście do pacjenta pomaga w procesie zdrowienia. Doktor przyjmuje w kilku miejscach, a jednym z nich jest Centrum Medyczne Primed w Lublinie. Strona nie podaje ceny za wizytę, o koszt usługi zapytaj przy kontakcie telefonicznym.

Psychiatra, psychoterapeuta Agata Morawska-Pyter Prywatny Gabinet Lublin

Tomasz Pyter Gabinet Psychiatryczno-Terapeutyczny Lublin

Sympatyczna pani lekarz z doświadczeniem. Pacjenci doceniają przyjemną atmosferę, brak presji czasu i pełne zrozumienie. Po wizycie czują się lepiej i są pełni nadziei na przyszłość. Specjalistyczna opieka psychiatryczna w dobie Covid-19 umożliwia także wizyty online. Proszę pamiętać, że wizyty online są zarezerwowane dla osób, które są już po pierwszej konsultacji w gabinecie. Koszt pierwszej wizyty wynosi 170 zł. Następne konsultacje kosztują 140 zł.

Psychiatra Ewa Stelmach Lubelski Ośrodek Psychodynamiczny

Ewa Stelmach Lubelski Ośrodek Psychodynamiczny

Wsparcie psychiatry Ewy Stelmach polecam osobom, które stresują się przy każdej wizycie u lekarza. Leczenie u pani doktor na pewno będzie przyjemne i z dużą szansą na 100% skuteczności. W związku ze zmianami dotyczącymi Covid-19 obecnymi od marca 2021 roku, możliwe są również wizyty online. Stacjonarne konsultacje odbywają się w Ośrodku Psychodynamicznym w Lublinie, przy ul. Czeremchowej 53. Koszt pierwszej wizyty wynosi 150 zł, za kolejne konsultacje zapłacisz jedynie 100 zł, co stanowi najniższą stawkę, jeśli chodzi o Lublin.

Psychiatra Aneta Gerhant Prywatny Gabinet Lublin

Aneta Gerhant Prywatny Gabinet Lublin

Dr. nauk medycznych Aneta Gerhant z powodzeniem wykorzystuje wykształcenie medyczne i duże doświadczenie w pomaganiu pacjentom. Kompetentna i sympatyczna, z profesjonalnym podejściem. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Fryderyka Chopina 14. Możliwe są także wizyty online. Koszty konsultacji są bardzo niskie jak na Lublin, zarówno pierwsza wizyta, jak i kolejne kosztują 120 zł.

Najbliższy termin, czy dobry lekarz? Do kogo umówić się na wizytę?

Wiem, że każdy, kto potrzebuje pomocy, chce jak najszybciej znaleźć pomoc. Wizyta u lekarza psychiatry jest jednak na tyle trudna, że mamy tendencje do jej odwlekania. Pamiętaj, że lekarze są po to, by nam pomagać. Oczywiście wiem też, że nie każdy lekarz podchodzi do swoich obowiązków, jak należy, ale w przypadku psychiatrów dobrych specjalistów w Lublinie jest naprawdę dużo.

Każdy może umówić się na konsultację, do kogo chce. Dobry lekarz powinien wzbudzać nasze zaufanie i stawiać diagnozę na podstawie objawów, a nie własnych domysłów. Jeśli czujesz, że lekarz nie słucha, co mówisz lub Cię lekceważy, nie zniechęcaj się (wiem, że to trudne), tylko poszukaj innego specjalisty. Na szczęście takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj