4.2 C
Szczecin
środa, 17 kwietnia, 2024

Psychiatra Szczecin: top 10 najlepszych lekarzy!

Konsultacja u dobrego psychiatry to początek drogi do wyzdrowienia. Odpowiednio przepisane leki i motywacja do podjęcia terapii potrafią zdziałać cuda w przypadku depresji, czy zaburzeń lękowych. Poniżej lista 10 lekarzy psychiatrów cieszących się najlepszymi opiniami w Szczecinie.

Najlepsi psychiatrzy Szczecin Ranking

Znajdź lekarza, który pomoże Ci w walce z chorobą i trudnościami, by znów cieszyć się życiem. W Szczecinie przyjmuje wielu bardzo dobrych specjalistów, którzy prowadzą swoje prywatne gabinety, ale przyjmują również w ramach NFZ: w szpitalach lub poradniach zdrowia psychicznego. Poniżej znajduje się ranking najlepszych psychiatrów w mieście!

Psychiatra Szczecin Renata Świderska Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Psychiatra Szczecin Renata Świderska Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Empatyczna, zaangażowana i bardzo konkretna lekarz, która z powodzeniem stosuje odpowiednie leczenie. W Szczecinie cieszy się dużą popularnością i zaufaniem wśród pacjentów. Przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Storrady-Świętosławy 5/1. Wizyty należy umawiać telefonicznie. Koszt pierwszej konsultacji wynosi 150 zł, podobnie kolejne spotkania.

Psychiatra Katarzyna Michalska Specjalistyczna Praktyka Lekarska Szczecin

Psychiatra Katarzyna Michalska Specjalistyczna Praktyka Lekarska Szczecin

Specjalista w dziedzinie psychiatrii od 2019 roku. Młoda lekarz ma imponujące wykształcenie, które umiejętnie wykorzystuje w leczeniu dorosłych. Prywatny gabinet psychiatry jest bardzo polecany przez pacjentów, podobnie jak sama pani doktor. Wrażliwa, empatyczna, ze świetnym podejściem do pacjenta. Wizyta w gabinecie jest możliwa po kontakcie telefonicznym. Katarzyna Michalska jest specjalistą, którego szczególnie polecam osobom czującym duży stres przed pierwszą wizytą u lekarza.

Psychiatra Szczecin Magdalena Tomaszewska-Budzińska Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii

Lekarz medycyny ze specjalizacją w dziedzinie psychiatrii. Pani doktor zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i ma w tym zakresie duże doświadczenie i wiedzę. Pacjenci zostawiają same pozytywne oceny, wskazując na dyskrecję, zrozumienie, wrażliwość i skuteczne leczenie. Psychiatra przyjmuje w Zachodniopomorskim Instytucie Psychoterapii przy ul. Królowej Korony Polskiej 26. Wizyty w gabinecie kosztują 150 zł.

Psychiatra, psychoterapeuta Oskar Kuśmirek Pracownia Zdrowia Psychicznego SENS Szczecin

Pracownia Zdrowia Psychicznego SENS Szczecin

Lekarz psychiatra, psychoterapeuta w trakcie specjalizacji. Doceniany za duże umiejętności wykorzystywania wiedzy w praktyce: pacjenci wskazują na trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Psychiatra Oskar Kuśmirek jest lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń. Przyjmuje w Poradni SENS przy ul. Unisławy 29 w Szczecinie. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 150 zł, kolejne wizyty 130 zł.

Psychiatra Szczecin Małgorzata Pacholec Centrum Medyczne Medyk

Psychiatra Szczecin Małgorzata Pacholec Centrum Medyczne Medyk

Małgorzata Pacholec należy do specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, by jak najlepiej pomagać ludziom. Lekarz zdobywała doświadczenie między innymi na Oddziale Psychiatrycznym SPS ZOZ ZDROJE. Skutecznie leczy choroby i zaburzenia psychiczne. Prowadzi gabinet przy ul. Bandurskiego 98. Obecnie terminy wizyt najlepiej ustalać telefonicznie. W związku z Covid-19 spotkania odbywają się online lub w gabinecie. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 150 zł.

Specjalista Psychiatra Mariusz Sznabowicz Przychodnia Medyczna Pramed Szczecin

Przychodnia Medyczna Pramed Szczecin

Dr n. med. Mariusz Sznabowicz to specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kompetentny i stale podnoszący swoje kwalifikacje. Wiele lat pracował za granicą. Cechuje go profesjonalne, ale również życzliwe podejście do pacjenta. Podczas przyjmowania pacjenta tworzy przyjazną atmosferę, prowadzi wnikliwe badania i przez wielu uważany jest za najlepszego psychiatrę. Polecam zwłaszcza osobom, które dotąd nie trafiły na dobrego specjalistę. Psychiatra przyjmuje w przychodni Pramed przy ul. Wyzwolenia 7, Szczecin. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 135 zł.

Psychiatra Szczecin Jerzy Pobocha Prywatny Gabinet

Psychiatra Szczecin Jerzy Pobocha Prywatny Gabinet

Dr. nauk medycznych Jerzy Pobocha to jeden z najlepszych specjalistów w Szczecinie. Prywatną praktykę prowadzi od 1994 roku. Leczy i diagnozuje ciężkie choroby, między innymi manię, depresję, czy chorobę afektywną dwubiegunową. Doktora nauk medycznych polecam szczególnie tym, którzy zmagają się z trudnościami już od dłuższego czasu, a dotychczasowe badania nie pozwoliły postawić diagnozy. Gabinet lekarza mieści się przy ul. Juranda 1, Szczecin. Na wizyty należy umawiać się telefonicznie. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 200 zł.

Psychiatra Beata Nicewicz Prywatny Gabinet Szczecin

Psychiatra Beata Nicewicz Prywatny Gabinet Szczecin

Specjalista w leczeniu dzieci, młodzieży i osób po 18 roku życia. Oceniana jako empatyczna i kompetentna. Prowadzi gabinet przy ul. ul.Kazimierska 1E/4, Szczecin. Możliwa także wizyta domowa. Dostępne godziny i terminy spotkań do ustalenia w kontakcie telefonicznym. Konsultacja psychiatryczna u tego lekarza kosztuje 100 zł. Wizyta domowa 200 zł. W mojej opinii jest to godna polecenia lekarz w przypadku depresji i zaburzeń lękowych. Życzliwa i pełna zrozumienia.

Psychiatra Krzysztof Pastuszka Centrum Medyczne Gumieńce

Centrum Medyczne Gumieńce

Doświadczony psychiatra, który dyplom z psychiatrii uzyskał przed rokiem 2000. Od tamtej pory aktywnie zdobywa nowe kwalifikacje podczas pracy w szpitalach i Centrum Psychiatrycznym w Szczecinie. Przez pacjentów uważany za lekarza z powołania. Stosuje odpowiednie badania i leki, wyprowadzając chorych z najcięższych przypadłości. Szczerze polecam konsultację. Informacje na stronie nie podają danych o wolnych terminach, należy zadzwonić, by zapytać o termin i wolne godziny. Konsultacja kosztuje 180 zł.

Psychiatra Edyta Tetera-Rudnicka Centrum Medyczne Athena Med Szczecin

Centrum Medyczne Athena Med Szczecin

Psychiatra Edyta Tetera-Rudnicka to jeden ze specjalistów w wysoko ocenianym Centrum Medycznym Athena Med. W mieszczącej się przy ul. Henryka Pobożnego 14/2 Szczecin poradni pracują rozmaici lekarze, między innymi: psychiatra, psycholog, dermatolog. Informacje na stronie świadczą, iż jest to jedno z najbardziej przyjaznych miejsc pomocy psychiatrycznej i ogólnej. Znajdź lekarza, którego potrzebujesz i umów wizytę przez telefon.

Kiedy wystarczą leki, a kiedy potrzeba terapii?

Lekarze bardzo często odmawiają przepisywania leków, argumentując pacjentowi, że przede wszystkim potrzebny jest psycholog i terapia. Czy to oznacza, że trafiłeś do gabinetu złego lekarza? Wręcz przeciwnie. W przypadku wielu zaburzeń i trudności, na przykład u Dorosłych Dzieci Alkoholików, kluczowa dla poprawy funkcjonowania jest terapia. Dobry psychiatra tłumaczy, że w procesie zdrowienia istotne są nie tylko leki, ale przede wszystkim praca pacjenta.

Farmakoterapia nie w każdym przypadku jest wskazana. To wcale nie oznacza, że psychiatra ignoruje Twój problem. Zamiast się denerwować i zniechęcać, znajdź dobrego psychologa. Warto również pamiętać, że jak każdy inny specjalista, lekarz psychiatra nie jest nieomylny. Nie zniechęcaj się i szukaj pomocy, by zapewnić sobie szczęśliwe życie. Szczecin pełen jest dobrych lekarzy, którzy zrobią wiele, by pomóc Ci wrócić do zdrowia!

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj