0.2 C
Poznań
piątek, 27 stycznia, 2023

Najlepsze salony fryzjerskie w Poznaniu: ranking

Stolica Wielkopolski cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. A gdyby tak, zamiast do restauracji chcielibyśmy się wybrać do fryzjera? Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie dzisiejszy ranking najlepszych fryzjerów w Poznaniu. Ranking stworzyliśmy na podstawie opinii internautów!

Najlepszy fryzjer Poznań: top 10 salonów!

Nie wiesz, jaki salon fryzjerski w Poznaniu wybrać? Zobacz ranking! Stworzyliśmy go na podstawie opinii internautów, którzy szczerze dzielą się swoimi wrażeniami. Wszystkie opinie widoczne są w wyszukiwarce Google. Pod uwagę wzięliśmy nie tylko wysokość oceny usług, ale również ilość opinii, które świadczą o popularności danego salonu.

Piotr Sierpiński Hair

Zdecydowanie najpopularniejszy zakład fryzjerski w Poznaniu, o czym świadczy ilość wystawionych opinii. To nieprawdopodobny sukces, przy tak wielu ocenach wciąż trzymać ocenę tak bliską maksymalnej! Piotr Sierpiński Hair to luksusowy salon fryzjerski, w którym profesjonalni styliści zapewnią Ci piękną fryzurę, a także zadbają o Twój relaks i dobre samopoczucie! Lokal jest estetyczny i nowoczesny.

Ocena 4,9/5 – 621 opinii

Adres: al. Marcinkowskiego 16/4, 61-827 Poznań

Ceny: wyższe

Galeria Fryzur Da Vinci

Galeria Fryzur Da Vinci

Na swojej pracy znają się również styliści z Galerii Fryzur Da Vinci. Pracownia ma duże grono swoich stałych klientów, którzy za każdym razem wychodzą tak samo zadowoleni. Internauci bardzo często zwracają uwagę na świetną atmosferę w salonie. Fryzjerzy czują się swobodnie i tak też podchodzą do klientów.

Ocena 4,8/5 – 145 opinii

Adres: Traugutta 38b, 61-514 Poznań

Ceny: wyższe

Nów Pracownia Fryzjerska

Nów Pracownia Fryzjerska

Najlepszy fryzjer to taki, który umie zadbać o włosy, zapewni doskonałe cięcie lub koloryzację, a także zadba o doskonałą atmosferę w salonie. W pracowni Nów pracują tylko tacy styliści. To pewność zadowolenia zarówno w trakcie pobytu w salonie, jak i po wyjściu. Wszystko dzięki profesjonalizmowi fryzjerów i zgraniu całego zespołu, który pracuje w zgodzie i bez konfliktów. Dobrą atmosferę czuć na kilometry!

Ocena 4,9/5 – 53 opinie

Adres: Kolejowa 1/3, 60-715 Poznań

Ceny: wyższe

Drwal Barber Shop

Drwal Barber Shop

Przenosimy się do salonu dedykowanego panom. Lokal Drwal Barber Shop jest nie tylko męski, ale również pełen profesjonalistów i dobrego nastroju. Ogólnie to miejsce jest bardzo popularne wśród mężczyzn i polecane. W przeszłości zdarzyło się kilka gorszych opinii związanych z początkującymi barberami.

Ocena 4,7/5 – 397 opinii

Adres: Macieja Palacza 115, 60-273 Poznań

Ceny: wyższe

NK Studio Fryzur

NK Studio Fryzur

Klimatyczne, nieduże studio fryzjerskie z sympatyczną i profesjonalną grupą fryzjerów. Klienci wracają tutaj od lat i czują się jak u siebie. NK ma także interesującą stronę internetową, gdzie widoczny jest nie tylko cennik, ale również historia firmy i galeria. To wszystko zachęca do umówienia się na strzyżenie lub koloryzację!

Ocena 4,8/5 – 51 opinii

Adres: Sczanieckiej 1, 60-216 Poznań

Ceny: umiarkowane

Open Hair

Open Hair

Kolejny dobry fryzjer na naszej liście to pracownia Open Hair i jej sympatyczni styliści, którzy znają się na swojej pracy! Zadbane włosy po każdym cięciu i koloryzacji! Tutejsi fryzjerzy potrafią odratować nawet najbardziej zniszczone włosy. Na plus jest także miła atmosfera, o czym świadczą liczne opinie w wyszukiwarce Google.

Ocena 4,8/5 – 47 opinii

Adres: Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań

Ceny: umiarkowane

Labus Atelier Haidresser

Labus Atelier Haidresser

Labus Atelier ma może mniej opinii w porównaniu do wyżej opisanych salonów, ale są one tak pozytywne, że tego miejsca nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Miła atmosfera, pełen profesjonalizm, znajomość fachu i umiejętne doradztwo. Klienci uwielbiają to miejsce i my również uważamy, że zasługuje na szansę!

Ocena 4,8/5 – 21 opinii

Adres: Małeckiego 34, 60-705 Poznań

Ceny: umiarkowane

Kolor & Cięcie

Kolor & Cięcie

Dla wielu internautów najlepszy fryzjer przyjmuje w salonie Kolor & Cięcie. To miejsce pełne pasji i dobrego humoru, a fryzury spod ręki stylistów wychodzą znakomite! Na osobną uwagę zasługuje bardzo mila obsługa i obecność zwierząt. To miejsce przyjazne dla futrzaków i bardzo nam się to podoba! Niewiele negatywnych opinii dotyczyło sytuacji niezwiązanych z jakością usługi — warto mieć to na uwadze i nie się nie bać!

Ocena 4,7/5 – 74 opinie

Adres: Grunwaldzka 35c, 60-783 Poznań

Ceny: umiarkowane

U Wiesi

U Wiesi

Kolejny zakład fryzjerski uwielbiany przez panów! Pracownia U Wiesi jest popularnym miejscem z miłą obsługą. Według opinii internautów jest to sympatyczne miejsce warte odwiedzenia, stąd pracujący tu styliści mają wierne grono stałych klientów.

Ocena 4,6/5 – 272 opinie

Adres: Głogowska 75, 60-739 Poznań

Ceny: umiarkowane

Art Chagall

Art Chagall

 

Pracownia fryzjerska Art Chagall ma liczne grono zwolenników, ale w naszym rankingu wypada najsłabiej. Być może pracownia ma wyjątkowo wymagających klientów, a może ludzie są rozczarowani odejściem najlepszej (ich zdaniem) fryzjerki. Zdecydowanie jednak Art Chagall zasługuje na szansę — wciąż jest to jeden z najlepszych salonów w Poznaniu!

Ocena 4,3/5 – 67 opinii

Adres: osiedle Rusa 7, 61-245 Poznań

Ceny: umiarkowane

Sprawdź najlepszych fryzjerów w innych miastach

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj