0.1 C
Toruń
piątek, 27 stycznia, 2023

Najlepsze salony fryzjerskie w Toruniu: ranking

Twoje włosy wymagają strzyżenia, a może chcesz odświeżyć swój wygląd i postawić na nowy kolor? Nie oddawaj się w ręce złego stylisty! Zapraszamy na ranking 10 najlepszych fryzjerów w Toruniu. Zestawienie oparliśmy na opiniach klientów widocznych w Google Maps!

Najlepsi fryzjerzy Toruń — top 10 salonów fryzjerskich

W naszym zestawieniu braliśmy pod uwagę wysokość oceny w Google, a także ilość wystawionych ocen. Może się więc zdarzyć, że Twój ulubiony salon fryzjerski w Toruniu nie znajdzie się na naszej liście. Zapraszamy na zestawienie 10 najwyżej ocenianych fryzjerów w mieście!

Studio fryzjerskie Olilu

Studio fryzjerskie Olilu

Profesjonalne cięcie w przyjemnej atmosferze — wszyscy klienci tego salonu wysoko oceniają zdolności pracujących w nim fryzjerek. Usługi fryzjerskie zdecydowanie zebrały najlepsze opinie. Sam lokal jest dość skromny i przypomina wystrojem lata 90. Nie jest to więc jeden z nowocześniejszych salonów w mieście, ale z pewnością tak samo wart uwagi.

Ocena 4,9/5 – 56 opinii

Adres: Mostowa 15, 87-100 Toruń

Fryzjer Alicja

Fryzjer Alicja

Stosunkowo nowe miejsce na mapie Torunia, ponieważ Fryzjer Alicja działa od 3 lat. W tym czasie pracownia fryzjerska zdobyła wielu stałych klientów i zebrała najlepsze opinie. Lokal jest przyjemny i estetycznie urządzony. Klienci zaznaczają, że zawsze wychodzą z tego salonu zadowoleni, co wskazuje na dużą staranność świadczonych usług i pełen profesjonalizm.

Ocena 5/5 – 13 opinii

Adres: Łyskowskiego 29/35, 87-100 Toruń

Studio Zoya Alona Usava

Studio Zoya Alona Usava

Ten niewielki zakład fryzjerski ma niewiele opinii, ale są one bardzo dobre. Studio Zoya Alona Usava to dość popularne miejsce w Toruniu. Dobre ceny, przyjemna atmosfera i satysfakcjonujące usługi fryzjerskie zachęcają, by zajrzeć w te progi. Lokal znajduje się w przyjemnej okolicy, jest niewielki i klimatyczny. Usługi na wysokim poziomie.

Ocena 5/5 – 6 opinii

Adres: Bydgoska 68, 87-100 Toruń

Pracownia Fryzjerska SV

Pracownia Fryzjerska SV

Według licznych opinii Pracownia Fryzjerska SV zdecydowanie zatrudnia najlepszych fryzjerów w mieście. Styliści świetnie zajmują się włosami kobiet i mężczyzn. Nie ma również problemów, by do tego fryzjera przyjść z dzieckiem na strzyżenie. Zadowoleniu gości salonu sprzyja nie tylko wysoka jakość usług i przyjemna atmosfera, ale również estetyczne, ładnie urządzone wnętrze. Cen za usługi fryzjerskie także nie są wygórowane.

Ocena 4,8/5 – 94 opinie

Adres: Szosa Chełmińska 119 D, 87-100 Toruń

Świat Fryzur Styl

Świat Fryzur Styl

Wielu najlepszych fryzjerów zdecydowało się na pracę w Świecie Fryzur Styl. Stylistki wykorzystują swoje umiejętności i doświadczenie, by maksymalnie zadbać o każdego klienta. Dzięki temu możemy liczyć na idealne wypielęgnowanie włosów, a także na pełen relaks. Sam lokal, podobnie jak inne salony fryzjerskie w naszym zestawieniu także jest estetycznie urządzony i czysty, a dodatkowo bardzo przytulny. Można powiedzieć, że się wyróżnia na tle innych, na swoją korzyść.

Ocena 4,7/5 – 157 opinii

Adres: Podmurna 24, 87-100 Toruń

Michelle salon fryzjerski

Michelle salon fryzjerski

Dobre salony fryzjerskie są chętnie odwiedzane i zakład fryzjerski Michelle bez wątpienia jest jednym z nich. Mimo że miejsce jest bardzo popularne, klientki nie muszą martwić się długim czasem oczekiwania na wolny termin. Fryzjerki wykonują świetne koloryzacje i jeżeli boisz się oddać swoje włosy w ręce nieznanych stylistów, w tym wypadku możesz spokojnie zaryzykować.

Ocena 4,7/5 – 119 opinii

Adres: Szosa Chełmińska 169B, 87-100 Toruń

Zakład fryzjerski damsko — męski

Zakład fryzjerski damsko — męski

Mężczyźni wprost uwielbiają ten zakład fryzjerski, mimo że strzyżenie kosztuje odrobinę więcej niż w innych salonach fryzjerskich w Toruniu. Jakość strzyżenia jest tak wysoka, że bez żalu można zapłacić trochę więcej. Panie również są zadowolone. Dodatkowym atutem jest przyjemna atmosfera w lokalu, panie fryzjerki są bardzo sympatyczne!

Ocena 4,8/5 – 49 opinii

Adres: Końcowa 4, 87-100 Toruń

Studio Fryzjerskie Andromeda

Studio Fryzjerskie Andromeda

Znakomite usługi fryzjerskie w przyjemnym, jasno urządzonym salonie. Zdecydowana większość klientek jest bardzo zadowolona, zarówno ze strzyżenia, jak i koloryzacji. W salonie pracują doświadczeni i bardzo sympatyczni fryzjerzy, a właściwie fryzjerki. Ocenę zaniżają zaledwie trzy opinie, które są bardzo nieprzychylne natomiast ciężko stwierdzić, czy zasłużenie.

Ocena 4,5/5 – 44 opinie

Adres: rynek Nowomiejski 23/1, 87-100 Toruń

Twój Fryzjer

Twój Fryzjer

Jeden z najczęściej odwiedzanych salonów fryzjerskich i chociaż większość stanowią jak najlepsze opinie, to zakład ma na swoim koncie kilka wpadek. Tak naprawdę nie dotyczą one jakości usług, a wynikają z faktu, że w tym salonie styliści znają swoją wartość. Przestudiowaliśmy negatywne opinie i dotyczą one na przykład braku zadaszenia przed zakładem… Jakość usług zdecydowanie jest warta polecenia.

Ocena 4,2/5 – 345 opinii

Adres: Kozacka 9C, 87-100 Toruń

Górny Barber

Górny Barber

Luksusowy zakład fryzjerski w Toruniu, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Niestety stosunkowo wysokie ceny niosą za sobą większe wymagania klientów, stąd pod wizytówką Google tej pracowni pojawiło się sporo negatywnych ocen. Wciąż jednak przeważają te pozytywne! Ze względu na miłą obsługę, jakość usług i piękny lokal warto się tutaj wybrać. Warto po prostu brać pod uwagę, że Górny Barber jest droższy od pozostałych salonów w mieście.

Ocena 4,1/5 – 152 opinie

Adres: Świętego Jakuba 10, 87-100 Toruń

Sprawdź najlepsze salony fryzjerskie w innych miastach

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Ostatnio dodane
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj