14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024

Najlepsze salony fryzjerskie w Olsztynie: ranking

Włosy na głowie nie rosną tak szybko, jakbyśmy sobie tego życzyli. W związku z tym czasami długo zastanawiamy się nad wyborem salonu fryzjerskiego, który zajmie się naszą głową. Aby ułatwić Wam wybór fryzjera w Olsztynie, przygotowaliśmy ranking oparty na opiniach klientów w Google Maps.

Dobry salon fryzjerski w Olsztynie: top 10

Olsztyn może pochwalić się stosunkowo dużą ilością wysoko ocenianych salonów fryzjerskich, co oznacza, że włosy mieszkańców miasta są przeważnie bezpieczne. W naszym rankingu umieściliśmy 10 salonów fryzur z najwyższymi ocenami. Zapraszamy do czytania!

Studio Fryzur Shine

Studio Fryzur Shine

Salon fryzur Shine ma stosunkowo niewiele opinii, ale oceny 5/5 nie możemy zignorować. Klienci wskazują na duże doświadczenie stylistów i ogromną staranność. Przy takim podejściu ciężko, aby efekt końcowy nie spotkał się za aprobatą klientów. Warto umówić się na strzyżenie lub koloryzację i samemu sprawdzić możliwości studia.

Ocena 5/5 – 10 opinii

Adres: Tuwima 5c, 10-747 Olsztyn

Ceny: Umiarkowane

Salon fryzjerski Unicut

Salon fryzjerski Unicut

Wizyta w tym salonie fryzjerskim to sama przyjemność! Styliści z Unicut wiedzą, jak dogodzić klientom za pomocą doskonałej stylizacji włosów. Fantastyczna atmosfera w nowoczesnym salonie to także duży plus. To zdecydowanie jeden z najlepszych salonów fryzjerskich na terenie Olsztyna.

Ocena 4,9/5 – 78 opinii

Adres: Mikołaja Kopernika 17/1, 10-512 Olsztyn

Ceny: Umiarkowane

Fryzjer Edyta Gleba

Fryzjer Edyta Gleba

Fryzjerzy z tego salonu są szczególnie polecani dla wymagających klientów. Salon Edyty Gleba upodobali sobie panowie, a panie chętnie oddają się zabiegom kosmetycznym, które również odbywają się w tej znakomitej pracowni. Profesjonalnie i sympatycznie — miejsce warte polecenia!

Ocena 4,9/5 – 84 opinie

Adres: Tadeusza Kościuszki 92, 11-041 Olsztyn

Ceny: Umiarkowane

Abramczyk Hair Studio

Abramczyk Hair Studio

Kolejne świetne studio, w którym pracują najlepsi fryzjerzy w mieście. W ręce takich profesjonalistów można oddać swoje włosy z pełnym zaufaniem. Duża wiedza na temat pielęgnacji włosów, znakomite strzyżenie, koloryzacja, a wszystko to odbywa się w przyjemnej atmosferze. Czysty, ładnie urządzony lokal.

Ocena 4,9/5 – 35 opinii

Adres: 5 Wileńskiej Brygady Armii Krajowej 14B

Ceny: Umiarkowane

JK Fryzjer

JK Fryzjer

Jeśli chcesz mieć znakomitą fryzurę lub wykonać strzyżenie, na które dotąd nie miałaś/miałeś odwagi, salon JK będzie dobrym wyborem. Nawet najbardziej wymagające osoby są zadowolone z usług oferowanych w tym salonie. JK to nie tylko dobry fryzjer, ale również profesjonalne doradztwo, miła obsługa i duże umiejętności w zakresie poprawiania błędów popełnionych przez mało doświadczonych stylistów.

Ocena 4,9/5 – 49 opinii

Adres: Żołnierska 14E/1, 10-561 Olsztyn

Ceny: Umiarkowane

Evolution fryzjer Olsztyn

Evolution fryzjer Olsztyn

Evolution to zakład fryzjerski, który funkcjonuje w mieście już od wielu lat. W tym czasie tutejsi styliści zgromadzili liczne grono stałych klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm tego miejsca. Dla wielu pani Danusia jest najlepszym fryzjerem w mieście i zdecydowanie warto sprawdzić ofertę tego zakładu fryzjerskiego. W końcu utrzymał się na rynku wiele lat, mimo naprawdę dużej konkurencji.

Ocena 4,7/5 – 365 opinii

Adres: Dąbrowszczaków 17, 10-540 Olsztyn

Ceny: Umiarkowane

Fryzek Salon Fryzjerski dla dzieci

Fryzek Salon Fryzjerski dla dzieci

Jeśli szukasz profesjonalisty, który zajmie się włosami Twojego malucha, Olsztyn ma ciekawą propozycję. Fryzek to miejsce zaaranżowane w taki sposób, by wzbudzić jak największe zainteresowanie dzieci. Fryzjer stara się zagadać młodego klienta i sprawnie ostrzyc włoski, zanim wymagający klient zacznie się niecierpliwić. Ciekawe miejsce, warto zajrzeć z dziećmi.

Ocena 4,7/5 – 125 opinii

Adres: Bolesława Prusa 1A, 10-288 Olsztyn

Ceny: Wyższe

Fryzjerstwo Agnieszka Berner

Fryzjerstwo Agnieszka Berner

Usługi na najwyższym poziomie, w schludnym i eleganckim lokalu. Pracownia fryzjerska otrzymała kilka negatywnych ocen z powodu wyższych cen i kilku nieudanych koloryzacji sprzed kilku lat. Zdecydowana większość klientów jest zachwycona usługami oferowanymi w tej pracowni. Miejsce warte odwiedzenia.

Ocena 4,7/5 – 60 opinii

Adres: Aleja Warszawska 105, 10-720 Olsztyn

Ceny: Wyższe

Fryzjerstwo Jastrzębowski

Fryzjerstwo Jastrzębowski

Luksusowy, pięknie urządzony salon z profesjonalnymi stylistami. Miejsce znane mieszkańcom Olsztyna już od wielu lat. Doskonałą pracę wykonuje każdy ekspert przyjmujący w pracowni, nie tylko sam mistrz Jastrzębowski. Znakomita część opiniujących wyszła z salonu zadowolona. Ludzie jednak bardzo często obniżają opinie z powodu wysokich cen, co naszym zdaniem jest niesprawiedliwe.

Ocena 4,7/5 – 40 opinii

Adres: Wincentego Pstrowskiego 14B/lok. J, 11-041 Olsztyn

Ceny: Wyższe

Fryzjerstwo Ametyst

Fryzjerstwo Ametyst

Ostatnim salonem fryzjerskim na naszej liście jest Ametyst. Bynajmniej nie jest to najgorszy salon — wciąż jest to ścisła czołówka w mieście. Każdy fryzjer pracujący w tej pracowni zna się na włosach, świetnie strzyże i umie doradzić odpowiednią pielęgnację. Wisienką na torcie jest świetna atmosfera w lokalu.

Ocena 4,8/5 – 35 opinii

Adres: Adama Mickiewicza 19/3, 11-041 Olsztyn

Ceny: Umiarkowane

Sprawdź najlepsze salony fryzjerskie w innych miastach

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
NAJNOWSZE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj