10.8 C
Białystok
piątek, 12 kwietnia, 2024

Najlepsze salony fryzjerskie w Białymstoku: top 10

Po długich miesiącach lockdownu ponownie możemy cieszyć się branżą usługową. Czas zweryfikować stan swojej fryzury albo zrobić coś dla siebie i udać się do fryzjera celem relaksu. Podpowiadamy, gdzie można znaleźć dobrego fryzjera w Białymstoku!

Najlepsi fryzjerzy Białystok

Samodzielne strzyżenie włosów może być niebezpieczne – wie o tym każdy, kto choć raz podcinał sobie grzywkę. Na szczęście z samodzielnym stylizowaniem włosów nie musimy się już zmagać. Zapraszamy na listę top 10 fryzjerów na terenie Białegostoku!

Pracownia Fryzur

Pracownia Fryzur

Nasz mały ranking najlepszych fryzjerów w Białymstoku rozpoczniemy od Pracowni Fryzur. To miejsce zebrało jak dotąd wyłącznie pozytywne opinie, co od razu zwraca uwagę. Klienci wskazują na fryzjerów z pasją, którzy tworzą wyjątkowy zespół pracowników.

Jeśli chcesz odnowić swoje włosy i wykonać zabieg bardziej skomplikowany niż strzyżenie, zdecydowanie warto udać się do Pracowni Fryzur. Profesjonaliści pozostawią Twoje włosy we wspaniałym stanie!

Pracownia Fryzur mieści się pod adresem: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2/1/lok. 4.

Studio 6 Białystok

Studio 6 Białystok

Kolejne wyjątkowe miejsce na fryzjerskiej mapie Białegostoku. Studio 6 to lokal, w którym pracują prawdziwi czarodzieje. Kilkadziesiąt opinii w Google i wszystkie pozytywne! Jeśli szukasz dobrego fryzjera, musisz odwiedzić Studio 6 – ulubione atelier mieszkańców miasta.

Studio 6 znajduje się przy ulicy Świętego Rocha 6. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe fryzury i efekty pracy fryzjerów ze studia, sprawdź fanpage salonu na Facebooku.

Salon Fryzjerski Kwiaty we Włosach

Salon Fryzjerski Kwiaty we Włosach

Jaka piękna nazwa! Kwiaty we Włosach to pracownia fryzjerska, w której fryzjerzy mają szacunek do włosa! Jakkolwiek zabawnie to brzmi, osoby, które mają przykre doświadczenia z wizytami w salonach fryzjerskich, wiedzą, o co chodzi. W tym salonie fryzjerki stylizują włosy wyłącznie zgodnie z postanowieniami Klientów.

Studio Kwiaty we Włosach funkcjonuje w Białymstoku od ponad 3 lat pod adresem: Wierzbowa 3d/2.

The Barber Białystok

The Barber Białystok

Bardzo wysokie opinie zbiera także The Barber, czyli potocznie mówią fryzjer męski. O gustowne uczesania i fachowe strzyżenie w salonie odpowiada sympatyczny personel z dużą wiedzą i umiejętnościami. Jeśli chcesz zarezerwować wizytę lub dowiedzieć się więcej o samym salonie, sprawdź informacje dostępne w serwisie internetowym salonu The Barber. Pełen profesjonalizm!

Pracownia The Barber mieści się przy ulicy Nowy Świat 9a/2.

Salon Fryzjerski Styl

Salon Fryzjerski Styl

Jeden z tych salonów fryzjerskich, które znajdują się w mieście od zawsze. Pozytywnie świadczy to o jakości usług w tym salonie, dlatego postanowiliśmy umieścić go na naszej liście. Opinie Klientów wskazują, że istotnie warto udać się tu na strzyżenie. W oficjalnym serwisie internetowym salonu znajdują się treści ukazujące wszystkie niezbędne informacje na temat oferty.

Pracownia fryzjerska Styl mieści się w lokalu pod adresem: Lipowa 49/2.

Salonik Fryzjerski Marta Arciszewska

Salonik Fryzjerski Marta Arciszewska

Miła atmosfera i dobre strzyżenie? Zapraszamy do Saloniku Fryzjerskiego Marty Arciszewskiej! To niepozorne miejsce z bardzo wysokim poziomem usług fryzjerskich. Lokal funkcjonuje ponad 5 lat i cieszy się uznaniem wśród stałych i nowych Klientów. Salonik posiada swoją stronę internetową, ale nie pojawiają się na niej najnowsze treści. Jeśli chcesz umówić się na wizytę, skorzystaj z numeru podanego na stronie salonu.

Salonik Fryzjerski Marta Arciszewska funkcjonuje przy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego.

Aleja Piękności

Aleja Piękności

Profesjonalny zakład fryzjerski z własną stroną internetową i eleganckim salonem. Nowoczesne studio wyróżnia się na tle innych, a usługi obejmują nie tylko strzyżenie i koloryzację włosów, ale również profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne. Miły i fachowy personel dopełnia pozytywne wrażenie, jakie sprawia Aleja Piękności.

Niestety zakład zebrał kilka negatywnych opinii, które w założeniu miały zawierać treści ukazujące niekompetencję personelu, a wykazały tylko smutną stronę ludzkiej natury. Negatywne oceny pochodzą głównie od osób, które klientami Alei Piękności nigdy nie były…

Sprawdź możliwości salonu, udając się pod adres Kolejowa 12b/lok. 3.

Piotr Mordas Fryzjer Damski

Piotr Mordas Fryzjer Damski

Jeśli szukasz salonu fryzjerskiego z renomą i pracownikami z dużym doświadczeniem, udaj się do salonu pod przewodnictwem Piotra Mordasa. Właściciel zgromadził doświadczony zespół pracowników, dzięki czemu pracownia oferuje znakomite usługi.

Niestety, nie wszystkie wizyty odbywają się wyłącznie zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Niektórzy wskazują na aroganckie zachowanie właściciela i pracowników salonu. Naszym zdaniem jest to kwestia sporna. Uwagę zwraca natomiast możliwość złożenia reklamacji i poprawę fryzury bez płacenia kolejnej należności. To wyraźny dowód, że pracownikom salonu zależy na zadowoleniu Klienta.

Pracownia fryzjerska mieści się przy ulicy Piotrkowskiej 2A/1.

Studio Avangarda

Studio Avangarda

Chcesz umówić wizytę u jednego z najlepszych fryzjerów w Białymstoku? Udaj się do salonu Avangarda, który w mieście funkcjonuje od ponad 20 lat. Jakość usług bynajmniej nie jest przestarzała. Fryzjerzy Avangardy znają najnowsze trendy, a przy tym świetnie znają się na swoim fachu.

Studio Avangarda znajduje się pod adresem: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2/lok.99.

Dobry Fryzjer

Dobry Fryzjer

Najlepsi fryzjerzy pracują nie tylko w drogich i nowoczesnych salonach. Dobry Fryzjer to pracownia znana w mieście od lat. Klientów przyciąga wysoka jakość usług i niskie ceny. To właśnie te ceny są, naszym zdaniem, przyczyną kilku obecnych na stronie negatywnych opinii. Najnowsze negatywne komentarze wydają się absurdalne, dlatego nie warto się nimi kierować. Zwłaszcza że ilość pozytywnych ocen jest znacznie większa!

Dobry Fryzjer mieści się przy ulicy Kolejowej 12.

Sprawdź najlepsze salony fryzjerskie w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj