18.4 C
Łódź
niedziela, 26 maja, 2024

Psychiatra Łódź: top 10 lekarzy w mieście!

Problemy ze zdrowiem psychicznym to powszechne zjawisko, które dodatkowo nasiliło się w dobie Covid-19. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, nie odkładaj konsultacji z lekarzem na później! Poniżej lista specjalistów w Łodzi, którzy pomogą Ci wrócić do zdrowia!

Najlepsi psychiatrzy w Łodzi Ranking

O chorobach i zaburzeniach psychicznych wciąż mówi się zbyt mało. Wstyd, niepewność i samotne zmaganie się z narastającymi problemami psychicznymi tylko pogłębiają dolegliwości. Walka z chorobą psychiczną to niestety droga, którą w większości musimy przejść sami. Zamiast szukać porad u przyjaciół, którzy mimo szczerych chęci nie będą w stanie wyciągnąć Cię z choroby, lepiej skorzystać z pomocy lekarza psychiatry. Bardzo ważne, by wybrać dobrego specjalistę. Poniżej przedstawiamy listę zaufanych psychiatrów w Łodzi. To doświadczeni lekarze w Łodzi, którzy pomogą Ci w czasie walki o zdrowie. Polecam korzystanie z ich usług!

Psychiatra Anna Kwiatkowska Poradnia Multimedyk Łódź

Poradnia Multimedyk Łódź

Pani doktor posiada duże doświadczenie i wiedzę. Anna Kwiatkowska w 1998 roku obroniła dyplom lekarza medycyny i od tamtego czasu aktywnie rozwija się zawodowo. W 2010 uzyskała tytuł specjalisty psychiatrii i posiada imponujące kwalifikacje. Pacjenci doceniają zaangażowanie i profesjonalne podejście do pracy z pacjentem. Lekarz przyjmuje w Poradni Multimedyk przy ul. Adamieckiego 1 w Łodzi. Pierwsza wizyta kosztuje 180 zł. Pomoc psychiatryczna przeznaczona dla osób dorosłych. Najbliższy wolny termin za tydzień. W celu umówienia wizyty skorzystaj z informacji ze strony Znany Lekarz.

Psychiatra Anna Sieradzka Klinika Psychomedic Łódź

Klinika Psychomedic Łódź

Dr n. med. Anna Sieradzka to doświadczony specjalista psychiatrii, który łączy wiedzę z empatią i zrozumieniem dla pacjenta. Psychiatra posiada dużą wiedzę i specjalizuje się w leczeniu ciężkich chorób i zaburzeń psychicznych, między innymi depresji, schizofrenii i choroby afektywnej dwubiegunowej. Przyjmuje w gabinecie w Poradni Psychomedic przy ul. Armii Krajowej 34a. Ze względu na Covid-19 możliwe są także konsultacje online. Koszt wizyty wynosi 220 zł. Kolejna konsultacja psychiatryczna kosztuje tyle samo. Na wizyty mogą się umawiać wyłącznie osoby dorosłe. Lekarz nie podejmuje się leczenia dzieci.

Agata Dwilewicz psychiatra Łódź Centrum Medyczne Trimedic

Centrum Medyczne Trimedic

Specjalista psychiatra Agata Dwilewicz cieszy się dużym uznaniem wśród pacjentów, którzy określają panią doktor jako empatyczną i pełną fachowej wiedzy. Zapewnia profesjonalną pomoc i konsultacje na najwyższym poziomie. Stawia trafne diagnozy i dobiera odpowiednie leczenie. Umów wizytę w jednym z kilku miejsc, w których przyjmuje lekarz. Jednym z nich jest Centrum Medyczne Trimedic w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 69. Istnieje także możliwość odbycia wizyty online. Konsultacja psychiatryczna wynosi 160 zł. Psychiatra nie podejmuje się leczenia dzieci. Najbliższy wolny termin za tydzień.

Psychiatra Sonia Rakowiecka Poradnia Multimedyk Łódź

Poradnia Multimedyk Łódź

Psychiatra Sonia Rakowiecka to lekarz specjalizujący się w leczeniu zaburzeń psychicznych. Wizytę u tej pani lekarz polecam wszystkim cierpiącym na zaburzenia depresyjne, lękowe i snu. Pacjenci doceniają doświadczenie, wnikliwość i empatię lekarza, bardzo często polecając wizyty z całego serca. Konsultacje odbywają się online lub Poradni Multimedyk przy ul. Adamieckiego 1 w Łodzi. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 160 zł, kolejne wizyty również. Wizyta jest możliwa tylko w przypadku osób dorosłych. Lekarz nie podejmuje się leczenia dzieci.

Konrad Jankowski Klinika Psychomedic psychiatra Łódź Centrum

Klinika Psychomedic Łódź

Doświadczony specjalista w dziedzinie psychiatrii. Posiada duże doświadczenie lekarskie i wiedzę na temat różnych chorób i zaburzeń, a profesjonalne badania umożliwiają mu zastosować odpowiednie leczenie. Opinie pacjentów wskazują na dużą empatię, doświadczenie i zrozumienie dla problemów pacjenta. Specjalista przyjmuje w kilku miejscach, jednym z nich jest Klinika Psychiatryczna Psychomedic przy ul. Kościuszki 13, Łódź. Na wizytę mogą umawiać się wyłącznie osoby dorosłe. Pierwsza konsultacja kosztuje 200 zł, podobnie jak kolejne wizyty. Wolny termin pojutrze.

Psychiatra Ewa Kazimierczak Klinika Psychomedic Łódź Centrum

Klinika Psychomedic Łódź

Psychiatra Ewa Kazimierczak z dużym zaangażowaniem pomaga pacjentom wrócić do zdrowia. Według opinii pacjentów to jeden z najbardziej empatycznych i oddanych swojej pracy specjalistów. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi w szpitalu wielospecjalistycznym w Łodzi. Specjalista w dziedzinie psychiatrii ogólnej. Doceniana za bardzo dobry kontakt z pacjentem. Umów wizytę online lub przez telefon. Psychiatra przyjmuje w gabinecie w Klinice Psychomedic, przy ul. Armii Krajowej 34a. Możliwa konsultacja online przez video czat. Doktor nie specjalizuje się w leczeniu dzieci. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 220 zł, kolejne wizyty również.

Psychiatra Tomasz Urbanowski Centrum Medyczne Multiclinic Łódź

Centrum Medyczne Multiclinic

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Zaangażowany i oddany swojej pracy. Prowadzi gabinet w miejscowości Warszawa i w Łodzi. Jeśli chcesz umówić wizytę u tego lekarza, skorzystaj z kalendarza online na stronie Znany Lekarz lub zadzwoń. Specjalista przyjmuje dorosłych pacjentów w Centrum Medycznym Multiclinic przy ul. Rzgowska 219. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 170 zł, a kolejne wizyty 150 zł.

Psychiatra w trakcie specjalizacji Joanna Jabłońska Klinika Psychiatryczna SALVE Łódź

Klinika Psychiatryczna SALVE

Lek. Joanna Jabłońska jest w trakcie specjalizacji z dziedziny psychiatrii, mimo to posiada duże doświadczenie w pracy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Opinie pacjentów wskazują, iż jest to kompetentny specjalista nastawiony na skuteczne leczenie. Umów wizytę u psychiatry za pomocą strony Znany Lekarz: online lub przez telefon. Miła pani doktor szczególnie sprawdzi się u osób, które bardzo stresują badania i wizyty u specjalistów. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 180 zł, kolejna wizyta również.

Psychiatra, psychoterapeuta Katarzyna Przybyłowska Kustosik Klinika Psychomedic Łódź

Klinika Psychomedic Łódź

Specjalista w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży, oraz dorosłych. Pacjenci doceniają cierpliwość i profesjonalizm, które skutecznie pomagają pacjentom odzyskać zdrowie. Na badania do pani doktor można zgłosić się telefonicznie lub online. Wizyta może odbyć się w jednym z 2 gabinetów, a także online. Główne miejsce pracy to Klinika psychiatryczna Psychomedic przy ul. Kościuszki 13 w miejscowości Łódź. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 200 zł, kolejna wizyta również. Konsultacje dla dzieci i młodzieży są droższe: zarówno pierwsza konsultacja psychiatryczna, jak i pozostałe, kosztuje 240 zł. Możliwa wizyta dzieci w wieku od 16 lat.

Psychiatra Anna Frątczak Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego Łódź

Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego Łódź

Młoda i doświadczona lekarz, która wie, jak pomagać pacjentom. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Polecam szczególnie osobom, które mają nieprzyjemne doświadczenia z wizytami u innych lekarzy. Lek. Anna Frątczak to specjalista w leczeniu depresji i nerwic. Przyjmuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Czechosłowackiej 10. Dostępna wizyta online. Możliwa konsultacja psychiatryczna na NFZ. Koszt wizyty nie został podany na stronie, ale wszelkich informacji udzieli infolinia. Psychiatra nie specjalizuje się w leczeniu dzieci i młodzieży.

Co daje konsultacja psychiatryczna?

Pierwsza konsultacja psychiatryczna trwa około godziny. Wizyta polega na szczegółowym wywiadzie, który pozwala specjaliście przypisać objawy do konkretnej choroby. Wizyta kończy się diagnozą i psychiatra przepisuje odpowiedni lek. Następne konsultacje służą do kontroli nad przebiegiem leczenia. Czy objawy choroby ustępują? Czy leki działają? Psychiatra bardzo często decyduje również o tym, czy dla lepszych efektów leczenia potrzebny jest psychoterapeuta. Psychiatria nie jest od terapii. Lekarze przepisują pacjentom odpowiednie leki i skupiają się na leczeniu objawów. Bardzo często dobry psychiatra korzysta z pomocy psychologów i psychoterapeutów, by jak najbardziej pomóc pacjentom.

Czy warto umawiać się do lekarzy w trakcie specjalizacji?

Tak. Robienie specjalizacji nie wpływa na jakość usług specjalistów. Konsultacja psychiatryczna u takiego lekarza jest często tańsza, więc szczególnie polecam takie rozwiązanie.

Dlaczego nie wszyscy psychiatrzy oferują pomoc dla młodzieży?

Wielu specjalistów świadomie nie podejmuje się leczenia dzieci i młodzieży. Wymaga to dodatkowych szkoleń w zakresie psychiatrii młodzieży i podjęcie bardziej obciążającej odpowiedzialności. Praca z dziećmi to również współpraca z ich rodzicami. Ze względu na te trudności konsultacja psychiatryczna dla młodego pacjenta jest droższa. Pacjenci w wieku poniżej 18 roku życia najczęściej znajdują pomoc w szpitalu na oddziale psychiatrii.

Kiedy warto udać się do szpitala na oddział psychiatrii?

Natychmiast udaj się do szpitala na oddział psychiatrii, jeśli czujesz, że Twoje zdrowie nie pozwala Ci już funkcjonować. Jeśli czujesz, że nie jesteś w stanie czekać, aż zwolni się termin do wybranego doktora, od razu szukaj pomocy w szpitalu. Opieka psychiatryczna w szpitalach nie jest taka straszna, jak się wydaje. Na pewno może uratować Twoje zdrowie lub życie.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj