7.2 C
Województwo opolskie
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Psychiatra Opole: top 5 najlepszych lekarzy w mieście!

O problemach natury psychicznej wciąż mówi się za mało, co nie znaczy, że nie istnieją. Coraz więcej osób potrzebuje pomocy i warto wiedzieć, gdzie jej szukać. Poniżej lista 5 godnych zaufania psychiatrów z Opola.

Najlepsi lekarze psychiatrzy w Opolu Ranking

W dobie pandemii koronawirusa psychiatrzy i psycholodzy mają dużo pracy. Jak w każdym zawodzie, również w dziedzinie psychiatrii nie brakuje osób, którym brakuje powołania. Na szczęście znaczna większość to specjaliści, do których warto zgłosić się po pomoc. Jeśli czujesz, że Twój dobrostan psychiczny uległ pogorszeniu, nie zwlekaj, zgłoś się do lekarza i zrób badania!

Psychiatra Tomasz Kowalski Centrum Terapii i Profilaktyki Opole

Centrum Terapii i Profilaktyki Opole

Psychiatra Tomasz Kowalski to młody lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentów i zgromadził dotąd same pozytywne opinie. Pacjenci doceniają uprzejmość, empatię i zaangażowanie doktora. Wizyty można umawiać w Centrum Terapii i Profilaktyki w Opolu, przy ul. Koraszewskiego 8. Rejestracja jest możliwa za pośrednictwem strony Znany Lekarz. Pierwsza wizyta kosztuje 180 zł, kolejne konsultacje 130 zł.

Psychiatra Maciej Otrębski MEDREM-POLIKLINIKA Poradnia Zdrowia Psychicznego Opole

MEDREM-POLIKLINIKA Poradnia Zdrowia Psychicznego Opole

Lekarz Maciej Otrębski to doświadczony psychiatra i psychoterapeuta. Przyjmuje osoby dorosłe. Pacjenci wskazują na takie cechy, jak kompetencja, wyrozumiałość, cierpliwość i profesjonalne podejście do pacjenta i leczenia. Gabinet psychiatry mieści się pod kilkoma adresami, w Opolu najczęściej jest to Poradnia Zdrowia Psychicznego MEDREM POKLINIKA. Lekarz prowadzi również konsultacje online. Najbliższy wolny termin wizyty jest za kilka dni.

Psychiatra dziecięcy Anna Nowakowska Prywatny Gabinet Opole

Anna Nowakowska Prywatny Gabinet Opole

Lekarz, która oceniana jest jako kompetentna, doświadczona i pełna empatii. Oferuje profesjonalną pomoc dla dorosłych i dzieci. Specjalizuje się w leczeniu uzależnień, nerwic i psychoz. Diagnozuje zaburzenia pamięci i intelektu, a także zaburzenia osobowości i zaburzenia psychosomatyczne. Możliwa rejestracja przez internet lub telefoniczna. Psychiatra przyjmuje pod adresem 1 Maja 9/91, Opole. Informacje dotyczące wolnych terminów i kosztów wizyty są podawane po kontakcie telefonicznym.

Psychiatra Magdalena Katarzyna Kurdej-Bieniek Optima Medycyna Opole

Optima Medycyna Opole

Pani doktor psychiatrią zajmuje się od 10 lat. Doświadczenie zdobywała w Oddziale Psychiatrii Dorosłych w Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Neuropsychiatrycznym w Opolu. Obecnie prowadzi gabinet psychiatryczny w Klinice Optima (ul. Dambonia 171, Opole). Oceniana jako kompetentna, cierpliwa i wyrozumiała. Na co dzień pracuje również w szpitalu na oddziale dziennym, gdzie udziela pacjentom pomocy. Na leczenie przyjmuje osoby dorosłe. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 130 zł.

Psychiatra Sławomir Dziubacki Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny Opole

Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny Opole

Na profilu lekarza nie ma informacji o tym, jakie specjalizacje ukończył, ale z dostępnych danych wynika, że jest doświadczonym psychiatrą, który skutecznie leczy choroby i zaburzenia psychiczne. W Opolu przyjmuje pod 3 adresami: Krakowska 44 (Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji), Wodociągowa 4 (Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. św. Jadwigi) oraz Krzemieniecka 4, gdzie prowadzi prywatny gabinet. Psychiatra cieszy się znakomitymi opiniami. Umów wizytę telefonicznie, by dowiedzieć się, jaki jest koszt konsultacji.

Gdzie szukać pomocy psychiatrycznej?

Jeśli nie stać Cię na wizytę prywatną lub nie wiesz, na jakiego lekarza się zdecydować, pamiętaj, że psychiatrzy znajdują się w różnych ośrodkach opieki psychiatrycznej, gdzie często przyjmują na NFZ. Przykładem takiego miejsca jest oczywiście szpital psychiatryczny lub oddział psychiatrii w szpitalu ogólnym. Opole ma co najmniej 2 takie szpitale. Kolejnym miejscem jest Poradnia Zdrowia Psychicznego, na przykład pod adresem Wodociągowa 4.

Jeśli nie chcesz czekać kilku dni na wizytę, rozważ udanie się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, który znajduje się przy ul. Małopolskiej 20a, 46-020 Opole. Pamiętaj, że interwencja kryzysowa oznacza szybką pomoc dla osób zdrowych, które znalazły się w kryzysie.

Kiedy iść do psychiatry, a kiedy do szpitala?

Na wizytę u psychiatry z reguły trzeba poczekać kilka dni. Do dobrych specjalistów są kolejki, nawet jeśli przyjmują prywatnie. Jeśli wymagasz natychmiastowej opieki i czujesz, że nie wytrzymasz nawet do następnego dnia, nie umawiaj się do specjalisty za kilka dni. Szukaj najbliższego szpitala i tam udaj się po pomoc. Opole ma kilka miejsc, gdzie można natychmiast uzyskać wsparcie lub skorzystać z usług medycznych.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj