14.8 C
Gdańsk
czwartek, 20 czerwca, 2024

Psychiatra Gdańsk: top 10 lekarzy!

Zdrowie psychiczne jest równie ważną kwestią, co zdrowie fizyczne. Nie lekceważ objawów i nie odbieraj sobie szansy na dobre życie! Znajdź lekarza, który pomoże Ci wygrać z problemami.

Najlepsi psychiatrzy Gdańsk ranking

Dobry psychiatra, do tego psycholog lub psychoterapeuta to klucz do wygranej walki z chorobą. Bez względu na to, czy zauważasz u siebie postępującą depresję lub cierpisz na objawy, których nie potrafisz zdiagnozować, skorzystaj z pomocy psychiatry! Jedna wizyta u psychiatry może wiele zmienić. Na lepsze! Poniżej doświadczeni lekarze psychiatrzy, z których każdy zasługuje na miejsce 1! Gdańsk to miasto, w którym nie brakuje godnych zaufania specjalistów.

Psychiatra Marta Kreńska-Chmielewska CALMA Klinika Terapii Gdańsk

CALMA Klinika Terapii Gdańsk

Lekarz Marta Kreńska-Chmielewska to psychiatra i psychoterapeuta z dużym doświadczeniem. Specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych. Przyjmuje w Klinice Terapii CALMA: al. Grunwaldzka 492. Pierwsza wizyta kosztuje 200 zł, kolejne 150 zł. Psychiatra zajmuje się leczeniem wielu chorób i zaburzeń psychicznych. Pacjenci pozostawiają same dobre opinie!

Psychiatra Natalia Bodo-Rychert Pomorskie Centrum Psychiatrii Gdańsk

Pomorskie Centrum Psychiatrii Gdańsk

Doktor Natalia Bodo-Rychert oceniana jest jako lekarz ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Duża wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim empatyczne podejście pozwalają na zastosowanie skutecznego leczenia, niezależnie od zaburzenia lub choroby. Koszt wizyty sięga 250 zł za pierwszą konsultację i 200 przy kolejnych spotkaniach.

Psychiatra Agata Leśnicka Centrum Medyczne Polmed Gdańsk

Centrum Medyczne Polmed Gdańsk

Lekarz Agata Leśnicka to doświadczony specjalista psychiatra, seksuolog i terapeuta. Doktor specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych. Przyjmuje w aż 3 miejscach w Gdańsku. Jednym z miejsc pracy jest Gdańskie CH „Manhattan” oraz Centrum Medyczne Polmed. Lekarz ma duże doświadczenie w leczeniu zaburzeń lękowych, obsesyjno-kompulsywnych i depresji. Z racji na wykształcenie pomaga również w leczeniu dysfunkcji seksualnych. Pierwsza wizyta kosztuje 250 zł, kolejne konsultacje 200 zł. Umów wizytę online lub przez telefon.

Psychiatra Tomasz Kardasz Prywatny Gabinet Psychiatryczny Gdańsk

Psychiatra Tomasz Kardasz Prywatny Gabinet Psychiatryczny Gdańsk

Dobry kontakt z lekarzem to podstawa dla przyszłych efektów leczenia. Tomasz Kardasz zdecydowanie jest psychiatrą, który wie, jak dbać o pacjentów. Do tego specjalisty możesz się umówić, jeśli jesteś osobą dorosłą. Pierwsza konsultacja kosztuje 200 zł, kolejne spotkania 180 zł. Jeden z najlepszych lekarzy psychiatrii w Gdańsku prowadzi również konsultacje online.

Psychiatra Małgorzata Szeliga Poradnia Zdrowia Psychicznego Wrzeszcz Gdańsk

Poradnia Zdrowia Psychicznego Wrzeszcz Gdańsk

Poradnia Zdrowia Psychicznego Wrzeszcz Gdańsk jest tylko jednym z miejsc pracy Pani doktor. Lekarz przyjmuje również w prywatnym gabinecie w Gdańsku. Do tego psychiatry nie można umówić się online, ale dane kontaktowe znajdują się na profilu. Pierwsza wizyta kosztuje 170 zł, następne 150 zł.

Psychiatra Alicja Dywel Pomorskie Centrum Psychiatrii Gdańsk

Pomorskie Centrum Psychiatrii Gdańsk

Sympatyczna doktor Alicja Dywel cieszy się znakomitymi opiniami od pacjentów. „Lekarz z powołania. Bardzo polecam” – pozostałe oceny utrzymane są w podobnym tonie. Przyjmuje w Pomorskim Centrum Psychiatrii i na co dzień pracuje w szpitalu psychiatrycznym na oddziale dla dorosłych. Specjalizuje się m.in. w leczeniu zaburzeń osobowości, zaburzeń psychicznych i lękowych. Pierwsza wizyta kosztuje 250 zł, a kolejne 200 zł.

Psychiatra Łukasz Szałach Klinika Terapii CALMA Gdańsk

CALMA Klinika Terapii Gdańsk

Psychiatra w trakcie specjalizacji. Jego profesjonalizm i empatyczne podejście do pacjentów zostały docenione. Zdecydowanie jest to lekarz z kategorii POLECAM. Z racji, że jest to psychiatra w trakcie specjalizacji, cena wizyty jest mniejsza. Pierwsza konsultacja kosztuje 200 zł, a następne wizyty już tylko 150 zł. Poradnia, w której znajduje się gabinet lekarza, mieści się pod adresem: al. Grunwaldzka 492, Gdańsk. Kolejka do tego psychiatry jest duża, najbliższy wolny termin przypada na 17 maja (pon.). Wizyty warto umawiać z większym wyprzedzeniem.

Psychiatra Łukasz Rutkowski Poradnia Zdrowia Psychicznego Wrzeszcz Gdańsk

Poradnia Zdrowia Psychicznego Wrzeszcz Gdańsk

W Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdańsku pracują różni lekarze, a jednym z zaufanych specjalistów jest doktor Łukasz Rutkowski. Informacje na stronie podają, iż zajmuje się leczeniem dorosłych. Niestety nie ma podanych informacji, jaki jest koszt wizyty i kiedy jest najbliższy wolny termin. Odpowiedź na te pytania uzyskasz po kontakcie telefonicznym z Poradnią Zdrowia Psychicznego.

Psychiatra Dorota Muszyńska Fundacja Diada Gdańsk

Psychiatra Dorota Muszyńska Fundacja Diada Gdańsk

Na wizytę do tego specjalisty możesz umówić się w aż 5 miejscach. Jednym z nich jest Fundacja Diada przy ul. Kartuska 9 1, Gdańsk i gabinet przy al. Zwycięstwa 49. Z lekarzem można umówić się także na wizytę online. Sympatyczna doktor leczy różnego rodzaju zaburzenia. Fachową pomoc docenią także pacjenci cierpiący na Zespół Stresu Pourazowego. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 200 zł, kolejne wizyty 150 zł.

Psychiatra Katarzyna Sulak Centrum Zdrowia Gdańsk

Psychiatra Katarzyna Sulak Centrum Zdrowia Gdańsk

Do pani doktor nie można umówić się na wizytę online. Przyjmuje w Gdańskim Centrum Zdrowia i w prywatnym gabinecie przy ul. Tkackiej 25. Według informacji podanych w Gdańskim Centrum lekarz Katarzyna Sulak to nie tylko doświadczony psychiatra, ale również certyfikowany terapeuta. Ogromna wiedza i doświadczenie pozwalają stawiać trafne diagnozy i przepisywać odpowiednio dobrane leki.

Jak znaleźć dobrego psychiatrę?

Wywiad dotyczący stanu zdrowia psychicznego jest jedną z najbardziej stresujących sytuacji dla pacjenta. Jeśli cierpisz na Zespół Stresu Pourazowego lub inne ciężkie zaburzenia, lub choroby, od pierwszego spotkania musisz mieć pewność właściwej opieki. Nie jest tajemnicą, że do lekarzy psychiatrów najlepiej umawiać się prywatnie. Dlaczego? Bo masz pewność, że lekarz poświęci Ci wystarczająco dużo czasu i uwagi, a także odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Wybierz takiego specjalistę, który najbardziej Ci odpowiada. Szukaj na stronach ze spisem lekarzy lub w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Gdańsku. Obawiasz się, że nie będzie Cię stać? Niepotrzebnie. Wizyty u psychiatry nie są tak częste, jak sesje terapeutyczne. Na początku jest to wizyta co miesiąc, później już co 3 miesiące. Wydatek około 200 zł w tym czasie w zamian za ogromną poprawę samopoczucia i zastrzyk nadziei to naprawdę niewielka cena. Bardzo polecam walkę o własne zdrowie, bo to naprawdę się opłaca!

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj