-5 C
Katowice
środa, 29 listopada, 2023

Psychiatra Katowice: top 10 najlepszych lekarzy!

Dbanie o zdrowie psychiczne jest równie istotne, co dbanie o zdrowie fizyczne. W dobie Covid-19 wzrosło zainteresowanie usługami psychiatrów i psychologów. Jeśli zauważasz u siebie niepokojące dolegliwości, nie zwlekaj!

Najlepsi psychiatrzy Katowice ranking

Wizyta u psychiatry to duży krok na drodze do wyzdrowienia. Bardzo często objawy chorób psychicznych giną w ferworze codziennego życia i dają o sobie znać, kiedy zwykłe, codzienne funkcjonowanie jest praktycznie niemożliwe. Nie czekaj, aż będzie za późno, znajdź lekarza i zadbaj o swoje zdrowie. Poniżej lista najlepszych psychiatrów w Katowicach.

Małgorzata Przytuła psychiatra Katowice Gabinet Psychiatrii i Psychoterapii

Małgorzata Przytuła psychiatra Katowice Gabinet Psychiatrii i Psychoterapii

Lekarz Małgorzata Przytuła wyróżnia się bardzo szczegółowym podejściem do diagnozy pacjenta, co pozwala ustalić dopasowany plan leczenia. Z profilu na stronie Znany Lekarz możemy uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące wizyt w gabinecie. To daje duże poczucie bezpieczeństwa i zachęca do skorzystania z usług pani doktor. Duże doświadczenie i profesjonalne podejście do pracy zostało nagrodzone przez liczne pozytywne opinie od zadowolonych pacjentów. Pierwsza wizyta kosztuje 180 zł, każda następna konsultacja psychiatryczna kosztuje 140 zł.

Psychiatra Magdalena Garbacz-Michaluk Centrum Terapii Chorób Przewlekłych Katowice

Centrum Terapii Chorób Przewlekłych Katowice

Kolejna doświadczona lekarz psychiatra z niezwykle empatycznym podejściem do pacjentów. Bardzo duże doświadczenie w zakresie zaburzeń związanych z pamięcią. Pani doktor przyjmuje w 3 miejscach, jednym z nich jest Centrum Terapii Chorób Przewlekłych Mediqpol w Katowicach. Pierwsza konsultacja psychiatryczna w gabinecie kosztuje 170 zł i kolejne spotkania również.

Psychiatra, psychoterapeuta Olga Marks Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychiatrycznej Katowice

Psychiatra, psychoterapeuta Olga Marks Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychiatrycznej Katowice

Dr n. med. Olga Marks cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentów. To doświadczony psychiatra i psychoterapeuta, który potrafi postawić dobrą diagnozę i zastosować skuteczne leczenie. Pani doktor przyjmuje w gabinecie przy ul. Słowackiego 10. W związku z Covid-19 zasady przyjmowania pacjentów w gabinetach uległy zmianie, dlatego warto czytać wszystkie informacje na stronie, by umówić się na badania bez żadnych trudności. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 250 zł (pierwsza wizyta) oraz 150 zł przy kolejnych spotkaniach. Możliwość umówienia wizyty online.

Psychiatra, psychoterapeuta Radosław Damian Stepańczak Gabinet Psychiatrii i Psychoterapii Katowice

Damian Stepańczak Gabinet Psychiatrii i Psychoterapii Katowice

Dr n.med. Radosław Damian Stepańczak ma bogate doświadczenie zawodowe z różnych obszarów psychiatrii. To specjalista w leczeniu nerwic, depresji i zaburzeń osobowości. Od 2019 pracuje na oddziale dziennym w Centrum Zdrowia Psychicznego „FENIKS” jako kierownik oddziału. Pacjenci wskazują na dużą cierpliwość i prawidłowe diagnozowanie objawów, co umożliwiało szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 180 zł, kolejne wizyty 140 zł. Istnieje możliwość umówienia konsultacji online.

Psychiatra, psychoterapeuta Andrzej Krzysztof Marks Prywatny Gabinet Katowice

Krzysztof Marks Prywatny Gabinet Katowice

Lekarz z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalista w leczeniu zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju – depresji oraz choroby afektywnej dwubiegunowej, bezsenności, psychoz. Według wielu osób jest to jeden z najbardziej zaangażowanych i empatycznych lekarzy w Katowicach. Przeprowadza konsultacje i badania w prywatnym gabinecie przy ul. Słowackiego 10. Umożliwia wizyty online, ale nie w przypadku pierwszej konsultacji. Koszt pierwszej wizyty wynosi 200 zł. Następna wizyta kosztuje już tylko 140 zł, a kontrolna konsultacja psychiatryczna online 120 zł.

Paweł Krzywda psychiatra Katowice Optima Centrum Diagnostyki i Terapii

Katowice Optima Centrum Diagnostyki i Terapii

Dr n. med. Paweł Krzywda zgromadził dotąd ponad 300 pozytywnych opinii! Taka ilość wyłącznie pozytywnych ocen świadczy o naprawdę dużych zdolnościach wiedzy lekarza. Pacjenci wskazują na profesjonalne podejście i mnóstwo empatii. Lekarz specjalizuje się między innymi w leczeniu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i urojeniowych. Osoby chcące umówić się na wizytę do lekarza powinny robić to z dużym wyprzedzeniem, gdyż doktor jest rozchwytywany. Najbliższy wolny termin to 25 maja, czyli dopiero za miesiąc. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 170 zł, kolejne wizyty 130 zł. Możliwość umówienia się na wizytę online.

Psychiatra Krystyna Bednarska Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna Katowice

Psychiatra Krystyna Bednarska Specjalistyczna Praktyka Psychiatryczna Katowice

Dr n. med. Krystyna Bednarska to lekarz z wieloletnią praktyką. Jeśli odczuwasz lęk przed pierwszą wizytą u lekarza psychiatry, umów się do tej pani doktor, ponieważ szybko rozwieje Twoje wątpliwości. Pacjenci oceniają kontakt z lekarzem na 5 gwiazdek. Lekarz przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Głuszczów 9 w Katowicach. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 250 zł, kolejna wizyta 200 zł. Z kolei konsultacje online kosztują 160 zł.

Psychiatra, psychoterapeuta Justyna Barańska Centrum Terapii Mediqpol Katowice

Psychiatra, psychoterapeuta Justyna Barańska Centrum Terapii Mediqpol Katowice

Podobnie jak lekarze opisani wyżej, również lek. Justyna Barańska zdobyła wieloletnie doświadczenie, między innymi w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii oraz w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu. Doceniana za empatyczne i pełne wrażliwości podejście do pacjenta. Skutecznie udziela pomocy i leczy zaburzenia lękowe, nerwice i wiele innych. Konsultacje psychiatryczne kosztują 170 zł.

Psychiatra Karolina Wróblewska Centrum Medyczne Tysiąclecie Katowice

Centrum Medyczne Tysiąclecie Katowice

Karolina Wróblewska specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się leczeniem takich schorzeń, jak zaburzenia pamięci, uzależnienia od substancji psychoaktywnych, uzależnienia behawioralne. Przyjmuje w prywatnym gabinecie przy al. Tysiąclecia 101 w miejscowości Katowice. Obecnie prowadzi wyłącznie konsultacje online. Wizytę należy umówić wcześniej za pośrednictwem strony Znany Lekarz lub telefonicznie. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 180 zł, za kolejną wizytę zapłacisz 150 zł.

Psychiatra Ewa Słaboń Prywatny Gabinet Psychiatryczny Katowice

Psychiatra Ewa Słaboń Prywatny Gabinet Psychiatryczny Katowice

Psychiatria jest dziedziną, którą lekarz Ewa Słaboń zajmuje się od 18 lat. Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuje w diagnozowaniu pacjenta i planowaniu skutecznego leczenia. Pacjenci doceniają szczegółowe wywiady w celu oceny stanu zdrowia i przeprowadzenia fachowej diagnozy. Konsultacja może odbyć się online lub w gabinecie przy ul. Przemysłowej 10. Najbliższy wolny termin jest za 3 tygodnie. W związku z tym pacjent powinien umawiać wizyty z odpowiednim wyprzedzeniem. Pierwsza konsultacja kosztuje 160 zł, następne wizyty 110 zł. U tej pani doktor możliwa jest również wizyta domowa. Za wizytę w domu należy zapłacić 450 zł.

Jak wygląda wizyta u psychiatry?

Jeżeli nigdy wcześniej nie byłeś na oddziale psychiatrycznym lub nie korzystałeś z usług psychiatry, zapewne odczuwasz dodatkowy stres. Niepotrzebnie! Objawy pogarszającego się stanu zdrowia to rzecz, której nie można ignorować. Szukaj pomocy w celu poprawienia swojej jakości życia!

Na początek znajdź lekarza. Powyższa lista specjalistów w miejscowości Katowice może być wskazówką, do kogo warto się skierować na badania i po odpowiednie leki. Wszyscy lekarze dostępni są na stronie Znany Lekarz. Tam szukaj informacji na temat adresu. Jeśli mieszkasz przy ul. Kościuszki, sprawdź najpierw lekarzy z tej okolicy, żeby było łatwiej dojechać. Dopasuj termin i godziny i zapłać za wizytę. Pierwsza konsultacja kosztuje około 200 zł.

Pierwsze spotkanie trwa około godziny i psychiatra przeprowadza szczegółowy wywiad na temat stanu Twojego zdrowia w celu zaplanowania leczenia. Na koniec przepisuje leki i następne wizyty są już wizytami kontrolnymi. W czasie wizyt kontrolnych lekarz sprawdza, jak reagujesz na leki i jak wpływają one na Twoją codzienność, na przykład w czasie pracy.

W przypadku bardzo ciężkich problemów ze zdrowiem masz możliwość darmowego pobytu na oddziale w szpitalu. Katowice mają kilka szpitali, do których można udać się po pomoc.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj