13.2 C
Gorzów Wielkopolski
piątek, 12 kwietnia, 2024

Psycholog Gorzów Wielkopolski: top 10 najlepszych specjalistów w mieście!

Dobry psycholog lub psychoterapeuta mogą stać się nieocenioną pomocą w walce z osobistymi problemami. Dowiedz się, jacy specjaliści są najwyżej oceniani w Gorzowie Wielkopolskim!

Najlepsi psycholodzy Gorzów Wielkopolski Ranking

Najlepsi psycholodzy Gorzów Wielkopolski Ranking

Godny zaufania psychoterapeuta i psychiatra to podstawa w skutecznym leczeniu zaburzeń psychicznych. W bardzo wielu przypadkach to nie psychiatra, a psychoterapeuta ma kluczowe znaczenie. Na przykład przy wychodzeniu z kryzysów życiowych, w walce z niską samooceną, czy w problemach w relacjach z innymi ludźmi nie pomogą leki. Najważniejsza jest dobrze poprowadzona terapia.

Najlepsi psycholodzy Gorzów Wielkopolski Ranking

Problemy natury psychicznej są złożone, dlatego tak ważne jest, by wybrać dobrego specjalistę, który będzie w stanie nam naprawdę pomóc. Zobacz psychologów i psychoterapeutów, którzy cieszą się największym zaufaniem w Gorzowie Wielkopolskim. Poniżej lista 10 specjalistów, do których warto się udać na konsultację! Pomoc w ustaleniu listy najpopularniejszych specjalistów stanowiła strona Znany Lekarz. W serwisie znajdziesz również dane kontaktowe do poszczególnych specjalistów.

Najlepsi psycholodzy Gorzów Wielkopolski Ranking

Psycholog, psychoterapeuta Danuta Bethke Gabinet Psychologiczny poMoc Gorzów Wielkopolski

Psycholog, psychoterapeuta Danuta Bethke Gabinet Psychologiczny poMoc Gorzów Wielkopolski

Psycholog, psycholog rozwojowy, psychoterapeuta. Specjalizuje się między innymi we wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego, a także prowadzi Terapię Krótkoterminową Skoncentrowaną na Rozwiązaniach (TRS). Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Oferuje skuteczną pomoc dla osób w kryzysowych sytuacjach swojego życia, borykających się z problemami lękowymi, depresyjnymi, napadami złości czy agresji.

Psycholog, psychoterapeuta Danuta Bethke Gabinet Psychologiczny poMoc Gorzów Wielkopolski

Psycholog Danuta Bethke oceniana jest jako miła, zaangażowana, pełna cierpliwości i zrozumienia dla pacjentów. Oceny usług są wyłącznie pozytywne, zarówno jeśli chodzi o opinie po 1 wizycie, jak i po psychoterapii.

Danuta Bethke prowadzi prywatny gabinet poMoc, który mieści się pod adresem: Walczaka 41 B (budynek LUXMED) I piętro, Gorzów Wielkopolski. Konsultacja psychologiczna kosztuje 130 zł.

Psycholog Gorzów Wielkopolski Karolina Torzewska Prywatny Gabinet Medi-Raj

Psycholog Gorzów Wielkopolski Karolina Torzewska Prywatny Gabinet Medi-Raj

Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Poznaniu. Obecnie w trakcie specjalizacji w Szkole Terapii Seksualnej Lwa-Starowicza w Warszawie. Dodatkowo ukończyła szereg kursów i szkoleń w ramach zdobywania doświadczenia zawodowego. Pracuje jako psycholog i seksuolog.

Gabinet psychologiczny Karoliny Torzewskiej cieszy się dużą popularnością i uznaniem. Psycholog oceniana jest jako sympatyczna, zaangażowana, umiejąca słuchać. Godna zaufania, tworząca przyjemną atmosferę pomagającą przezwyciężyć trudności. Przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci w wieku od 9 lat.

Gabinet Medi-Raj mieści się przy ul. Górczyńskiej 17, Gorzów Wielkopolski. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 130 zł.

Psycholog Gorzów Wielkopolski Mieczysław Szympolski Centrum Psychologii Zdrowia

Psycholog Gorzów Wielkopolski Mieczysław Szympolski Centrum Psychologii Zdrowia

Psycholog, psychoterapeuta i seksuolog z doświadczeniem. Studiował psychologię na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Ukończył podyplomowe studia z Seksuologii Klinicznej. Zajmuje się pomocą w leczeniu uzależnień, depresji i nerwic.

Pacjenci kontakt z psychologiem oceniają wyłącznie pozytywnie. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu skutecznie pomaga zwalczyć trudności pacjentów. Sympatyczny, rzeczowy, konkretny i pomocny.

Psychoterapeuta przyjmuje w Centrum Psychologii Zdrowia przy ul. Żwirowej 9a/5, Gorzów Wielkopolski. Koszt konsultacji psychologicznej wynosi 130 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Aneta Relich Prywatny Gabinet Psychoterapii Gorzów Wielkopolski

Psycholog, psychoterapeuta Aneta Relich Prywatny Gabinet Psychoterapii Gorzów Wielkopolski

Psycholog i psychoterapeuta z dużym doświadczeniem i bogatym wykształceniem. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności Psychologia Kliniczna. Specjalizuje się w terapii systemowej. Pomaga spojrzeć na trudności pacjenta w inny sposób, wspierając w poszukiwaniu skutecznego rozwiązania.

Psycholog Aneta Relich jest oceniana jako godna zaufania, profesjonalna, wnikliwa i zaangażowana. Pozwala się wygadać i wyciąga trafne wnioski, które mają znaczenie dla zaoferowania dopasowanej pomocy.

Psycholog, psychoterapeuta Aneta Relich Prywatny Gabinet Psychoterapii Gorzów Wielkopolski

Gabinet psychoterapii Anety Relich mieści się pod adresem Kombatantów 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Ze względu na zasady bezpieczeństwa związane z pandemią, w 2021 roku dostępne są również konsultacje online. Psychoterapia dostępna jest dla osób dorosłych i dzieci w wieku od 15 lat. Konsultacja psychologiczna kosztuje 120 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Krzysztof Łowigus Lubuski Ośrodek Psychoterapii i Seksuologii Gorzów Wielkopolski

Psycholog, psychoterapeuta Krzysztof Łowigus

Specjalizacją psychologa jest psychoterapia poznawczo-behawioralna. Psychologię ukończył na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Krzysztof Łowigus ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

Krzysztof Łowigus jest jednym z najbardziej doświadczonych i godnych zaufania psychologów w Gorzowie Wielkopolskim. Osoby, które uczęszczają lub uczęszczały na terapię, oceniają pomoc psychologa jako skuteczną. Psycholog jest zaangażowany, ma ogromną wiedzę, którą umie wykorzystać podczas pracy z ludźmi.

Gabinet psychoterapii Krzysztofa Łowigus znajduje się przy ul. Górczyńskiej 21, Gorzów Wielkopolski w Lubuskim Ośrodku Psychoterapii i Seksuologii. Przyjmuje dorosłych i dzieci w wieku od 15 lat. Konsultacja psychologiczna kosztuje 150 zł.

Psycholog Anna Dziubek Lubuskie Centrum Psychoterapii i Psychiatrii Dialog Gorzów Wielkopolski

Lubuskie Centrum Psychoterapii i Psychiatrii Dialog Gorzów Wielkopolski

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego – kierunek psychologia kliniczna. W zakres usług psychologa wchodzi diagnoza psychologiczna i neuropsychologiczna, interwencja kryzysowa, wsparcie psychologiczne i psychoedukacja.

Profesjonalne wsparcie psychologiczne u mgr Anny Dziubek jest doceniane zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. Terapia przebiega w miłej atmosferze, psycholog zwalcza brak pewności siebie pacjenta i pozwala spojrzeć na problemy z takiej strony, z której są możliwe do rozwiązania.

Umów wizytę u psycholog Anny Dzubek W Lubuskim Centrum Psychoterapii i Psychiatrii Dialog, przy ul. Walczaka 25, Gorzów Wielkopolski. Konsultacja psychologiczna kosztuje 110 zł.

Psychoterapeuta, psycholog Lilla Budzianowska Ośrodek Psychoterapii Integratywnej Gorzów Wielkopolski

Psychoterapeuta, psycholog Lilla Budzianowska

Doświadczona psycholog i psychoterapeutka. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Stale uczestniczy w szkoleniach podnoszących kompetencje. Kontakt z tym psychologiem polecany jest w przypadku kryzysów życiowych, problemach w relacjach, zaburzeniach lękowych i depresyjnych. To tylko przykładowe trudności, którymi zajmuje się pani psycholog.

Przez pacjentów oceniana jako profesjonalna, przenikliwa i empatyczna. Z racji dużej wiedzy i doświadczenia skutecznie udziela pomocy w przypadku naprawdę ciężkich problemów i zaburzeń, o czym świadczą pozytywne opinie.

Ośrodek Psychoterapii Integratywnej Gorzów Wielkopolski

Gabinet psychoterapeuty znajduje się pod adresem Sikorskiego 8, 66-400 Gorzów Wielkopolski (Ośrodek Psychoterapii Integratywnej). Psychoterapia indywidualna kosztuje 100 zł, psychoterapia par 180 zł.

Psycholog Agnieszka Michnowicz Centrum Psychoterapii Być Sobą Gorzów Wielkopolski

Psycholog Agnieszka Michnowicz Centrum Psychoterapii Być Sobą Gorzów Wielkopolski

Doświadczona psycholog i psychoterapeuta certyfikowany. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła także 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Dzięki pomocy psychologicznej Agnieszki Michnowicz wielu ludzi zmieniło swoje życie na lepsze. Profesjonalna terapia, miła atmosfera, zaangażowanie i cierpliwość pozwalają na walkę z własnymi problemami. Terapeutka jest jedną z najbardziej zaufanych specjalistów w Gorzowie Wielkopolskim.

Gabinet terapeutki mieści się przy ul. Borowskiego 2a-3, Gorzów Wielkopolski. Konsultacja kosztuje 150 zł. Możliwość spotkania online. Kontakt znajduje się na stronie Znany Lekarz.

Psycholog Marta Popowczak Centrum Medyczne Medyk Gorzów Wielkopolski

Psycholog Marta Popowczak Centrum Medyczne Medyk Gorzów Wielkopolski

Psycholog, terapeuta, pedagog. Pracę w zawodzie rozpoczęła w 2010 roku. Doświadczenie zdobywała między innymi w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, regularnie uczestnicząc w kursach, superwizjach, doświadczeniach własnych oraz warsztatach.

Konsultacje psychologiczne z Martą Popowczak cieszą się wyłącznie pozytywnymi opiniami. Oferuje pomoc w walce z depresją, kryzysem. Pomaga również ofiarom przemocy, osobom chcącym zwalczyć brak pewności siebie oraz chcącym się rozwijać. Psycholog oceniana jest jako empatyczna, skuteczna, miła i zaangażowana.

Gabinet psychologa mieści się przy ul. Warszawska 24, Gorzów Wielkopolski. Cena za wizytę wynosi od 120 do 150 zł. Obecnie brak wolnych miejsc w gabinecie.

Psycholog Anita Pawlak-Perska

Papuszy 8A, Gorzów Wielkopolski

Psychoterapeuta Anita Pawlak-Perska Pracownia Psychologiczna Gorzów Wielkopolski

Psychoterapeuta Anita Pawlak-Perska Pracownia Psychologiczna Gorzów Wielkopolski

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła szereg szkoleń, kursów i studiów podyplomowych w zakresie diagnostyki oraz pomagania i psychoterapii. Własną praktykę prowadzi od 2001 roku, przez cały czas zdobywając wiedzę i doświadczenie. Korzysta z podejścia Gestalt, analizy bioenergetycznej wg A. Lowena, podejścia poznawczo-behawioralnego i nurtów humanistycznych.

Psychoterapeutka oceniana jest jako empatyczna, umiejąca słuchać, bardzo pomocna i podchodząca do pacjenta z szacunkiem. Godna zaufania i chętnie polecana. Zawsze punktualna, tworzy miłą atmosferę w gabinecie, potrafi zrozumieć złożone problemy pacjentów.

Psychoterapeutka Anita Pawlak-Perska przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Papuszy 8A w Gorzowie. Konsultacje i terapia kosztują 100 zł. Anita Pawlak-Perska prowadzi również badania psychologiczne, których koszt sięga 180 zł.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj