5.2 C
Białystok
środa, 17 kwietnia, 2024

Psychiatra w Białymstoku: top 10 najlepszych lekarzy!

W obecnych czasach coraz więcej osób potrzebuje pomocy i opieki psychiatrycznej. Jeśli zauważasz u siebie niepokojące objawy oraz czujesz, że potrzebujesz wsparcia, nie odkładaj wizyty na później.

najlepsi psychiatrzy bialystok

Najlepsi psychiatrzy i Poradnie Zdrowia Psychicznego Białystok

Długie kolejki do NFZ zniechęcają do szukania pomocy, ale nie można rezygnować z własnego zdrowia. Warto zaoszczędzić pieniądze na prywatną wizytę u psychiatry, a psychoterapii lub spotkań z psychologiem szukać w ramach NFZ. Konsultacja z lekarzem psychiatrą stworzy doskonałą podstawę do dalszego leczenia. Poniżej lista doświadczonych lekarzy psychiatrii, do których warto umówić się na wizytę!

Psychiatra Małgorzata Filipowicz Białystok Centrum Medyczne Dojlidy

Psychiatra Małgorzata Filipowicz Białystok Centrum Medyczne Dojlidy

Psychiatra Małgorzata Filipowicz zgromadziła dotychczas kilkaset samych pozytywnych opinii w popularnym serwisie lekarzy. Przyjmuje dorosłych i dzieci od 13 roku życia. Specjalizuje się w leczeniu depresji, schizofrenii i nerwic. Prowadzi prywatną praktykę w Centrum Medycznym Dojlidy. Pierwsza wizyta kosztuje 180 zł, następne tylko 120 zł. Na konsultacje można się umawiać online.

Emilia Raczkowska psychiatra Białystok Gabinet Prywatny

Emilia Raczkowska psychiatra Białystok Gabinet Prywatny

Jeśli jesteś osobą dorosłą i zmagasz się z zaburzeniami lękowymi, depresją lub schizofrenią, warto umówić się na leczenie do pani doktor Emilii Raczkowskiej. To jeden z najlepszych specjalistów w Białymstoku. Pierwsza wizyta kosztuje 200 zł, kolejne konsultacje 150 zł. Wizyty należy umawiać telefonicznie. Pani doktor pracuje również na oddziale dziennym w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy.

Poradnia Zdrowia Psychicznego Allenort Białystok

Poradnia Zdrowia Psychicznego Allenort Białystok

Jeśli nie jesteś w stanie określić, czy potrzebujesz pomocy psychiatry, czy psychologa, umów się na wizytę do dobrej Poradni Zdrowia Psychicznego. W Białymstoku najlepszymi opiniami cieszy się poradnia Allenort. Klinika zatrudnia specjalistów z różnych dziedzin, którzy diagnozują i leczą choroby, zaburzenia psychiczne, nerwice i depresje. W zakres usług wchodzą profesjonalne badania za pomocą nowoczesnych narzędzi i kompleksowa opieka. Poradnia przyjmuje dzieci i dorosłych.

Psychiatra Piotr Łapiński Białystok Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Psychiatra Piotr Łapiński Białystok Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Psychiatra Piotr Łapiński to specjalista w zakresie wielu chorób i zaburzeń. Przyjmuje osoby dorosłe w swoim prywatnym gabinecie w Białymstoku. Konsultacje odbywają się w gabinecie lub online. Pierwsza wizyta kosztuje 200 zł, kolejne 150 zł. Jeśli zdecydujesz się na leczenie u tego lekarza, miej na uwadze dużą ilość chętnych pacjentów. Na kolejne wizyty warto umawiać się ze sporym wyprzedzeniem, zwłaszcza kiedy już przyjmujesz leki. Ciągłość leczenia jest bardzo ważna.

Dariusz Łaguna psychiatra Białystok Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Dariusz Łaguna psychiatra Białystok Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Dariusz Łaguna to psychiatra z wieloletnim doświadczeniem. W zawodzie pracuje nieprzerwanie od 1995 roku, bezbłędnie diagnozując choroby i wspierając pacjentów na trudnej drodze walki z chorobą. Prowadzi prywatną praktykę, a poza tym pracuje w szpitalu, opiekując się pacjentami chorymi na schizofrenię. Specjalizuje się w ciężkich chorobach. Konsultacja psychiatryczna w prywatnym gabinecie doktora kosztuje 120 zł. Na wizyty można umawiać się online.

Aleksandra Laskowska-Rożnowska psychiatra Białystok Centrum Medyczne Dojlidy

PCentrum Medyczne Dojlidy

Psychiatra Aleksandra Laskowska-Rożnowska specjalizuje się w psychiatrii i psychoterapii, co pozwala na kompleksową opiekę w zakresie zdrowia psychicznego pacjenta. Do tego lekarza mogą umawiać się dorośli. Pierwsza wizyta kosztuje 180 zł, kolejne 120 zł. Doktor obecnie nie prowadzi terapii nowych pacjentów z uwagi na brak wolnych miejsc.

Jacek Dobryniewski psychiatra Białystok Podlaskie Centrum Psychogeriatrii

Jacek Dobryniewski psychiatra Białystok Podlaskie Centrum Psychogeriatrii

Dr n. med. Jacek Dobryniewski specjalizuje się w leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych ze szczególnym uwzględnieniem choroby Alzheimera. Doktor pracuje w dwóch poradniach zdrowia psychicznego, prowadząc również prywatną praktykę w Podlaskim Centrum Psychogeriatrii. Oferuje badania i konsultacje dla osób dorosłych.

Rafał Zaremba psychiatra Białystok Poradnia Zdrowia Psychicznego Allenort

Poradnia Zdrowia Psychicznego Allenort Białystok

Lekarz psychiatra Rafał Zaremba przyjmuje we wspomnianej wcześniej poradni Allenort. Według licznych pozytywnych opinii lekarz trafnie diagnozuje objawy i dobiera odpowiednie leki. Dobry kontakt z pacjentem i holistyczne podejście pomogły wielu pacjentom pokonać problemy ze zdrowiem. Lekarz przyjmuje wyłącznie dorosłych. W celu umówienia wizyty należy zadzwonić pod wskazany na stronie numer.

Dariusz Kosior Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień Białystok

Dariusz Kosior Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień Białystok

Lekarz psychiatra z blisko 30-letnim doświadczeniem. Obecnie prowadzi konsultacje online w Centrum Zdrowia Psychicznego w miejscowości Białystok. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 175 zł, pierwsza wizyta 230 zł. Doktor zajmuje się leczeniem osób dorosłych. Dzięki imponującej wiedzy medycznej i doświadczeniu stawia bezbłędne diagnozy.

Marek Szreniawski psychiatra Białystok

Podlaskie Centrum Psychogeriatrii

Doktor Marek Szreniawski jest wysoko oceniany jako psychiatra i psycholog w miejscowości Białystok. Do tego lekarza można umówić się za pośrednictwem kliniki psychogeriatrycznej, gdzie pracuje na co dzień. W celu umówienia wizyty należy skorzystać z numeru telefonu podanego na stronie. W ramach wizyty należy uiścić opłatę w wysokości 150 zł.

Szpitale psychiatryczne Białystok

Każdy, kto wymaga natychmiastowej pomocy i opieki, może zgłosić się do szpitala psychiatrycznego. W miejscowości Białystok dostępnych jest kilka oddziałów dziennych, gdzie można zgłosić się po bezpłatną pomoc.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

1 KOMENTARZ

  1. polecam również Panią doktor Annę Kochanowską Amilios w Białymstoku. Super fachowiec w swojej dziedzinie. Pomogła mi w mojej sprawie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj