Psychiatra Kielce: top 10 lekarzy w mieście!

0
137
Psychiatra Kielce top 10 lekarzy w mieście

Dobrostan psychiczny to niezwykle istotna kwestia, która wpływa na jakość życia. Jeśli zauważasz u siebie problemy natury psychicznej, nie zwlekaj! Dowiedz się, gdzie szukać profesjonalnej pomocy psychiatrycznej w Kielcach!

Najlepsi psychiatrzy Kielce Ranking

Najlepsi psychiatrzy Kielce Ranking

Rok 2021 przywitał nas kolejnymi obostrzeniami, co negatywnie odcisnęło się na zdrowiu psychicznym Polaków. Warto jednak pamiętać, że trudności psychiczne mogą przytrafić się każdemu i nie potrzeba tutaj pandemii.

Objawy chorób i zaburzeń psychicznych bardzo często mogą być mylone z chorobami somatycznymi lub charakterem danej osoby (na przykład lęk społeczny tłumaczony nieśmiałością). Dlatego, jeśli zauważasz u siebie niepokojące zmiany lub narastające trudności w codziennym funkcjonowaniu, nie zastanawiaj się, tylko udaj się na konsultację. Badania psychiatryczne nie powinny być tematem tabu, ponieważ dbanie o swoje zdrowie nie jest powodem do wstydu. Niezależnie od trudności, z którymi się zmagasz, profesjonalna pomoc może odmienić Twoje życie. Zobacz ranking psychiatrów, do których warto zgłosić się po wsparcie.

Dr n. med. Marta Cholewicka Prywatny Gabinet Psychiatryczny Kielce

Dr n. med. Marta Cholewicka Prywatny Gabinet Psychiatryczny Kielce

Lekarz z ponad 10-letnim doświadczeniem. Dr n. med. od 2011 roku. Z wieloletnią praktyką w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy na Oddziale Psychiatrycznym. Pacjenci oceniają panią doktor jako miłą, profesjonalną i empatyczną.

Lekarz prowadzi gabinet przy ul. Wspólnej 1 w Kielcach. Koszt pierwszej wizyty wynosi 200 zł, kolejna wizyta kosztuje 130 zł.

Lek. Zbigniew Pastuszka Prywatny Gabinet Psychiatryczny Kielce

Lek. Zbigniew Pastuszka Prywatny Gabinet Psychiatryczny Kielce

Specjalista psychiatra od 2011 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kraju i za granicą. Od 10 lat pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego. Przez pacjentów oceniany jako wyrozumiały, empatyczny, kompetentny, umiejętnie dobiera leczenie.

Psychiatra przyjmuje pacjentów w prywatnym gabinecie: Kielce, ul. Seminaryjska 27B. Pierwsza wizyta kosztuje 200 zł, kolejne konsultacje 150 zł.

Psychiatra Alicja Mistarz PSYCHOMED Kielce

PSYCHOMED Kielce

Specjalista z 30-letnim doświadczeniem. Z powodzeniem leczy między innymi zaburzenia snu, depresję i zaburzenia lękowe. Wyróżnia się bardzo empatycznym, wyrozumiałym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Duże doświadczenie i wiedza pozwalają na skuteczne leczenie dorosłych.

Psychiatra przyjmuje na konsultacje w Poradni PSYCHOMED, Kielce ul. Złota 23. Koszt pierwszej wizyty wynosi 200 zł. Kolejne spotkania kosztują 150 zł.

Dr n. med. Edyta Staroń Prywatny Gabinet Kielce

Dr n. med. Edyta Staroń Prywatny Gabinet Kielce

Psychiatra Edyta Staroń otrzymała tytuł doktora psychiatrii w 2020 roku. Mimo młodego wieku pani doktor posiada imponujące wykształcenie i doświadczenie zdobyte na licznych stażach. Pacjenci oceniają psychiatrę jako kompetentną, zaangażowaną, punktualną i dociekliwą. Skutecznie leczy zaburzenia psychiczne. Przyjmuje dzieci i dorosłych.

Wizyty u tego lekarza odbywają się w prywatnym gabinecie przy ul. Astronautów 7/1. Konsultacje kosztują 150 zł.

Psychiatra Zofia Obarzanek-Musiał Prywatny Gabinet Kielce

Psychiatra Zofia Obarzanek-Musiał Prywatny Gabinet Kielce

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczony lekarz psychiatra, która oferuje profesjonalną pomoc i wsparcie. Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz prowadzi prywatny gabinet. Opinie pacjentów są pozytywne i zaznaczają wyrozumiałość, cierpliwość i kompetencję psychiatry. Podczas wizyty panuje przyjemna atmosfera, a pacjent może liczyć na skuteczną pomoc.

Gabinet lekarz mieści się przy ul. Prostej 48A. Na stronie Znany Lekarz podany został kontakt telefoniczny. Cennik usług podawany jest podczas rejestracji telefonicznej. Wizytę można również umówić online.

Psychiatra Renata Palmowska Prywatny Gabinet Kielce

Psychiatra Renata Palmowska Prywatny Gabinet Kielce

Od 2004 roku pracuje w Oddziale Psychiatrycznym dla Chorych Somatycznie i Oddziale Psychogeriatrycznym Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pacjenci zostawiają pozytywne opinie, w których wskazują na empatię, zaangażowanie i kompetencję psychiatry.

W gabinecie R. Palmowskiej obowiązuje rejestracja telefoniczna lub online. Koszt pierwszej konsultacji wynosi 200 zł. Kolejne wizyty kosztują 150 zł.

Psychiatra Sabina Skrzypczak Prywatny Gabinet Kielce

Psychiatra Sabina Skrzypczak Prywatny Gabinet Kielce

Psychiatra z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. W zawodzie pracuje od ponad 20 lat. Duża wiedza i praktyka jest doceniana przez pacjentów pani doktor. Opinie wskazują na cierpliwość, empatię, wyrozumiałe i profesjonalne podejście do pacjenta. Według mojej opinii jest to psychiatra godny polecenia dla osób, które bardzo boją się pierwszej wizyty u psychiatry.

Obowiązuje rejestracja telefoniczna. W celu umówienia pierwszej wizyty możesz skorzystać z kalendarza online. Kosz za pierwszą wizytę wynosi 120 zł. Kolejna wizyta 100 zł.

Psychiatra Karolina Białek Prywatny Gabinet Kielce

Psychiatra Karolina Białek Prywatny Gabinet Kielce

Ukończona specjalizacja z psychiatrii w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i kurs psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Psychiatra opisywana jako serdeczna, ciepła, umiejąca słuchać. Brak negatywnych opinii wskazuje, iż jest jedna z najlepszych psychiatrów z Kielc.

Do tego lekarza można umówić się online lub telefonicznie. Umów wizytę, a o koszty zapytaj podczas rejestracji: przez telefon lub za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Psychiatra Andrzej Mirosław Kupiecki Prywatny Gabinet Kielce

Psychiatra Andrzej Mirosław Kupiecki Prywatny Gabinet Kielce

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie. Od 1982 roku pracuje w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy. Wieloletnie doświadczenie i duża wiedza pozwalają na trafne diagnozy i skuteczne leczenie osób z różnymi zaburzeniami i chorobami. Oceniany jako sympatyczny, bezpośredni i skuteczny.

W celu umówienia wizyty w gabinecie lekarza należy zadzwonić pod numer telefonu, który podaje strona Znany Lekarz. Koszt wizyty wynosi 150 zł.

Psychiatra Jan Latała Centrum Zdrowia Psychicznego BioMed Kielce

Psychiatra Jan Latała Centrum Zdrowia Psychicznego BioMed Kielce

Psychiatra z doświadczeniem. Oceniany jako kompetentny, miły i pełen zrozumienia dla pacjenta. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń psychicznych, między innymi zaburzeń depresyjnych, lękowych, snu. Do tego lekarza można umawiać się wyłącznie na wizyty stacjonarne w gabinecie w Centrum BioMed. Dane znajdziesz na stronie Znany Lekarz. Koszt konsultacji wynosi 130 zł.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj