Psycholog Kielce: top 10 najlepszych specjalistów w mieście

0
114
Psycholog Kielce: top 10 najlepszych specjalistów w mieście

Zobacz listę najlepszych psychologów i psychoterapeutów w Kielcach!

Najlepsi psycholodzy Kielce

Najlepsi psycholodzy Kielce Ranking

Dobry psycholog może pomóc w różnych sytuacjach życiowych. Jesteś w trudnej sytuacji życiowej? Cierpisz na zaburzenia, fobie lub lęki? A może szukasz możliwości rozwoju umiejętności społecznych? Psycholog stanowi dobre rozwiązanie w przypadku wielu problemów.

Najlepsi psycholodzy Kielce Ranking

Zobacz listę najlepiej ocenianych psychologów w miejscowości Kielce.

Psycholog, psychoterapeuta Kielce Justyna Szlufik-Kiślak

Psycholog, psychoterapeuta Kielce Justyna Szlufik-Kiślak

Absolwentka SWPS w Warszawie. Psychoterapeuta w trakcie specjalizacji w CBT (Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie). Oferuje pomoc psychologiczną i psychoterapię dla osób dorosłych. Zajmuje się między innymi takimi problemami, jak kryzys w związku, depresja, nerwica, problemy wychowawcze.

Psycholog Justyna Szlufik-Kiślak to specjalista zaangażowany, profesjonalny i skuteczny. Wyróżnia się dużą empatią, zrozumieniem oraz umiejętnością słuchania. Szybko wyciąga trafne wnioski i znajduje trafną metodę wsparcia lub leczenia.

Gabinet psychologiczny Justyny Szlufik-Kiślak mieści się w Przychodni w Kielcach pod adresem: Generała Tadeusza Kościuszki 11, Kielce. Konsultacja psychologiczna kosztuje 150 zł. Psychoterapia 120 zł. Terapia partnerska 180 zł. Brak możliwości umówienia konsultacji online.

Psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Dalka Pracownia Psychologiczna Kielce

Katarzyna Dalka Pracownia Psychologiczna Kielce

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie specjalizacji na kierunku terapia systemowa. Ukończyła studia magisterskie z psychologii i studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu. Pracownię psychotestów dla kierowców prowadzi od 2015 roku. Ponadto oferuje pomoc psychologiczną dla osób dorosłych i dzieci w wieku od 4 lat.

Psycholog Katarzyna Dalka potrafi szybko zlokalizować problem i znaleźć skuteczne propozycje rozwiązania. Zadaje trafne pytania, umiejętnie słucha i przy tym zapewnia miłą atmosferę w gabinecie. Polecana z całego serca przez zadowolonych pacjentów.

Pracownia Psychologiczna specjalisty mieści się pod adresem: ul. Górna 19A/ lok.8 (IV piętro), Kielce. Dostępne konsultacje online. Konsultacja psychologiczna oraz badania psychologiczne kosztują 100 zł. Terapia systemowa rodzin 150 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Kielce Robert Czeszkiewicz Prywatna Praktyka

Psycholog, psychoterapeuta Kielce Robert Czeszkiewicz Prywatna Praktyka

Psycholog, psychoterapeuta z doświadczeniem. Absolwent Uniwersytetu SWPS w Warszawie (studia magisterskie i podyplomowe). Ponadto ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych. Zajmuje się m.in. takimi problemami, jak depresja, lęki, kryzys w związku, stres.

Wsparcie psychologiczne specjalisty jest doceniane – na swoim profilu na stronie Znany Lekarz psycholog Robert Czeszkiewicz ma wyłącznie dobre opinie. Należy do grona specjalistów, którym naprawdę zależy, by pacjent wrócił do normalnego, dobrego życia. Empatyczny, miły, swobodnie prowadzi rozmowę. Wart polecenia!

Prywatny gabinet psychologiczny Roberta Czeszkiewicza mieści się pod adresem: Żwirowa, 5, Kielce. Dostępna możliwość konsultacji online. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 180 zł.

Psycholog Kielce Gabinet Psychologiczny Anna Banasik

Psycholog Kielce Gabinet Psychologiczny Anna Banasik

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia oraz studia podyplomowe na kierunku terapia rodzin. Mgr Anna Banasik posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, by jak najlepiej pomagać każdemu, kto potrzebuje wsparcia lub terapii. W pracy opiera się na terapii systemowej.

Kontakt do psychologa znajdziesz na stronie internetowej Anny Banasik. Konsultacje odbywają się w gabinecie pod adresem: Warszawska 25/7, 25-512 Kielce. Koszt konsultacji psychologicznej i psychoterapii wynosi 120 zł. Konsultacje z psychologiem należy umawiać telefonicznie.

Psycholog Kielce Świętokrzyskie Centrum Psychoterapii i Terapii Przez Sztukę Izabela Dębicka

Świętokrzyskie Centrum Psychoterapii i Terapii Przez Sztukę

Psycholog, psychoterapeuta, muzykoterapeuta i pedagogiem specjalnym. W Centrum Psychoterapii prowadzi indywidualną i grupową psychoterapię analityczną oraz indywidualną i grupową muzykoterapię poznawczo-analityczną. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Oferuje pomoc psychologiczną w przypadku zaburzeń, lęków, obniżonego nastroju, wypalenia zawodowego.

Dr Izabela Dębicka oceniana jest jako zaangażowana, profesjonalna i empatyczna. Skupia się na problemach pacjenta i szybko potrafi dotrzeć do sedna problematycznych sytuacji, oferując skuteczną pomoc.

W związku z pandemią Covid-19 spotkania terapeutyczne z dr Dębicką odbywają się przede wszystkim online. Poza tym psychoterapeuta ma 2 gabinety w Kielcach, a jednym z nich jest Świętokrzyskie Centrum Psychoterapii, które znajduje się pod adresem: Żytnia 14A/2, Kielce. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia indywidualna kosztują 120 zł. Psychoterapia grupowa 100 zł.

Psycholog Kielce Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Eliasz Gocał-Czerwiński

Psycholog Kielce Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna Eliasz Gocał-Czerwiński

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji. Udziela pomocy psychologicznej osobom dorosłym. Wspiera i leczy pacjentów zmagających się z chorobami psychicznymi, zaburzeniami, lękami, nerwicami.

Psycholog Eliasz Gocał-Czerwiński cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Oceniany jako spostrzegawczy, empatyczny, pełen zrozumienia dla trudności, z którymi zmagają się jego pacjenci. Z powodzeniem znajduje skuteczną metodę leczenia. Wizytę w gabinecie docenią zwłaszcza te osoby, które zmagają się z ciężkimi zaburzeniami.

Poradnia Psychologiczno-Terapeutyczna znajduje się pod adresem: Zagórska 55/2, Kielce. Koszt konsultacji psychologicznej i psychoterapii wynosi 150 zł. Brak możliwości umówienia konsultacji online.

Psychoterapeuta, psycholog Kielce Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna Kamila Mizielińska-Witkowska

Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna Kamila Mizielińska-Witkowska

Doświadczony psycholog i psychoterapeuta. Kamila Mizielińska-Witkowska ukończyła studia magisterskie, 4-letnie Certyfikowane Szkolenie Psychoterapeutyczne oraz Certyfikowane Szkolenie w Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej. Oferuje swoją pomoc dla każdej osoby dorosłej. Pomaga pacjentom, korzystając z nurtu psychoterapii psychodynamicznej.

Mgr Kamila Mizielińska-Witkowska to skuteczna, życzliwa terapeutka, która jest w stanie bardzo szybko dotrzeć do sedna problemów. Wizyty u tego psychologa odbywają się w miłej atmosferze i relacji wzajemnego zaufania.

Prywatny Gabinet terapeutki mieści się pod adresem: Jesionowa 31B/6, Kielce. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia indywidualna kosztują 150 zł. Koszt psychoterapii grupowej wynosi 80 zł. Dostępna możliwość konsultacji online.

Psycholog Kielce Gabinety Terapeutyczne MedaMet Karol Dobkowicz Ngondo

Gabinety Terapeutyczne MedaMet Karol Dobkowicz Ngondo

Magister psychologii i psychoterapeuta w trakcie specjalizacji. W pracy opiera się na nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematów. Oferuje pomoc dla dorosłych i młodzieży – każdego, kto doświadcza trudnych przeżyć. Prowadzi terapię w języku polskim i angielskim.

Łatwość w nawiązywaniu relacji z pacjentem, zaangażowanie i empatia sprawiają, że psycholog Karol Dobkowicz Ngondo może skutecznie pomóc pacjentom w powrocie do zdrowia i dobrostanu psychicznego. Należy do grona specjalistów polecanych z całego serca, tym samym udowadniając swoją skuteczność.

Jeśli chcesz umówić wizytę u tego specjalisty, skorzystaj ze spotkania online lub w gabinecie, ul. Piekoszowska 41, Kielce. Konsultacja psychologiczna kosztuje 160 zł, spotkanie dla par i terapia rodzinna 180 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Kielce Gabinet Psychoterapii Lidia Chochorowska

Gabinet Psychoterapii Lidia Chochorowska

Psycholog, psychoterapeuta, pedagog. Obecnie uczestniczy w podyplomowym kursie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a także jest w trakcie studiów doktoranckich w katedrze Psychologii Wychowania i Rodziny. Pomaga osobom dorosłym i młodzieży od 16 roku życia.

Psycholog Lidia Chochorowska skutecznie odpowiada na potrzeby pacjentów, pomagając w pokonywaniu trudności i nadając właściwy kierunek działaniom. W czasie terapii zapewnia przyjemną atmosferę, jest wyrozumiała, empatyczna, zaangażowana i profesjonalna.

Gabinet psychoterapii Psychodynamicznej mieści się pod adresem: aleja Na Stadion 50, gabinet 310, drugie piętro, Kielce. Konsultacja psychologiczna, psychoterapia i badania psychologiczne kosztują 100 zł. Dostępne konsultacje online.

Psycholog Kielce Prywatny Gabinet Laura Miklaszewska-Franasik

Psycholog Kielce Prywatny Gabinet Laura Miklaszewska-Franasik

Psycholog i psychoterapeuta z 19-letnim stażem pracy. Prowadzi psychoterapię indywidualną, par, małżeństw, poradnictwo, interwencję kryzysową, terapię uzależnień, diagnozę. W swojej pracy opiera się na psychoterapii psychodynamicznej, terapii behawioralno – poznawczej oraz Podejścia Krótkoterminowego Skoncetrowanego na Rozwiązaniu (BSFT). Udziela pomocy dla dorosłych i młodzieży.

Dyskretna, empatyczna i profesjonalna – tak najczęściej określa się psycholog i jej pracę. Specjalista skutecznie odkrywa potrzeby pacjentów oraz sedno problemów, które następnie można rozwiązać. Psycholog udziela skutecznej pomocy nie tylko w przypadku uzależnień.

Gabinet psychologa mieści się pod adresem: Targowa 2, Kielce. Konsultacja i psychoterapia kosztują 120 zł. Koszt psychoterapii partnerskiej sięga 150 zł. Brak możliwości umówienia konsultacji online.

Jak długo trzeba czekać na wolny termin konsultacji z terapeutą lub psychologiem?

Jak długo trzeba czekać na wolny termin konsultacji z terapeutą lub psychologiem?

Psychoterapeuci przyjmujący prywatnie lub w ramach NFZ zawsze mają napięte kalendarze. Czy to poradnia, czy ośrodek, czy prywatny gabinet – przygotuj się na to, że nie zawsze znajdziesz wolny termin u osoby, u której chcesz umówić konsultację. Psycholodzy i psychoterapeuci z Krakowa mają często zajęte terminy już na kilka miesięcy wprzód. Warunkiem szybszego dostania się na terapię, jest rezygnacja osoby, która zapisała się wcześniej. Co więc należy zrobić?

Chociaż na portalu Znany Lekarz podane są kalendarze pracy specjalistów, konsultację lepiej umawiać telefonicznie. Tylko psycholog i terapeuta ma aktualny kalendarz swojego gabinetu i umawiając się telefonicznie, unikniesz nieporozumień.

W przypadku, gdy stan Twojego zdrowia nie pozwala na oczekiwanie. Na przykład kiedy sytuacje życiowe lub zaburzenia doprowadziły do momentu, w którym Twoje życie jest zagrożone, udaj się do szpitala. Poradnia psychiatryczno-psychologiczna mieści się w wielu szpitalach ogólnych w Krakowie.

Czy konsultacje on-line z terapeutą są skuteczne?

Czy konsultacje on-line z terapeutą są skuteczne?

Doświadczenie i wiedza pozwalają psychologom oferować skuteczne wsparcie w różnych sprawach. Konsultacje on-line nie są przeszkodą dla skuteczności terapii, ale mogą negatywnie wpływać na komfort pacjenta. Jeśli podejmujesz się leczenia i terapii za pomocą konsultacji przez Skype lub WhatsApp, zadbaj o dobrą kamerkę i internet. Nic nie powinno zakłócać Twojego czasu rozmowy z terapeutą.

Co robić, gdy konsultacje z psychoterapeutą nie przynoszą efektów?

Co robić, gdy konsultacje z psychoterapeutą nie przynoszą efektów?

Czasami zawodzi komunikacja między pacjentem a terapeutą. Czasami psycholog nie posiada wystarczającego doświadczenia, by móc zaoferować odpowiednie wsparcie pacjentowi. To się zdarza nawet najlepszym psychologom, dlatego nie zniechęcaj się, kiedy kontakt z wybranym przez Ciebie specjalistą z Kielc nie jest taki, jak się spodziewałeś.

Konsultacje są płatne, co może powodować poczucie straty i zniechęcenia. Warto jednak nie oszczędzać na własnym zdrowiu, ponieważ bez niego żadne pieniądze nie mają znaczenia. Z tego względu nie poddawaj się i szukaj skutecznego wsparcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj