14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024

Psychiatra Olsztyn: top 5 najlepszych lekarzy w mieście!

Skorzystanie z pomocy psychiatry może umożliwić normalne i szczęśliwe życie, nawet w przypadku bardzo ciężkich chorób i zaburzeń. Nie zwlekaj, dowiedz się, gdzie warto szukać pomocy w Olsztynie!

Najlepsi psychiatrzy w Olsztynie ranking

Dobry psychiatra to krok milowy na drodze do wyzdrowienia. Olsztyn to miasto, w którym pracuje wielu godnych zaufania specjalistów. Możesz także udać się do wybranej Poradni Zdrowia Psychicznego w Olsztynie. Równie dobrym pomysłem jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, gdzie pracuje wielu specjalistów.

W poniższym rankingu znajduje się 5 wybranych lekarzy psychiatrów, którzy cieszą się najlepszymi opiniami pacjentów w serwisie Znany Lekarz. Pamiętaj, że rejestracja i wizyta u lekarza to tylko chwila, a dobre życie trwa znacznie dłużej!

Psychiatra Alicja Włodarczyk Prywatny Gabinet Olsztyn

Alicja Włodarczyk Prywatny Gabinet Olsztyn

Lekarz Alicja Włodarczyk to kompetentny specjalista. Liczne pozytywne opinie wskazują na miłe i empatyczne podejście do pacjenta oraz dużą wiedzę. Pani doktor przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul Tadeusza Kościuszki 92. Informacje na stronie podają, że obecnie nie ma wolnych terminów. Wizyty u tego lekarza warto umawiać więc z większym wyprzedzeniem. Pierwsza konsultacja kosztuje 250 zł, następne wizyty 150 zł.

Psychiatra Aleksandra Ławrynowicz Prywatny Gabinet Olsztyn

Aleksandra Ławrynowicz Prywatny Gabinet Olsztyn

Kompetentna lekarz, która z dużą dozą empatii podchodzi do problemów, z jakimi zmagają się pacjenci, by znaleźć najlepsze rozwiązanie. To jeden z najchętniej wybieranych lekarzy w miejscowości Olsztyn. Obecnie brakuje wolnych terminów na kwiecień i maj roku 2021. Pierwsza konsultacja psychiatryczna u pani doktor kosztuje 200 zł, kolejna wizyta 150 zł.

Psychiatra Maciej Lorenc wizyty domowe i telekonsultacje Olsztyn

Psychiatra Maciej Lorenc

Psychiatra Michał Lorenc nie przyjmuje w Poradni Zdrowia Psychicznego, ale oferuje wizyty w domu lub telekonsultacje. Pracuje również jako lekarz rodzinny. Pacjenci oceniają go jako miłego i skutecznego lekarza, eksperta w dziedzinie zdrowia psychicznego dorosłych. Jak podaje strona specjalisty, wizyta domowa kosztuje 200 zł, a telekonsultacje wycenione są na 1220 zł.

Psychiatra Włodzimierz Połubiński Prywatny Gabinet Olsztyn

Włodzimierz Połubiński Prywatny Gabinet Olsztyn

Doświadczony psychiatra, który określany jest jako lekarz z powołania. Cierpliwy, uprzejmy i pełen zrozumienia. Jeden z najlepszych psychiatrów na terenie Olsztyna. Przyjmuje pacjentów w prywatnym gabinecie przy ul. Wojska Polskiego 39. Informacje na stronie nie podają cen konsultacji. Rejestracja jest możliwa wyłącznie przez kontakt telefoniczny.

Psychiatra Barbara Bieniecka Prywatny Gabinet Olsztyn

Barbara Bieniecka Prywatny Gabinet Olsztyn

Barbara Bieniecka to doświadczony i kompetentny lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Psychiatra wykazuje duże zrozumienie i przez wielu uważana jest za lepszego specjalistę niż psycholog. Pani doktor przyjmuje w prywatnym gabinecie: ul. Dworcowa 24. Cennik za usługi i dostępne godz. przyjęć są przekazywane przy kontakcie telefonicznym.

Psychiatra, czy psycholog? Do kogo zwrócić się po pomoc?

Psychiatrzy i psychologowie często ze sobą współpracują. Psychiatra odpowiada za przepisanie odpowiednich leków, a psycholog zajmuje się przepracowywaniem choroby i leczeniem traum. Dobry psychiatra od razu zaznaczy, że terapia lekami powinna być połączona z terapią u psychologa. Warto przeanalizować i zwalczyć przyczynę zaburzeń psychicznych, by uniknąć nawrotów choroby.

Gdzie szukać dobrego psychiatry?

Pierwszym miejscem, do którego warto się udać, jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w okolicy. Psychiatrzy pracują również na oddziałach psychiatrycznych w szpitalach i w poradniach zdrowia psychicznego. W tym przypadku nie mamy możliwości wyboru konkretnego specjalisty z dziedziny psychiatrii.

Do psychiatry warto umawiać się prywatnie, bo od jego kompetencji i wrażliwości zależą postępy w leczeniu. W Olsztynie bardzo wielu dobrych psychiatrów ma gabinety przy ul. Wojska Polskiego i Tadeusza Kościuszki. Na Wojska Polskiego znajduje się także Prywatne Centrum Medyczne LANCET, gdzie również można szukać fachowej pomocy psychiatrycznej.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
NAJNOWSZE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj