0.9 C
Poznań
piątek, 27 stycznia, 2023

Dobry dermatolog w Poznaniu: ranking

Konsultacja dermatologiczna i trafnie postawiona diagnoza mogą wiele zmienić, jeśli chodzi o kondycję i zdrowie naszej skóry. Dowiedz się, gdzie w Poznaniu można znaleźć dobrego dermatologa! Zapraszamy na ranking stworzony na podstawie opinii pacjentów!

Konsultacja dermatologiczna Poznań: top 10 najlepszych specjalistów w mieście

Poznań ma wielu ekspertów w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W naszym rankingu opisaliśmy top 10 lekarzy z największą ilością pozytywnych opinii. Każdy specjalista dermatolog-wenerolog w naszym zestawieniu ma ocenę 5/5 i kilkaset komentarzy zadowolonych osób. W tworzeniu zestawienia opieraliśmy się na ocenach w Google Maps i portalu ZnanyLekarz.

Wszyscy dermatolodzy z naszego rankingu są warci polecenia, ale ze względu na dużą popularność nie wszyscy będą dostępni w wybranym przez Ciebie terminie. W przypadku ciężkich chorób skóry nie warto czekać na wolny termin u wybranego lekarza tylko od razu znaleźć równie dobrego specjalistę! Poniżej najlepsi lekarze w mieście Poznań!

Doktor Anna Rosińska-Więckowicz DEMEDI

Doktor Anna Rosińska-Więckowicz DEMEDI

Rozchwytywana pani doktor, która ma imponującą wiedzę! Skutecznie dobiera leczenie i tłumaczy postępowanie w przystępny sposób dla pacjenta. Bardzo zaangażowana i konkretna. Przyjmuje na wizyty również małe dzieci.

Ocena 5/5 -675 opinii

Adres: Świerzawska 14, Poznań

Konsultacja dermatologiczna: 250 zł

Doktor Paweł Pietkiewicz Flosmed

Doktor Paweł Pietkiewicz Flosmed

Trafna diagnoza to podstawa i dermatolog Paweł Pietkiewicz doskonale o tym wie. Doktor z dużą cierpliwością, zaangażowaniem i empatią. Trafnie diagnozuje schorzenia i poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile potrzeba.

Ocena 5/5 – 434 opinie

Adres: Barwicka 14a, Poznań

Konsultacja dermatologiczna: 250 zł

Doktor Nina Wyrzykowska Hello Derm

Doktor Nina Wyrzykowska Hello Derm

Sumienna, sympatyczna i profesjonalna pani doktor. Wizytę u tego lekarza polecamy zwłaszcza osobom, które zmagają się z trudnymi do zdiagnozowania schorzeniami skóry. Wnikliwość pani dermatolog pozwala na zdiagnozowanie każdej choroby i rozpoczęcie skutecznego leczenia. Dużym plusem jest również niższy koszt wizyty.

Ocena 5/5 – 342 opinie

Adres: Morawskiego 2H, Poznań

Konsultacja dermatologiczna: 180 zł

Lekarz Olga Bobowska-Guglas DermPoint

Lekarz Olga Bobowska-Guglas DermPoint

Profesjonalna dermatolog-wenerolog z empatycznym podejściem do pacjenta. Każda wizyta oznacza szczegółowe badanie i wywiad z pacjentem, które są niezbędne do dopasowania odpowiedniego leczenia. Konsultacja dermatologiczna kosztuje niewiele, jak na Poznań, co także jest plusem.

Ocena 5/5 – 332 opinie

Adres: Święty Marcin 11, Poznań

Konsultacja dermatologiczna: 160 zł

Lekarz Dominik Mikiel MEDIWA Clinic

Lekarz Dominik Mikiel MEDIWA Clinic

Doświadczony doktor ze świetnym podejściem do dzieci. Specjalista dobrze dobiera leczenie i z reguły stawia diagnozy już po jednej wizycie, nie narażając ludzi na dodatkowe koszty. Konsultacja dermatologiczna odbywa się w miłej atmosferze. Dominik Mikiel to profesjonalny dermatolog-wenerolog.

Ocena 5/5 – 331 opinii

Adres: Ułańska 19, Poznań

Konsultacja dermatologiczna: 200 zł

Lekarz Anna Malewska-Woźniak MARCUSMED

Lekarz Anna Malewska-Woźniak MARCUSMED

Do tego specjalisty warto się udać po pomoc idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Konsultacja dermatologiczna z panią doktor zawsze kończy się pozytywnie: trafna diagnoza i dopasowane leczenie oznaczają sukces w leczeniu choroby.

Ocena 5/5 – 203 opinie

Adres: UL. K. LIBELTA 26/1, Poznań

Konsultacja dermatologiczna: 180 zł

Dr hab. n. med. Karolina Olek-Hrab Prywatny Gabinet Dermatologiczny

Dr hab. n. med. Karolina Olek-Hrab

Zaangażowana pani doktor z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Specjalista w każdym calu! Wizyta odbywa się w miłej atmosferze, a dermatolog nie przepisuje leków, zanim nie wykona szczegółowych badań w celu diagnozy problemów skórnych.

Ocena 5/5 – 134 opinie

Adres: Marcelińska 94/200, Poznań

Konsultacja dermatologiczna: 200 zł

Dermatolog Joanna Kapoła Prywatny Gabinet Dermatologiczny

Dermatolog Joanna Kapoła

Dermatolog-wenerolog cierpliwie odpowiadająca na wszystkie pytania dotyczące diagnozy i leczenia. Konsultacja dermatologiczna odbywa się w miłej atmosferze, pacjent czuje się zaopiekowany i zrozumiany.

Ocena 5/5 – 117 opinii

Adres: Kossaka 4, Poznań

Konsultacja dermatologiczna: 200 zł

Lekarz Małgorzata Maria Hendzel Prywatny Gabinet

Lekarz Małgorzata Maria Hendzel

Dermatolog-wenerolog oraz specjalista medycyny estetycznej. Małgorzata Hendzel zapewnia profesjonalną pomoc w leczeniu chorób skóry, a także pomaga pozbyć się nieestetycznych zmian na skórze. Sympatyczna, profesjonalna i zaangażowana.

Ocena 5/5 – 117 opinii

Adres: Świerzawska 14/84, Poznań

Konsultacja dermatologiczna: 200 zł

Lekarz Lena Olejnik Prywatny Gabinet

Lekarz Lena Olejnik Prywatny Gabinet

Zaangażowana, empatyczna i profesjonalna pani doktor. Dermatolog-wenerolog. Szczegółowo wyjaśnia przyczyny problemu i sposób radzenia sobie z nim, co przekłada się na dużą skuteczność. Odpowiada na wszystkie pytania. Na spotkanie z dermatologiem można zapisać również dziecko w każdym wieku. Konsultacja dermatologiczna odbywa się w miłej atmosferze.

Ocena 5/5 – 101 opinii

Adres: Obornicka 85 lok 204, Poznań

Konsultacja dermatologiczna: 200 zł

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj