15.4 C
Toruń
czwartek, 22 września, 2022

Psychiatra Toruń: top 5 lekarzy w mieście!

Choroby i zaburzenia psychiczne stopniowo uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, nie mówiąc już o szczęśliwym życiu. Na szczęście można z nimi walczyć. Dowiedz się, gdzie warto szukać pomocy psychiatrycznej w Toruniu!

Ranking: Najlepsi psychiatrzy Toruń

Podjęcie prawidłowego leczenia może odmienić życie chorej osoby na lepsze. Jeśli czujesz, że potrzebna Ci profesjonalna pomoc, nie zwlekaj. Istnieje wiele możliwości. Skorzystaj z pomocy w ramach POZ. Wielu lekarzy przyjmuje na NFZ, psycholog i opieka psychiatry jest również dostępna w szpitalach psychiatrycznych lub szpitalach ogólnych na specjalnych oddziałach.

Poniżej lista 5 najlepszych, pod względem opinii pacjentów, specjalistów w Toruniu. Zapraszamy do zapoznania się z ich doświadczeniem!

Psychiatra Waldemar Kwiatkowski Nasz Lekarz Przychodnia Medyczna Toruń

Nasz Lekarz Przychodnia Medyczna Toruń

Doświadczony specjalista w dziedzinie psychiatrii. Posiada dużą wiedzę z zakresu chorób i zaburzeń psychicznych, którą bardzo dobrze wykorzystuje. Pacjenci wskazują, że z dużym zaangażowaniem podchodzi do problemu i dokonuje wszelkich starań, by pomóc pacjentowi w powrocie do zdrowia. Cierpliwy, kompetentny i poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile potrzeba, by postawić trafną diagnozę.

Na co dzień przyjmuje w Przychodni Medycznej pod adresem Stefana Batorego 18-22, 87-100 Toruń. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 180 zł. Ze względu na zalecenia związane z Covid-19 na rok 2021 możliwa jest wizyta online. Warto pamiętać, że wizyty online zarezerwowane są dla osób, które były już na wizycie diagnostycznej w gabinecie.

Psychiatra Bartosz Nadolski Vanilla Med Przychodnia Specjalistyczna Toruń

Vanilla Med Przychodnia Specjalistyczna Toruń

Lekarz medycyny Bartosz Nadolski posiada 2 fakultety, a zdobyta wiedza pomaga mu w skutecznym leczeniu pacjentów w Toruniu. Według osób, które odbyły wizytę w gabinecie lekarza, jest to niezwykle sympatyczny psychiatra, który potrafi szybko rozładować napięcie i stres pacjenta. Wyróżnia się dużą wiedzą, doświadczeniem i bardzo życzliwym podejściem do pacjenta. Należy do grupy niezwykle skutecznych specjalistów, najlepszych w mieście. Wart polecenia szczególnie osobom, które odczuwają duży stres w związku z pierwszą konsultacją u psychiatry.

Bartosz Nadolski pracuje pod 2 adresami: Skłodowskiej-Curie 27/29 oraz Lelewela 33 na terenie Torunia. Możesz również umówić wizytę online, pod warunkiem, że nie jest to pierwsza konsultacja. Koszt wizyty wynosi 150 zł.

Psychiatra Magdalena Kierszk Vanilla Med Przychodnia Specjalistyczna Toruń

Vanilla Med Przychodnia Specjalistyczna Toruń

Młoda, sympatyczna lekarz psychiatra Magdalena Kierszk cieszy się w Toruniu dużym uznaniem. Zebrała same pozytywne opinie na swoim profilu. Oceniana jako sympatyczna, wrażliwa, profesjonalna i kompetentna. Obecnie brakuje wolnych terminów na konsultacje i badania u pani doktor. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu wizyty. Kontakt znajdziesz na profilu psychiatry na stronie Znany Lekarz. Psychiatra przyjmuje w przychodni Vanilla Med: Toruń, ul. Lelewela 33. Możliwość konsultacji online. Koszt usługi podawany jest przy kontakcie telefonicznym.

Psychiatra Anna Janiszewska Centrum Psychiatrii i Psychoterapii COLLIGO Toruń

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii COLLIGO Toruń

Psychiatra Anna Janiszewska pracuje w zawodzie już od 10 lat. To doświadczony psychiatra i psychoterapeuta. Skutecznie leczy zaburzenia i choroby psychiczne, między innymi depresję, schizofrenię, zaburzenia lękowe, a także problemy ze snem. Stale podnosi swoje kwalifikacje i uczestniczy w licznych szkoleniach. Podobnie jak inni specjaliści w naszym rankingu, prowadzi prywatny gabinet. Lekarz przyjmuje w Centrum COLLIGO przy ul. ul. Kościuszki 13a/1 87-100 Toruń. Wizyty należy umawiać przez telefon. Numer kontaktowy podany na stronie COLLIGO.

Psychiatra Małgorzata Święconek-Strąkowska Poradnia Zdrowia Psychicznego Remedis PRO Toruń

Poradnia Zdrowia Psychicznego Remedis PRO Toruń

Małgorzata Święconek-Strąkowska to lekarz medycyny i psychiatra. Jak możemy dowiedzieć się ze strony Znany Lekarz, przyjmuje w Poradni Zdrowia Psychicznego Remedis PRO przy ul. Piastowskiej 1, 87-100 Toruń. Drugi gabinet mieści się w Poradni Nasz Lekarz przy ul. Stefana Batorego 18-22. Na wizytę u pani doktor można umówić się prywatnie lub w ramach NFZ. Obecnie nie ma wolnego terminu, ale warto skontaktować się z recepcją. Obowiązuje rejestracja telefoniczna. O najbliższy termin wizyty, a także koszt konsultacji, zapytaj podczas rozmowy telefonicznej.

Psychiatra, czy psycholog? Gdzie udać się po pomoc?

Psychiatrzy to specjaliści zajmujący się diagnozowaniem chorób i zaburzeń psychicznych. Do zadań psychiatry należy diagnoza i przepisanie leków, a następnie kontrola przebiegu leczenia. Bardzo często leki stanowią jedynie podstawę w procesie zdrowienia. W przypadku depresji, zaburzeń lękowych i wielu innych dolegliwości konieczne jest połączenie farmakoterapii z pomocą psychologa. Dobry psychiatra bardzo często wprost mówi o konieczności połączenia terapii lekami z terapią u psychoterapeuty.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Ostatnio dodane
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here