20.9 C
Koszalin
wtorek, 16 lipca, 2024

Psycholog Koszalin: top 10 najlepszych specjalistów w mieście

Chcesz umówić się na konsultację z psychologiem lub rozważasz podjęcie terapii? Dowiedz się, u jakiego psychologa w Koszalinie warto szukać pomocy!

Najlepsi psycholodzy Koszalin

Najlepsi psycholodzy Koszalin Ranking 2021

Czujesz, że Twoje samopoczucie uległo pogorszeniu? Zmagasz się z problemem lub trudnościami, których nie potrafisz rozwiązać, mimo wielu starań? Zdiagnozowano u Ciebie zaburzenie lub chorobę psychiczną? A może szukasz możliwości rozwoju? Bez względu na powód, konsultację z psychologiem warto rozważyć.

Najlepsi psycholodzy Koszalin Ranking 2021

Problemy natury psychicznej niszczą codzienność człowieka, odbierają radość z życia i bardzo często stanowią również barierę w relacjach z innymi ludźmi. Zanim zdecydujesz się zrezygnować z walki o własne zdrowie, spójrz na swoje problemy z innej strony, w czym pomoże Ci dobry psycholog i terapeuta. Zdziwisz się, jak wiele może się zmienić!

Najlepsi psycholodzy Koszalin Ranking 2021

Poniżej lista najlepiej ocenianych psychologów w miejscowości Koszalin.

Psycholog, psychoterapeuta Koszalin Gabinet Terapii Inside Aleksandra Śniedziewska

Gabinet Terapii Inside Aleksandra Śniedziewska

Psycholog i psychoterapeuta z doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystuje nurty psychoterapii eriksonowskiej, integratywnej i pozytywnej. Oferuje skuteczną pomoc, docierając z pacjentem do sedna problemu i oferując skuteczne rozwiązania. Na konsultacje, porady lub terapię w gabinecie mgr Aleksandry Śniedziewskiej mogą umówić się wyłącznie osoby dorosłe.

Psycholog Aleksandra Śniedziewska ma dużo empatii i zrozumienia dla swoich pacjentów. Zaangażowana, empatyczna, umiejąca wykorzystać wiedzę i doświadczenie w praktyce. Strona Znany Lekarz zawiera ponad 100 pozytywnych opinii na temat pracy tego psychologa.

Gabinet Terapii Inside mieści się przy ul. Zwycięstwa 148 / 6, Koszalin. Konsultacje online nie są dostępne. Koszt konsultacji psychologicznej i psychoterapii wynosi 130 zł.

Psycholog Koszalin Centrum Psychoterapii Izabela Szarmach

Psycholog Koszalin Centrum Psychoterapii Izabela Szarmach

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji 4-letniego szkolenia w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. W pracy opiera się na nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, psychoterapii schematu oraz BRIEF ( Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu). Oferuje pomoc dla osób dorosłych.

Psycholog Izabela Szarmach zebrała 70 pozytywnych opinii i żadnej negatywnej, co pozytywnie świadczy o jej umiejętnościach i wiedzy. Pacjenci wskazują na zaangażowanie, empatię i zrozumienie psychologa, który wyróżnia się dużą skutecznością.

Centrum Psychoterapii mieści się pod adresem: Szczecińska 25a, Osiedle Wspólny Dom, Koszalin. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia indywidualna kosztują 170 zł.

Psycholog Koszalin Centrum Remedica Elżbieta Walczak

Psycholog Koszalin Centrum Remedica Elżbieta Walczak

Psycholog, psychoterapeuta, pedagog. Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej i Wyższej Szkoły Pedagogicznej. Ponadto ukończyła I i II stopień TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach). Posiada imponujące doświadczenie zawodowe i ma na swoim koncie liczne publikacje naukowe. W Koszalinie oferuje pomoc psychologiczną dla dorosłych i dzieci w każdym wieku.

Pacjenci określają Elżbietę Walczak jako terapeutę z powołania. Psycholog uważnie słucha i szybko wyciąga wnioski z rozmowy. Zapewnia skuteczną pomoc w przypadku rozmaitych trudności. Ma bogate wykształcenie i duże doświadczenie, które umiejętnie wykorzystuje podczas pracy.

Centrum Remedica Elżbieta Walczak

Centrum Remedica znajduje się pod adresem: Śniadeckich 4, Koszalin. Psycholog prowadzi również swój prywatny gabinet w Koszalinie: Zwycięstwa 79/12. Konsultacja psychologiczna kosztuje 120 zł. O ceny innych usług psychologicznych należy pytać podczas telefonicznej rejestracji. Konsultacje online niedostępne.

Psycholog Koszalin Gabinet Psychologiczny Ewelina Sztreja Stankiewicz

Psycholog Koszalin Gabinet Psychologiczny Ewelina Sztreja Stankiewicz

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego i również jako psycholog szkolny. Oprócz tego prowadzi własny gabinet w Koszalinie. Posiada duże doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, afektywnymi, zaburzeniami osobowości, a także osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego. Do tego psychologa na konsultacje mogą umawiać się osoby dorosłe.

Pasja, profesjonalizm i cierpliwość – tak pacjenci określają mgr Ewelinę Sztreja Stankiewicz. Psycholog uważnie słucha i zadaje trafne pytania w celu trafnej diagnozy. Dzięki temu oferuje skuteczną pomoc i wsparcie.

Pracownia psychologa mieści się przy ul. Partyzantów 17, Koszalin. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 120 zł. Badania psychologiczne 100 zł. Umów wizytę online lub w gabinecie.

Psycholog Koszalin Prywatna Praktyka Psychologiczno-Terapeutyczna Maja Jędrzejewska

Psycholog Koszalin Prywatna Praktyka Psychologiczno-Terapeutyczna Maja Jędrzejewska

Specjalista psychologii klinicznej oraz psychoterapeuta. Mgr Maja Jędrzejewska doświadczenie zawodowe zdobywa od 2000 roku, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności. To doświadczony specjalista, korzystający z superwizji, które pomagają w stałym rozwoju.

Do gabinetu psycholog trafiają osoby z różnymi problemami, a specjalista udziela skutecznej pomocy, korzystając ze swojej dużej wiedzy i praktyki. Mgr Maja Jędrzejewska jest opisywana jako ciepła, empatyczna, pełna zrozumienia i zaangażowana.

Praktyka Psychologiczno-Terapeutyczna znajduje się przy ul. Lelewela 11/112 (parter), Koszalin. Koszt konsultacji psychologicznej i psychoterapii wynosi 100 zł. Psycholog wykonuje również testy psychologiczne i testy osobowości. Konsultacje online nie są dostępne. Długi czas oczekiwania na wolny termin.

Psycholog Koszalin Gabinet psychoterapii i diagnozy psychologicznej Magdalena Królak

Psycholog Koszalin Gabinet psychoterapii i diagnozy psychologicznej Magdalena Królak

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Zajmuje się psychoterapią i diagnozą psychologiczną dzieci, młodzieży i dorosłych. W swojej pracy łączy różne nurty terapeutyczne, korzystając z podejścia ericksonowskiego, systemowego, psychodynamicznego, czy poznawczo-behawioralnego. Dzięki temu psycholog może dopasować formę pomocy idealnie do potrzeb pacjenta.

Kontakt z psychologiem cieszy się pozytywnymi opiniami, zarówno od dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Psycholog wyróżnia się wyrozumiałością i podejściem dopasowanym do możliwości i wymagań dzieci, które chętnie udają się do gabinetu na konsultacje.

Gabinet psychoterapii i diagnozy psychologicznej Magdalena Królak

Gabinet psychoterapii i diagnozy psychologicznej w Koszalinie znajduje się przy ul. Matejki 7/1, Koszalin. Konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna, a także psychoterapia dzieci i młodzieży kosztują 140 zł. Możliwość umówienia konsultacji online.

Psycholog Koszalin Prywatny Gabinet Krystyna Wołowicz

Psycholog Koszalin Prywatny Gabinet Krystyna Wołowicz

Mgr Krystyna Wołowicz ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz szkołę psychoterapii w nurcie Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu. Obecnie pracuje w prywatnym gabinecie oraz w NZON MONADA – Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Koszalinie. W swojej pracy korzysta z nurtu Gestalt.

Według opinii Krystyna Wołowicz to kompetentna, empatyczna i profesjonalna psycholog. Odpowiednie podejście, umiejętne słuchanie i trafne wnioski pozwalają na udzielanie skutecznej pomocy psychologicznej.

Prywatny Gabinet Krystyna Wołowicz

Gabinet Krystyny Wołowicz mieści się przy ul. Zwycięstwa 190 – II piętro pok. 208, Koszalin. Jeśli chcesz poznać koszt konsultacji w gabinecie lub online, zadzwoń na numer kontaktowy psychologa i zapytaj o ceny i usługi.

Psycholog Koszalin Prywatny Gabinet Matylda Szmyd-Jacyno

Psycholog Koszalin Prywatny Gabinet Matylda Szmyd-Jacyno

Absolwentka Uniwersytetu SWPS. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do Certyfikacji Psychoterapeuty PTTPB. Na konsultacje do gabinetu psycholog mogą umawiać się wyłącznie osoby dorosłe. Posiada duże doświadczenie, a swoją pracę poddaje superwizji w celu dalszego rozwoju kompetencji.

Psycholog Matylda Szmyd-Jacyno jest empatyczna, miła, wyrozumiała i skuteczna. Dzięki tym cechom cieszy się dużą popularnością w gronie dorosłych potrzebujących kompetentnego psychologa i terapeuty.

Konsultację z psychologiem możesz umówić online lub stacjonarnie. Obecnie obowiązuje długi czas oczekiwania na wolny termin. Umów wizytę, korzystając ze strony Znany Lekarz. Podczas rejestracji telefonicznej możesz dowiedzieć się również o cenach za usługi psychologiczne.

Psycholog Koszalin Profesjonalna Pomoc Psychologiczna Jacek Wezgraj

Psycholog Koszalin Profesjonalna Pomoc Psychologiczna Jacek Wezgraj

Doświadczony psycholog i psychoterapeuta. W sieci znajduje się mało informacji na temat wykształcenia i doświadczenia tego terapeuty, ale z opinii wynika, że zajmuje się terapią co najmniej od 10 lat. Psycholog prowadzi swoją własną pracownię psychologiczną, która znajduje się pod adresem: Księdza Maksymiliana Grochowskiego 3C, Koszalin.

Jacek Wezgraj prowadzi terapię indywidualną, a także terapię dla par i rodzin. Pozytywne opinie wskazują, że odnosi na tym polu duże sukcesy. Negatywne opinie dodają specjaliście wiarygodności. Warto zaznaczyć, że jest ich niewiele w porównaniu do pozytywnych ocen.

Terapia indywidualna kosztuje 100 zł. Terapia par 120 zł, a psychoterapia rodzinna 150 zł. Brak możliwości umówienia konsultacji online.

Psycholog Koszalin Centrum Leczenia Uzależnień ANON Martyna Borkowska-Pelc

Psycholog Koszalin Centrum Leczenia Uzależnień ANON Martyna Borkowska-Pelc

Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta i certyfikowany terapeuta uzależnień. Kwalifikacje do zawodu psychoterapeuty uzyskała w Profesjonalnej Szkole przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Oferuje psychoterapię indywidualną, psychoterapię par oraz konsultacje dla rodziców. W pracy wykorzystuje podejście integracyjne.

Mgr Martyna Borkowska-Pelc jest oceniana jako kompetentna, empatyczna i rzetelna psycholog. Pacjent otrzymuje z jej strony wiele zrozumienia, co pomaga w dalszym rozwoju i procesie leczenia.

Psycholog przyjmuje w gabinecie znajdującym się pod adresem: Aleja Monte Cassino 13, Koszalin. Psycholog Martyna Borkowska-Pel przyjmuje pacjentów prywatnie oraz w ramach NFZ. Konsultacje online nie są dostępne.

psycholog koszalin

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj