23.3 C
Szczecin
poniedziałek, 2 października, 2023

Psycholog Szczecin: top 10 najlepszych specjalistów w mieście!

Gdzie szukać skutecznej pomocy psychologicznej? Zobacz listę najlepiej ocenianych psychologów na terenie Szczecina!

Najlepsi psycholodzy Szczecin

Najlepsi psycholodzy Szczecin Ranking

Jeśli czujesz, że Twoje zdrowie psychiczne uległo pogorszeniu, a zaistniałe problemy uniemożliwiają Ci normalne funkcjonowanie, skorzystaj z fachowej pomocy psychologicznej. To zaskakujące, jak wiele zaburzeń, trudności i problemów może zostać pokonanych z pomocą odpowiedniej osoby. Pamiętaj, że konsultacje z psychologiem również objęte są tajemnicą lekarską. Niczego nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać. Psychologia to dziedzina, która potrafi rozwiązać wiele trudności!

Najlepsi psycholodzy Szczecin Ranking

Poniżej lista najlepiej ocenianych profesjonalistów w Szczecinie – specjalistów, którzy oferują usługi najwyższej jakości.

Psycholog Szczecin Gabinet Psychologiczny Monika Świątek

Psycholog Szczecin Gabinet Psychologiczny Monika Świątek

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Przez 15 lat pracowała jako psycholog policyjny, a od 2010 roku prowadzi również prywatny gabinet psychologiczny. Oferuje pomoc w trudnościach związanych z zaburzeniami nastroju. Pomaga również pacjentom będącym w kryzysie. W swojej pracy opiera się na nurcie poznawczo-behawioralnym. Mgr Monika Świątek przyjmuje dorosłych i dzieci od 16 roku życia. Posiada uprawnienia do prowadzenia badań psychologicznych w celu uzyskania pozwolenia na broń.

Psycholog zebrała jak dotąd same pozytywne opinie od pacjentów. Wynika z nich, że jest empatyczną osobą, zaangażowaną i stawiającą trafne diagnozy. Potrafi znaleźć skuteczne rozwiązanie, dopasowane indywidualnie do potrzeb pacjenta i jego problemów. Polecam każdemu, kto mocno stresuje się pierwszą wizytą u psychologa.

Psycholog, psychoterapeuta Monika Świątek przyjmuje online lub w gabinecie przy ul. Adama Mickiewicza 109/5, Szczecin. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 140 zł.

Psycholog Szczecin Gabinet Psychologiczny mgr Dominik Dragan

Psycholog Szczecin Gabinet Psychologiczny mgr Dominik Dragan

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii IPZ rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej. W swojej pracy opiera się właśnie na nurcie integratywnym, duży nacisk kładąc szczególnie na nurt poznawczo-behawioralny.

Liczne opinie na portalu ZnanyLekarz świadczą, iż psycholog Dominik Dragan to specjalista sympatyczny, zaangażowany, zapewniający przyjemną atmosferę w gabinecie. Empatia, profesjonalne podejście i duża wiedza pozwalają terapeucie znaleźć i zastosować rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb pacjenta.

Psycholog prowadzi konsultacje online i w gabinecie przy ul. Bolesława Krzywoustego 76, Szczecin. Konsultacja psychologiczna kosztuje 100 zł. Specjalista nie prowadzi obecnie terapii dla par, ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Psycholog, psychoterapeuta Szczecin Centrum Psychoterapii i Coachingu Martyna Jasińska

Psycholog, psychoterapeuta Szczecin Centrum Psychoterapii i Coachingu Martyna Jasińska

Psychoterapeuta, psycholog Martyna Jasińska w swojej działalności opiera się na nurcie psychoterapii systemowej. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie w terapii młodzieży, par, małżeństw i rodzin. Psycholog oferuje także pomoc w trudnościach, które przeżywamy indywidualnie: na przykład depresja, lęki, stres. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i za granicą.

Wyrozumiała, zaangażowana, uśmiechnięta, oferuje skuteczną pomoc psychologiczną – takie opinie można najczęściej spotkać na profilu psycholog. Wygląda na to, że specjalista potrafi znaleźć wyjście z każdej negatywnej sytuacji. Polecam szczególnie osobom w stanach lękowych.

Centrum Psychoterapii i Coachingu mieści się pod adresem: Jagiellońska 90/7, Szczecin. Psycholog przyjmuje także online. Konsultacja psychoterapeutyczna kosztuje 140 zł.

Psycholog Szczecin Gabinet Psychologiczny ROZWIĄZANIA Natalia Skwarek

Psycholog Szczecin Gabinet Psychologiczny ROZWIĄZANIA Natalia Skwarek

Psycholog Natalia Skwarek ukończyła psychologię kliniczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiada również uprawnienia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I i II stopień). Praktykę zawodową zdobywała na terenie Polski, Białorusi i Niemiec. Oferuje wsparcie dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Posiada również doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością umysłową.

Psycholog, psychoterapeuta Natalia Skwarek cechuje się rzeczowym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Jednocześnie jest empatyczna, miła i zaangażowana. Zdecydowanie należy do tych specjalistów, którzy skutecznie pomagają pacjentom, niezależnie od sytuacji.

Prywatny gabinet psychologiczny psycholog mieści się przy ul. Adama Mickiewicza 151A lok 17, Szczecin. Dostępne wizyty online. Konsultacja psychologiczna i psychoterapia kosztują 140 zł. Terapia rodzinna i terapia par 200 zł.

 

Psycholog Szczecin Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Anna Wamka

Psycholog Szczecin Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Anna Wamka

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji. Absolwentka Uniwersytetu SWPS. Zalicza się do grona specjalistów, którzy oferują pomoc w przypadku depresji, stanów lękowych, kryzysów życiowych, niskiego poczucia wartości, nadmiernego odczuwaniem negatywnych emocji, stresu, żałoby, czy trudności w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu relacji z ludźmi. Pomoc psychologiczna skierowana jest do osób dorosłych.

Psycholog Anna Wamka jest jednym z najlepszych specjalistów w Szczecinie. Jej pasją jest nie tylko psychologia, ale również pomaganie ludziom. To widać w sposobie działania psycholog – jest ciepła, zaangażowana, buduje dobrą relację z pacjentem. Charakter konsultacji psychologicznych jest dopasowany do potrzeb pacjenta, dzięki czemu psychoterapia, czy konsultacje przynoszą znakomite efekty.

Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny mieści się pod adresem: Zygmunta Krasińskiego 10, budynek Fabryka II, III piętro, lokal 25, Szczecin. Dostępne konsultacje online. Konsultacja psychologiczna kosztuje 150 zł, seksuologiczna 200 zł. Koszt psychoterapii dla par także wynosi 200 zł.

Psycholog, psychoterapeuta Szczecin Gabinet psychoterapii Anna Dobosz

Psycholog, psychoterapeuta Szczecin Gabinet psychoterapii Anna Dobosz

Psycholog, psychoterapeuta, coach. W gabinecie psycholog Anny Dobosz otrzymasz nie tylko profesjonalne wsparcie psychologiczne, które pomoże Ci rozwiązać trudności i problemy. Psycholog należy do grona specjalistów, którzy oferują pomoc w rozwoju osobistym (coaching). Psychoterapia u tego psychologa oparta jest o holistyczne podejście. Duże doświadczenie powala specjaliście czerpać z różnych nurtów, by zapewniać pacjentom jak najskuteczniejszą pomoc.

Według pacjentów, którzy oceniają wizyty w gabinecie Anny Dobosz w samych superlatywach, jest to specjalista myślący nieszablonowo. Podczas terapii umie wychwycić szczegóły, które mają istotne znaczenie i poprowadzić terapię tak, by ostatecznie pacjent powrócił do normalnego, a właściwie lepszego życia. Dużą rolę odgrywa nie sama psychologia, ale umiejętne wykorzystanie posiadanej wiedzy. Bardzo polecam tego specjalistę, zwłaszcza gdy obawiasz się obciążającej terapii.

Gabinet psychoterapii Anna Dobosz mieści się pod adresem: Księdza Piotra Ściegiennego 25/107, 70-354 Szczecin. Dostępne wizyty online. Konsultacja kosztuje 200 zł.

Psycholog Szczecin Centrum AEQUILIBRIUM Maria Christowa-Dobrowolska

Psycholog Szczecin Centrum AEQUILIBRIUM Maria Christowa-Dobrowolska

Psycholog, psycholog transportu, psychoterapeuta psychoterapii pozytywnej, terapeuta Brainspotting, EMDR i hipnozy, neuroterapeuta EEG Biofeedback i RehaCom i pedagog. Dr inż. Maria Christowa-Dobrowolska posiada imponującą wiedzę i wykształcenie z wielu obszarów naukowych, a psychologia jest główną dziedziną jej zainteresowań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu psycholog potrafi znaleźć rozwiązanie w przypadku najtrudniejszych problemów. Należy do wyjątkowych specjalistów, którzy ogromną wiedzę z powodzeniem wykorzystują w praktyce.

Konsultacje psychologiczne w gabinecie przynoszą pozytywne rezultaty. Psycholog z powodzeniem pomaga pacjentom, a przy tym zapewnia w gabinecie miłą atmosferę ze szczyptą humoru. Pełna zrozumienia, uważnie słucha, zadaje trafne pytania i szybko wyciąga wnioski.

Centrum AEQUILIBRIUM znajduje się przy ul. Gen. Maczka 10/20 w Szczecinie. Konsultacje online również są dostępne. Koszt wizyty wynosi 170 zł. Konsultacja dla par kosztuje 220 zł.

Psycholog Szczecin Gabinet Psychologiczny Magdalena Kruszyńska

Psycholog Szczecin Gabinet Psychologiczny Magdalena Kruszyńska

Psycholog, seksuolog, mediator, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa seksuologicznego. Należy do grona specjalistów, którzy oferują pomoc i wsparcie przy depresji, zaburzeniach lękowych, emocjonalnych, psychosomatycznych oraz przy kryzysach życiowych. Swoją ofertę dedykuje pacjentom dorosłym.

Psycholog ma kilkadziesiąt pozytywnych opinii i żadnej negatywnej. Należy więc do najbardziej cenionych profesjonalistów w Szczecinie. Empatyczna, zaangażowana, wyróżnia się dużą skutecznością i zrozumieniem potrzeb i problemów pacjenta. Polecam zwłaszcza osobom, które boją się spotkania z psychologiem.

Gabinet Psychologiczny psycholog Kruszyńskiej mieści się pod adresem: Kaszubska 57, I p. lokal 101, Szczecin. Konsultacja psychologiczna kosztuje 130 zł, seksuologiczna 150 zł. Koszt badań psychologicznych również wynosi 150 zł. Umów wizytę online lub telefonicznie.

Psycholog Szczecin Centrum Rozwoju Zuzanna Kentzer

Psycholog Szczecin Centrum Rozwoju Zuzanna Kentzer

Absolwentka Uniwersytetu SWPS. Psycholog i psychoterapeuta w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyła I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Psycholog zapewnia pomoc m.in przy depresji, zaburzeniach emocjonalnych, zaburzeniach lękowych i stresie. Pracuje w Centrum Rozwoju w Szczecinie i Bydgoszczy. Prowadzi również konsultacje online.

Pacjenci pozytywnie oceniają wizyty u psycholog. Wskazują na duże zaangażowanie, zrozumienie i brak oceniania gości gabinetu i ich trudności. Psycholog Zuzanna Kentzer to świetny słuchacz, miła, zachęcająca do rozmowy, zapewniająca skuteczną pomoc psychologiczną. Polecam wszystkim potrzebującym dobrego, aktywnego słuchacza i profesjonalisty.

O adres Centrum Rozwoju w Szczecinie zapytaj podczas rejestracji telefonicznej. Obecnie psycholog prowadzi konsultacje online. Konsultacja psychologiczna kosztuje 140 zł.

Jak przygotować się do wizyty u terapeuty?

Jak przygotować się do wizyty u terapeuty?

Konsultacja z psychologiem zawsze powoduje mniejszy lub większy stres. W końcu musimy odkryć przed obcą osobą swoją najintymniejszą stronę. Konsultacje online mogą być dobrą opcją łagodzenia stresu, jednak większość psychologów na pierwszą wizytę zaprasza do gabinetu. Na szczęście nie ma się czego bać!

Czy konsultacja z psychologiem wymaga jakiegoś przygotowania? Niekoniecznie. Warto jednak ułożyć sobie w głowie pewne myśli, by móc powiedzieć specjaliście, na czym polega nasz problem lub jak wyglądają objawy, przez które zdecydowaliśmy się na wizytę w gabinecie. Pamiętaj przy tym, że wizyta u terapeuty trwa 50 minut i za bardzo nie ma możliwości jej wydłużenia. To oznacza, że nie musisz opowiedzieć całego swojego życia na 1 wizycie. Zarówno pomocnicze wizyty, jak i długotrwała psychoterapia to proces, który ma na celu poprawę zdrowia psychicznego.

Jak przygotować się do wizyty u psychologa

W czasie spotkań terapeutycznych nie tylko rozmawia się z psychologiem, ale dodatkowo wykonuje się ogromną pracę nad sobą. Psycholodzy pomagają nadać naszym działaniom odpowiedni kierunek i wspierają na każdym etapie leczenia. Dobry specjalista pozwala nam zrozumieć mechanizmy, które kierują naszym zachowaniem. Dzięki wsparciu specjalisty zyskujemy wzgląd w pewne rejony osobowości i zaczynamy rozumieć przyczyny i skutki pewnych wydarzeń, czy działań, które są częścią prywatnego życia.

wizyta u psychologa jak się przygotować

Czy konsultacje u specjalistów, którzy oferują wyłącznie wizyty online, są skuteczne?

Konsultacje online pojawiły się w czasie pandemii koronawirusa. Ze względów bezpieczeństwa kontakty w gabinetach specjalistycznych zostały ograniczone do minimum – Szczecin ma wielu specjalistów, którzy oferują wyłącznie konsultacje online. Obecnie sytuacja epidemiologiczna powoli się stabilizuje, ale wygląda na to, że konsultacje online zagoszczą na stałe, nie tylko w medycynie, ale i wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.

czy konsultacje psychologiczne online są skuteczne

Czy konsultacje online są skuteczne? O ile leczenie psychiatryczne nie wymaga bezpośredniego kontaktu, o tyle psychoterapia wymaga od terapeuty ogromnej uwagi. Liczą się nie tylko słowa pacjenta, ale również jego mimika, gestykulacja i wszelkie formy komunikacji niewerbalnej, których nie da się ocenić podczas rozmowy telefonicznej lub rozmowy online.

czy konsultacje psychologiczne online są skuteczne

Obecnie niemal każda pracownia psychologiczna i gabinet w Szczecinie oferuje wybór sposobu, w jaki ma odbyć się wizyta, ale jeśli jest to możliwe, polecam udać się do gabinetu. W ten sposób istnieje szansa, że otrzymasz lepsze zrozumienie ze strony specjalisty i skuteczniejszą pomoc w rozwiązywaniu trudności.

Jak długo czeka się na termin konsultacji z terapeutą?

Wolny termin u terapeuty lub psychiatry to często dość skomplikowana sprawa. Rozchwytywani specjaliści zwykle nie mają wolnych terminów w najbliższym czasie, a wielu z nich nie przyjmuje już kolejnych chętnych, ponieważ terminy są zarezerwowane na kilka następnych miesięcy!

Jak długo czeka się na termin konsultacji z terapeutą?

Zwykło się mówić, że długi czas oczekiwania na kontakt z psychoterapeutą lub terapię jest obecny w przypadku poszukiwania wsparcia w ramach NFZ. Tymczasem każda dobra prywatna pracownia psychologiczna również ma bardzo napięty grafik.

Jeśli potrzebna Ci natychmiastowa pomoc, udaj się do szpitala, na przykład na dzienny oddział psychiatryczny. A jeśli dasz radę zaczekać na wolny termin, postaraj się znaleźć terapeutę, który oferuje pomoc, której szukasz. Następnie od razu zadzwoń, umawiając się na konkretny termin. Do psychoterapeuty lepiej nie umawiać się online, ponieważ wolne terminy nie zawsze są aktualne.

Najbliższa konsultacja u psychoterapeuty w miejscowości Szczecin jest możliwa w ciągu kilku dni. Zdarzają się wolne terminy z dnia na dzień. Warto pamiętać, że na podstawie ilości wolnych terminów nie da się stwierdzić, czy psycholog jest dobry, czy nie. Nie bój się umówić wizyty u specjalisty, który szybko ma wolny termin, a na jego profilu znajduje się niewiele opinii. Zwykle wynika to z faktu, że dany specjalista jest mniej popularny. Wybierz tego specjalistę, który wzbudza Twoje zaufanie i umów wizytę online lub przez telefon.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj