2.4 C
Wrocław
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Psychiatra Wrocław: top 10 najlepszych lekarzy w mieście!

O zdrowie psychiczne należy dbać z takim samym zaangażowaniem, jak o zdrowie fizyczne. Nie ignoruj objawów i sięgnij po profesjonalną pomoc. Zdziwisz się, jak wiele zmieni się na lepsze! Poniżej lista najlepszych lekarzy psychiatrów we Wrocławiu!

Najlepsi psychiatrzy we Wrocławiu Ranking

Lekarze psychiatrzy diagnozują objawy i przepisują stosowne leki i zalecenia. W powrocie do zdrowia i pełni życia pomocny jest również psycholog. Umów się do psychiatry i psychologa prywatnie lub w ramach NFZ. Skuteczne leczenie sprawi, że choroba przestanie niszczyć Twoją codzienność. Zobacz, gdzie warto szukać profesjonalnej pomocy psychiatrycznej we Wrocławiu!

Psychiatra, seksuolog Tomasz Maleszewski Gabinet Lekarski Wrocław

Psychiatra, seksuolog Tomasz Maleszewski Gabinet Lekarski Wrocław

Tomasz Maleszewski należy do grona wyjątkowych specjalistów, którzy podchodzą do pacjentów z niezwykłym szacunkiem. Odpowiednio zaplanowane wizyty, nieustanne zdobywanie nowych kwalifikacji i bardzo życzliwe i zaangażowane podejście do pacjenta. To wszystko sprawia, że nawet pierwsza wizyta nie będzie stresująca, a stanie się doskonałą podstawą do leczenia.

Lekarz przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Grabiszyńska 89 we Wrocławiu. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 200 zł, kolejne wizyty 150 zł. Dostępna możliwość wizyty online.

Psychiatra Wrocław Grzegorz Jeziorski Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Specjalista w leczeniu uzależnień. Psychiatra Grzegorz Jeziorski to lekarz empatyczny, życzliwy i fachowy. Z niezwykłą skutecznością dopasowuje odpowiednie leczenie. Cieszy się ponad setką samych pozytywnych opinii na temat swojej pracy, jest bardzo lubianym lekarzem. Polecany zwłaszcza dla osób, które zmagają się z uzależnieniami. Lekarz ma dużą praktykę w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych.

Do tego lekarza możesz umówić się na wizytę online lub w gabinecie. Miejscem pracy lekarza jest Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, ul. Dyrekcyjna 37/47. Pierwsza konsultacja psychiatryczna kosztuje 170 zł, następne wizyty 150 zł. Umów się online lub zadzwoń.

Psychiatra Magdalena Szrajber-Szymańska Konsultacje online Wrocław

Psychiatra Magdalena Szrajber-Szymańska

Doświadczony specjalista w leczeniu zaburzeń psychicznych. Lekarz Magdalena Szrajber-Szymańska zdobywała doświadczenie, przez lata pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego i Oddziałach Psychiatrycznych w szpitalach we Wrocławiu. Przez pacjentów oceniana jako kompetentna, empatyczna i skuteczna: potrafi przepisać odpowiednie leki już przy pierwszej wizycie.

Obecnie do tego lekarza można umówić się wyłącznie na konsultację online. Umów wizytę za pośrednictwem strony Znany Lekarz lub telefonicznie. Pierwsza konsultacja kosztuje 180 zł, kolejne wizyty 150 zł.

Psychiatra Wrocław Błażej Pazera Poradnia Zdrowia Psychicznego Harmonia

Poradnia Zdrowia Psychicznego Harmonia

Psychiatra Błażej Pazera pracował również jako lekarz rodzinny, co obecnie pozwala mu na holistyczne podejście do problemów pacjenta. Skutecznie diagnozuje i leczy zaburzenia oraz choroby psychiczne. Oceniany jako empatyczny, pełen zrozumienia, miły. To lekarz, który potrafi słuchać. Uzyskał Certyfikat Leczenia Otyłości, a własne doświadczenia w tej dziedzinie pozwalają mu jeszcze lepiej wspierać pacjentów. Specjalizuje się także w leczeniu depresji i zaburzeń osobowości.

Wizytę u lekarza możesz odbyć online lub w gabinecie. Umów spotkanie za pośrednictwem strony Znany Lekarz. Specjalista zajmuje gabinet w Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia przy ul. Powstańców Śląskich 95. Koszt konsultacji wynosi 150 zł.

Psychiatra Marta Nakonieczna Gabinet Na Grobli Wrocław

Psychiatra Marta Nakonieczna Gabinet Na Grobli Wrocław

Rzetelna lekarz, która przez lata zdobywała doświadczenie w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Milickim Centrum Medycznym. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pacjenci bardzo pozytywnie oceniają kompetentną psychiatrę, którą określają jako wyrozumiałą, cierpliwą, pełną zrozumienia i taką, która poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje.

Umów wizytę u tego lekarza za pomocą strony Znany Lekarz lub przez tel. Możliwość odbycia wizyty online, lub w gabinecie przy ul. Na Grobli 30-32. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 150 zł.

Psychiatra Anna Wróbel Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Wrocław

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Pani doktor Anna Wróbel skutecznie udziela pomocy pacjentom za sprawą wykształcenia, ale także umiejętności. Umiejętnie zadaje pytania, jest cierpliwa, wyrozumiała i rzetelna. Konsultacje u tego psychiatry odbywają się w miłej atmosferze i skutkują odpowiednio dobraną metodą leczenia.

Miejscem pracy lekarza jest między innymi Dolnośląskie Centrum Psychoterapii przy ul. Dyrekcyjnej. Ze względu na sytuację epidemiologiczną możliwe jest także umówienie konsultacji z psychiatrą online. Pierwsza konsultacja u psychiatry kosztuje 170 zł, kolejne 150 zł.

Psychiatra, psychoterapeuta Jisan Jung Dolnośląski Instytut Zdrowia Psychicznego SANA Wrocław

Dolnośląski Instytut Zdrowia Psychicznego SANA Wrocław

Doceniany psychiatra i psychoterapeuta, który skutecznie leczy takie choroby i zaburzenia, jak depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, czy zaburzenia psychotyczne. Lekarz potrafi skorzystać ze swojej imponującej wiedzy, stosując skuteczne metody leczenia. Specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych. Oceniany jako empatyczny, cierpliwy i rzeczowy. Szczegółowo pyta o objawy, by skutecznie pomóc.

Lekarza można zastać pod kilkoma adresami, ale przede wszystkim w Instytucie Zdrowia Psychicznego SANA przy ul. Powstańców Śląskich 95. Pierwsza konsultacja kosztuje 170 zł, następne konsultacje 150 zł.

Psychiatra dzieci i młodzieży Piotr Domisiewicz Poradnia Harmonia Wrocław

Poradnia Zdrowia Psychicznego Harmonia

Doświadczony lekarz psychiatra z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych, a także dzieci i młodzieży. Oceniany jako miły, profesjonalny i bardzo pomocny. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje.

Umów konsultację u tego psychiatry online lub w gabinecie w Poradni Harmonia przy ul. Powstańców Śląskich 95. Konsultacja kosztuje 150 zł. Konsultacje adolescentów kosztują 220 zł.

Psychiatra Tomasz Rogoziński Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Wrocław

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Tomasz Rogoziński należy do grona specjalistów, którzy swoją pracę traktują jak pasję. Lekarz jest w trakcie pisania doktoratu, a na co dzień pracuje w Milickim Centrum Medycznym na oddziale psychiatrii ogólnej. Oferuje pomoc dorosłym i dzieciom od lat 12. Leczy różne choroby i zaburzenia, dlatego wizyta w gabinecie tego lekarza może pomóc osobom, które dotychczas nie usłyszały trafnej diagnozy. Duża wiedza i doświadczenie pozwala na bezbłędne zdiagnozowanie objawów i zastosowanie leczenia dopasowanego do potrzeb badanej osoby.

Na konsultacje do psychiatry można umawiać się online lub w gabinecie w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przy ul. Dyrekcyjnej 33. Konsultacja dla osoby dorosłej kosztuje 150 zł, a dla osób od 12 do 18 lat 250 zł.

Psychiatra Anita Domisiewicz Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Wrocław

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Psychiatra Anita Domisiewicz pracowała również na stanowisku lekarza POZ. Specjalizację lekarza psychiatry ukończyła w 2002 roku, a w 2016 uzyskała certyfikat terapeuty. Od tamtej pory jest upoważniona do prowadzenia terapii. Znakomite wykształcenie i duże doświadczenie pozwalają bezbłędnie diagnozować zaburzenia i rozwiązywać problemy zdrowotne pacjenta. Konsultacje u tego lekarza oceniane są jako pomocne i dające poczucie nadziei. Pani doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, jest życzliwa i kompetentna.

Podobnie jak inni specjaliści psychiatrzy z naszego rankingu, pani doktor Anita Domisiewicz także przyjmuje w gabinecie w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przy ul. Dyrekcyjnej 33. W obecnej sytuacji epidemologicznej możliwa jest także wizyta online. Skorzystaj ze strony Znany Lekarz w celu umówienia się na wizytę. Pierwsza wizyta kosztuje 170 zł, następne konsultacje 150 zł.

Diagnoza i leczenie zaburzeń psychicznych

Problemy psychiczne mogą przytrafić się każdemu, dlatego nie powinniśmy się ich wstydzić, a tym bardziej ignorować niepokojące zmiany. Czy to depresja, czy zaburzenia lękowe, podstępna natura chorób i zaburzeń psychicznych sprawia, że czasami ciężko jest rozpoznać objawy, postawić trafną diagnozę i rozpocząć leczenie. Z tego względu bardzo istotne jest, by uzyskać pomoc od dobrego specjalisty w dziedzinie psychiatrii.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj