15.4 C
Koszalin
czwartek, 20 czerwca, 2024

Psychiatra Koszalin: top 5 najlepszych lekarzy w mieście!

Dobry lekarz psychiatra stanowi ogromną szansę na wygranie walki z chorobą lub zaburzeniem psychicznym. Dowiedz się, u kogo warto szukać pomocy psychiatrycznej w Koszalinie.

Najlepsi psychiatrzy Koszalin Ranking 2021

Najlepsi psychiatrzy Koszalin Ranking 2021

Dobry psychiatra tworzy znakomitą podstawę do walki z chorobą. Przepisuje odpowiednie leki i zachęca pacjenta do skorzystania z pomocy psychologa lub terapeuty. Obecnie (koniec marca 2021), ze względu na obostrzenia z wiązane z sytuacją epidemiologiczną, możliwe jest umawianie wizyt online lub wizyt telefonicznych.

Poniżej przedstawiamy ranking najbardziej zaufanych lekarzy psychiatrów w miejscowości Koszalin. W przypadku dzieci i młodzieży warto skorzystać z pomocy NZOZ Monada przy ul. Kościuszki 7, Koszalin. Pracują tam doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie zapewnić dzieciom odpowiednią opiekę psychiatryczną.

Psychiatra Rafał Strugała Specjalistyczna Praktyka Lekarska Koszalin

Psychiatra Rafał Strugała Specjalistyczna Praktyka Lekarska Koszalin

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń i psychoz, również tych, które wynikają z nadużywania substancji psychoaktywnych. Duże doświadczenie i wiedza, a także empatyczne podejście do pacjentów sprawiają, że prywatny gabinet lekarski Rafała Strugały cieszy się znakomitymi opiniami w sieci. Pacjenci wskazują, iż jest to psychiatra zaangażowany, empatyczny i wyrozumiały. Zdecydowanie polecam!

Gabinet psychiatryczny lekarza mieści się pod adresem: Koszalin, ul. Holenderska 30. Koszt wizyty wynosi 150 zł. Wizyty można umawiać online lub przez telefon.

Psychiatra Marta Kopczyk Szpital MEDiSON Koszalin

Szpital MEDiSON Koszalin

Specjalista w leczeniu chorób psychicznych z dużym doświadczeniem. Psychiatra Marta Kopczyk przyjmuje w szpitalu MEDiSON pod adresem Słoneczna 15, Koszalin. Prowadzi również prywatny gabinet lekarski przy ul. świętego Wojciecha 39, Koszalin. Pacjenci oceniają panią doktor jako empatyczną, wyrozumiałą, cierpliwą i taką, która naprawdę słucha pacjenta. Zdecydowanie należy do grona najlepszych specjalistów w Koszalinie. Polecam zwłaszcza osobom, które stresują się pierwszą wizytą u lekarza psychiatry.

Kosz wizyty nie został podany na stronie. Umów wizytę przez telefon i dowiedz się o szczegółach konsultacji.

Psychiatra Anna Piwońska Zdunek Poradnia Zdrowia Psychicznego Koszalin

Psychiatra Anna Piwońska Zdunek Poradnia Zdrowia Psychicznego Koszalin

Psychiatra Anna Piwońska Zdunek należy do grona specjalistów, którzy zajmują się opieką pacjentów w Poradni Zdrowia przy NZOZ MSWiA (ul. Szpitalna 2, Koszalin). Lekarz ukończyła specjalizacje, dzięki którym może skutecznie leczyć rozmaite choroby i zaburzenia psychiczne. Obecnie pracuje jako psychiatra i internista.

Lekarz oceniana przez pacjentów jako cierpliwa i umiejąca słuchać. Bardzo opanowana i miła, co pomaga w okiełznaniu choroby pacjenta. Wizyty u tego lekarza należy umawiać bezpośrednio w SPZOZ MSWiA.

Psychiatra Izabela Ciuńczyk Szpital MEDiSON Koszalin

Szpital MEDiSON Koszalin

Lekarz psychiatra, a zarazem dyrektor Środkowopomorskiego Centrum Zdrowia (Słoneczna 15, Koszalin). Kompetentna psychiatra, która od lat skutecznie leczy pacjentów z różnego rodzaju zaburzeń psychicznych. Oceniana jako kompetentna, rzetelna i stawiająca trafne diagnozy. Przepisuje dopasowane i skuteczne leki.

Miejscem pracy pani doktor jest szpital MEDiSON (Słoneczna 15) i wizyty należy umawiać bezpośrednio w rejestracji Centrum MEDiSON. Koszty i szczegóły wizyty ustalane są podczas kontaktu telefonicznego.

Psychiatra Anna Jasińska Specjalistyczna Praktyka Lekarska Koszalin

Psychiatra Anna Jasińska Specjalistyczna Praktyka Lekarska Koszalin

Psychiatra z 30-letnim stażem pracy. Liczne specjalizacje pozwalają doświadczonej lekarz zwalczać rozmaite choroby psychiczne, między innymi manię, choroby otępienne, depresję, nerwice i lęki. Lekarz potrafi słuchać i poświęca pacjentom dokładnie tyle czasu, ile potrzebują. Polecam szczególnie osobom, które potrzebują dłuższej rozmowy, a nie każdy psychiatra wyraża zgodę na dłuższą wizytę.

Pani doktor obecnie prowadzi gabinet lekarski pod adresem Wąwozowa 3G, Koszalin. Wizyty u tego lekarza należy umawiać przez kontakt telefoniczny.

Czy warto iść do psychiatry, który ma kilka negatywnych opinii?

Psychiatria to dziedzina, która jest bezpośrednio związana z pracą z ludźmi. A ludzie mają różne oczekiwania i potrzeby, którym lekarz nie zawsze jest w stanie sprostać. Bardzo często negatywną opinię wywołuje błahy powód, na przykład, że lekarz za mało się uśmiechał. Warto uważnie czytać negatywne opinie i zastanowić się, czy faktycznie mają znaczenie dla skuteczności lekarza. Zwłaszcza jeśli 90% opinii stanowią oceny pozytywne.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
POPULARNE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj