16.1 C
Bydgoszcz
niedziela, 26 maja, 2024

Psychiatra Bydgoszcz: top 10 najlepszych lekarzy!

Jeśli zauważyłeś u siebie objawy, które mogą wskazywać na problemy ze zdrowiem psychicznym, nie zwlekaj z wizytą u lekarza. Zobacz listę zaufanych specjalistów, do których warto umówić się na konsultację.

Najlepsi psychiatrzy Bydgoszcz ranking

O zdrowiu psychicznym mówi się coraz więcej. To ważne, by nie ingnorować objawów i nie odbierać sobie szansy na szczęśliwe życie. Choroby i zaburzenia psychiczne mają ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie. Depresja, newrice, stany lękowe – w związku z pandemią coraz więcej osób zmaga się z problemami psychicznymi. Dowiedz się, gdzie można szukać profesjonalnej pomocy! Poniżej ranking 10 najlepszych lekarzy w Bydgoszczy. Pamiętaj, jedna wizyta potrafi wiele zmienić!

Psychiatra Sylwia Czaplewska-Skrzyniarz Prywatna Praktyka Bydgoszcz

Psychiatra Sylwia Czaplewska-Skrzyniarz Prywatna Praktyka Bydgoszcz

Sylwia Czaplewska-Skrzyniarz to jeden z najpopularniejszych psychiatrów w Bydgoszczy. Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych. Duże doświadczenie umożliwia stawianie trafnych diagnoz i skuteczne leczenie wielu chorób i zaburzeń. Dotychczas zgromadziła ponad 400 (!) pozytywnych opinii w popularnym serwisie specjalistów. Prowadzi prywatną praktykę w gabinecie przy ul. Mieczysława Karłowicza 26. Koszt wizyty wynosi 170 zł.

Psychiatra Marcin Koprowski Prywatna Praktyka Bydgoszcz

Psychiatra Marcin Koprowski Prywatna Praktyka Bydgoszcz

Marcin Koprowski także jest niezwykle docenianym lekarzem, który zgromadził ponad 300 opinii w internetowym serwisie lekarzy. To specjalista w leczeniu uzależnień, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu i odżywiania, a także zaburzeń psychotycznych. Lekarz przyjmuje osoby dorosłe w prywatnym gabinecie przy ul. Ku Wiatrakom 44. Konsultacja psychiatryczna kosztuje 190 zł.

Psychiatra Dominika Graczyk-Prucnal Poradnia Praxis Bydgoszcz

Psychiatra Dominika Graczyk-Prucnal Poradnia Praxis Bydgoszcz

Specjalista psychiatra Dominika Graczyk zajmuje się leczeniem pacjentów w różnym wieku. Przyjmuje dzieci i dorosłych. Zajmuje się leczeniem wielu chorób i zaburzeń psychicznych. Lekarz przyjmuje w Poradni Zdrowia Psychicznego Praxis. Rejestracja na wizytę jest możliwa za pośrednictwem telefonu lub strony online. Dane, takie jak nr tel. oraz spis wolnych terminów znajdziesz na stronie. Wizyta kosztuje 150 zł.

Specjalista Psychiatra Mirosława Magdalena Słupska Prywatny Gabinet Bydgoszcz

Specjalista Psychiatra Mirosława Magdalena Słupska Prywatny Gabinet Bydgoszcz

Doświadczona lekarz Mirosława Magdalena Słupska przyjmuje pacjentów w prywatnym gabinecie w Bydgoszczy. Specjalizuje się w leczeniu wielu chorób, między innymi depresji i zaburzeń lękowych. Według opinii rzeczowa lekarz wszechstronnie podchodzi do problemów pacjenta i udziela skutecznej pomocy. Wśród pozytywnych opinii przeważają komentarze w stylu „Bardzo polecam panią doktor”. Lekarz przyjmuje osoby dorosłe. Kosz wizyty wynosi 150 zł.

Psychiatra Paweł Kapała Poradnia Zdrowia Psychicznego Praxis Bydgoszcz

Praxis Bydgoszcz

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Paweł Kapała specjalizuje się w leczeniu ciężkich chorób jak schizofrenia, czy choroba afektywna dwubiegunowa. Pracuje jako ordynator w szpitalu psychiatrycznym w Aleksandrowie Kujawskim oraz w poradni Praxis. Na wizytę można umówić się za pośrednictwem strony internetowej lub telefonu. Wizyta w gabinecie kosztuje 150 zł.

Psychiatra Łukasz Zapszała Poradnia Luk-Med Bydgoszcz

Psychiatra Łukasz Zapszała Poradnia Luk-Med Bydgoszcz

Informacje na profilu lekarza wskazują na duże doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej. Doktor jest obecnie w trakcie specjalizacji psychiatrycznej i już cieszy się znakomitymi opiniami pacjentów, którzy wysoko oceniają rozmowy z lekarzem i zastosowane przez niego formy leczenia. Lekarz przyjmuje w gabinecie w Poradni Zdrowia Psychicznego Luk-Med przy ul. Jana III Sobieskiego 1, Bydgoszcz. Koszt wizyty wynosi 130 zł.

Lek. psychiatra Ewa Pocztarek Indywidualna Praktyka Bydgoszcz

Lek. psychiatra Ewa Pocztarek Indywidualna Praktyka Bydgoszcz

Lek. Ewa Pocztarek specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych. W zakres pracy pani doktor wchodzi diagnoza i zastosowanie odpowiedniego leczenia między innymi do zaburzeń odżywiania, fobii, czy zespołu stresu pourazowego. Koszt wizyty wynosi 150 zł. Można umówić się także na wizytę domową, której koszt sięga 300 zł.

Centrum Medyczne Gizińscy

Centrum Medyczne Gizińscy

Potrzebna Ci fachowa opieka psychiatryczna? Listę kilku specjalistów znajdziesz w Centrum Medycznymi Gizińscy. W centrum możesz znaleźć fachową pomoc specjalistów z różnych dziedzin, między innymi psychologii i psychiatrii. Adres centrum: ul. Leśna 9A, Bydgoszcz. Doświadczeni lekarze i możliwość szybkiej konsultacji. Nr tel. podany na stronie.

Psychiatra Michał Danek Centrum Zdrowia Araszkiewicz Bydgoszcz

Psychiatra Michał Danek Centrum Zdrowia Araszkiewicz Bydgoszcz

Doktor, którego z czystym sumieniem można zaliczyć do kategorii POLECAM. Lekarz specjalizuje się w leczeniu dorosłych. Doceniony ze względu na dobry kontakt z pacjentem i umiejętne prowadzenie rozmowy, która bardzo często dotyczy bardzo trudnych dla pacjentów tematów. Prowadzi gabinet w Centrum Zdrowia Araszkiwicz przy ul. Ks. Ignacego Skorupki 2. Za wizytę należy zapłacić 140 zł.

Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Józefa Bednarza

Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Józefa Bednarza

Kompleksowa opieka psychiatryczna w Bydgoszczy to także domena szpitali. W szpitalu im. Józefa Bednarza z powodzeniem znajdziesz dobrego specjalistę. Na oddziale znajduje się również psychoterapeuta i psycholog. Wizytę w szpitalu polecam osobom, które potrzebują natychmiastowej pomocy i nie są w stanie czekać na konsultacje z lekarzem. Pobyt w szpitalu potrafi dużo pomóc w walce z chorobą.

Opieka psychiatryczna Bydgoszcz, jakich psychiatrów unikać?

Psychiatra ma za zadanie przeprowadzić szczegółowy wywiad, by ustalić przyczynę objawów zdiagnozowanych u pacjenta. Dobry psychiatra umiejętnie prowadzi rozmowy i dobrze dobiera leki. W zakres usług psychiatry nie wchodzi terapia i pomoc psychologiczna. Gabinet psychiatryczny to miejsce, w którym diagnozuje się chorobę i dobiera do niej odpowiednie leki oraz inne formy leczenia. W wyborze lekarza psychiatry pomocne są opinie na temat usług. Nie należy natomiast zniechęcać się w przypadku kilku negatywnych opinii na tle dobrych. Polecam/nie polecam to często subiektywne oceny psychiatrów.

Poradnie i Centra Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy, między innymi Centrum Zdrowia Araszkiewicz znajdujące się przy ul. Ks. Ignacego Skorupki 2, Fundacja Rozwoju Psychoterapii im. Marii Orwid cieszą się mieszanymi opiniami. Mimo to pomogły wielu ludziom.

Sprawdź najlepszych psychiatrów w innych miastach

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
OSTATNIO DODANE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj