9.1 C
Bydgoszcz
piątek, 1 marca, 2024

Onda Deka – efekty modelowania sylwetki mikrofalami Coolwaves

Nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit i wiotkość skóry to najczęstsze problemy estetyczne, dotykające różnych części ciała. Ich rozwiązaniem jest wsparcie za pomocą nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Jednym z nich jest urządzenie Onda Deka, które umożliwia modelowanie sylwetki dzięki technologii mikrofal Coolwaves. Sprawdź, na czym polega zabieg i jakie efekty można uzyskać!

Czym jest urządzenie Onda Deka i do czego służy? 

Urządzenie Onda to jedna z najnowszych technologii marki Deka. Sprzęt powstał z myślą o osobach, które chcą w prosty i stosunkowo szybki sposób poprawić wygląd ciała. Zastosowano w nim system mikrofal Coolwaves, które w sposób nieinwazyjny docierają do głębokich tkanek, w tym głównie podskórnej tkanki tłuszczowej.   

Zdaniem lekarzy z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy zabieg Onda Deka jest ceniony przede wszystkim za wysoką skuteczność i całkowitą nieinwazyjność. To procedura bezbolesna, nie wymaga też rekonwalescencji. Dzięki zastosowanemu systemowi chłodzenia pacjent może odczuwać jedynie miejscowe ciepło. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności. Ta metoda jest stosowana w celu redukcji niedoskonałości, takich jak:

  • miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • cellulit,
  • utrata napięcia i jędrności, 
  • wiotka skóra.

Jak mikrofale Coolwaves działają na ciało? 

Adipocyty (komórki tłuszczowe) są wrażliwe na działanie wysokiej temperatury. W takcie zabiegu Onda Deka mikrofale o precyzyjnej częstotliwości docierają selektywnie do komórek tłuszczowych. Pod wpływem energii urządzenia te komórki ulegają rozpadowi, po czym są wchłaniane na drodze naturalnych procesów – część z nich zostaje usunięta z organizmu przez układ limfatyczny, a część zużyta na poczet energii.

Z wiekiem włókna kolagenowe odpowiadające za zachowanie jędrnej skóry ulegają rozciągnięciu, a przestrzenie międzykomórkowe stają się nadmiernie poszerzone, czego konsekwencją jest postępujące wiotczenie skóry. Do utraty jędrności przyczyniają się także wahania wagi, zwłaszcza szybka redukcja masy ciała. Energia cieplna generowana podczas zabiegu Onda Deka prowadzi do obkurczenia włókien kolagenu. Pod wpływem działania mikrofal Coolwaves dochodzi także do intensyfikacji syntezy nowego kolagenu. Pobudzone tkanki stopniowo stają się bardziej zwarte, co skutkuje zagęszczeniem skóry, poprawą jej napięcia i redukcją wiotkości. 

Jakie obszary można poddać zabiegowi Onda Deka?

Za pomocą urządzenia Onda Deka można penetrować tkanki na różnej głębokości. Możliwość precyzyjnego dotarcia do wybranego obszaru pozwala na przeprowadzenie zabiegu na różnych częściach ciała, także tych delikatnych.  

Onda Deka służy od do przeprowadzania zabiegów na partiach ciała, takich jak:

  • brzuch,
  • uda,
  • kolana,
  • pośladki,
  • plecy. 

Modelowanie sylwetki za pomocą Onda Deka jest zabiegiem bezpiecznym i komfortowym dla pacjenta. Z tej metody mogą korzystać osoby o różnym fototypie skóry, niezależnie od opalenizny. Możliwość przeprowadzenia sesji zabiegowej o każdej porze roku to kolejna z zalet tej technologii. 

Jakie efekty można uzyskać dzięki sesjom Onda? 

Działanie systemu Onda Deka skupia się przede wszystkim na redukcji tkanki tłuszczowej. To właśnie komórki tłuszczu skumulowane w postaci nierównomiernych złogów tworzą cellulit. Zabieg doskonale sprawdza się więc zarówno do wyszczuplania wybranych partii ciała, jak i walki z cellulitem w każdym stadium zaawansowania. Dodatkowym efektem jest wygładzenie powierzchni skóry i poprawa jej napięcia. 

Efekty można zaobserwować już po pierwszej sesji zabiegowej, jednak w zależności od indywidualnych potrzeb najczęściej zaleca się wykonanie ok. 4–6 powtórzeń w odstępach co 2–4 tygodnie. Co ważne, uzyskane efekty są trwałe. Zniszczone komórki tłuszczowe nie regenerują się. Trwałość efektów można wzmocnić poprzez dbałość o utrzymanie prawidłowej masy ciała. 

Chcesz wysmuklić sylwetkę, poprawić wygląd powierzchni skóry i zredukować cellulit? Umów się na konsultację w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i poznaj szczegóły dotyczące nieinwazyjnego modelowania sylwetki!   

OSTATNIO DODANE
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj