-2.1 C
Katowice
czwartek, 30 listopada, 2023

Dobry dermatolog w Katowicach: top 10

Konsultacja dermatologiczna może stać się początkiem owocnej walki z problemami skórnymi. Wybór dobrego lekarza to podstawa, dlatego w naszym serwisie przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych lekarzy specjalistów w dziedzinie dermatologii.

Dermatolog Katowice: Ranking

W Katowicach jest wielu dobrych dermatologów, którzy niosą skuteczną pomoc w przypadkach chorób lub defektów skóry. W naszym rankingu wzięliśmy pod uwagę ilość pozytywnych opinii na temat danego lekarza, wykształcenie oraz stopień trudności problemów skórnych, jakie był w stanie wyleczyć. Poniżej lista 10 dermatologów przyjmujących prywatnie lub w ramach NFZ na terenie miasta Katowice i nie tylko. Z usług niżej opisanych dermatologów korzystają też mieszkańcy okolicznych miejscowości, takich jak Tychy, czy Będzin.

Marzena Besala dermatolog — Centrum Medyczno-Farmaceutyczne Przyjazna Katowice

Marzena Besala dermatolog

Profesjonalne podejście do pacjenta, imponujące wykształcenie i duże doświadczenie w leczenie rozmaitych chorób skórnych. Łuszczyca, trądzik, atopowe zapalenie skóry — niezależnie od poziomu trudności lekarz Marzena Besala jest w stanie znaleźć skuteczne rozwiązanie. Na wizyte u tego specjalisty mogą umówić się również osoby potrzebujące wykonania testów dermatologicznych. To dermatolog w Katowicach, który cieszy się największą popularnością w mieście Katowice.

Konsultacja dermatologiczna kosztuje 150 zł.

Olga Gorbacz Katowice dermatolog, lekarz medycyny estetycznej — Centrum Medyczne Mediqpol

Olga Gorbacz Katowice dermatolog, lekarz medycyny estetycznej — Centrum Medyczne Mediqpol

Specjalistka medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej. Lekarz cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjentów, wyróżnia się sympatycznym podejściem i należy do specjalistów, którzy są w stanie znaleźć skuteczne rozwiązania na złożone problemy skórne. Konsultacje u tego dermatologa zawsze przynoszą pozytywne efekty.

Konsultacja dermatologiczna kosztuje 150 zł.

Anna Michalska-Borkowska dermatolog, wenerolog — Klinika Magnuccy Katowice

Olga Gorbacz Katowice dermatolog, lekarz medycyny estetycznej — Centrum Medyczne Mediqpol

Specjalnością dr Anny Michalskiej jest dermatologia i wenerologia. Szerokie wykształcenie medyczne (tytuł doktora n. med.), sprawia, że pani doktor niezwykle trafnie dobiera metody leczenia. Konsultacje skutecznie pomagają pacjentom, a doktor jest przy tym bardzo miła i empatyczna. Wizyty w gabinecie nie są stresujące i przywracają nadzieję na odzyskanie pełni zdrowia i nienagannego wyglądu skóry.

Konsultacja dermatologiczna kosztuje 150 zł.

Elżbieta Meszyńska dermatolog, lekarz medycyny estetycznej — Centrum Medyczne El-Derm Katowice

Elżbieta Meszyńska dermatolog

Specjalnością dr n. med. Elżbiety Meszyńskiej jest nie tylko dermatologia i wenerologia, ale także medycyna estetyczna. Wizytę w gabinecie pani doktor polecamy szczególnie tym osobom, które zmagają się z problemami skóry twarzy. Konsultacje są godne polecenia również dla osób, które chcą zlikwidować problem ze zmarszczkami. Doktor jest bardzo sympatyczna i profesjonalna, umiejętnie wykorzystuje swoje bogate doświadczenie i wiedzę w trakcie konsultacji. Umożliwia wykonanie takich zabiegów, jak mezoterapia, czy botoks.

Konsultacja dermatologiczna kosztuje 150 zł.

Anna Cudak dermatolog — Centrum Medyczne Mediqpol Katowice

Anna Cudak dermatolog

Najlepsi lekarze dermatolodzy w Katowicach wyróżniają się nie tylko skutecznością leczenia, ale także sympatycznym podejściem do każdego pacjenta. Dermatolog Anna Cudak nie jest wyjątkiem. Pacjenci oceniają wizyty w gabinecie bardzo pozytywnie, zaznaczając, że wizyta u tego dermatologa przywróciła im dobre zdrowie.

Konsultacja dermatologiczna kosztuje 150 zł. Dostępna konsultacja dermatologiczna online.

Katarzyna Pyrkosz dermatolog dziecięcy — Klinika Magnuccy Katowice

Olga Gorbacz Katowice dermatolog, lekarz medycyny estetycznej — Centrum Medyczne Mediqpol

Zaangażowany i skuteczny specjalista, który pomaga pacjentom z różnymi problemami skóry. Grzybica, atopowe zapalenie skóry, łysienie, czy alergie skórne to tylko niektóre z najczęściej leczonych przez nią chorób. Doktor przyjmuje na wizyty dorosłych i dzieci. Jedyną trudnością, jaką mogą spotkać osoby chcące umówić się na wizytę, to wolny termin — Katarzyna Pyrkosz należy do grona rozchwytywanych specjalistów.

Podobnie jak inni dermatolodzy z naszego rankingu, Katarzyna Pyrkosz także pomaga pacjentom bez ubezpieczenia (prywatnym). Konsultacja dermatologiczna kosztuje 150 zł.

Monika Lembryk-Kudelko dermatolog, wenerolog — Prywatny Gabinet Katowice

Monika Lembryk-Kudelko dermatolog

Specjalista w dziedzinie dermatologii i doświadczony wenerolog. Wizyta w gabinecie lek. Moniki Lembryk-Kudelko to ważny krok w skutecznym leczeniu chorób i problemów skórnych. Specjalista stara się pomóc już w czasie pierwszej wizyty. Szybko ustala terminy niezbędnych zabiegów, starając się, by osoby zmagające się z trudnościami w obrębie skóry nie musiały długo czekać.

Konsultacja dermatologiczna kosztuje 150 zł.

Aleksandra Szczepanek-Grettka dermatolog, lekarz medycyny estetycznej — Centrum Medyczne Polmed Katowice

Sympatyczna i rzeczowa pani doktor, która podczas wizyty jest rzetelna, a zarazem miła. Problemy skórne są dla wielu osób źródłem kompleksów, a nie każdy lekarz internista umie wykazać się delikatnością. Do Aleksandry Szczepanek-Grettka można umówić się na wizytę bez żadnego stresu. Specjalistka ma duże doświadczenie w wielu chorobach, m.in. grzybicy skóry i paznokci, naczyniakach, czy łuszczycy.

Konsultacja dermatologiczna kosztuje 150 zł.

Agnieszka Goj-Duniec dermatolog — Centrum Medyczne Tysiąclecie Katowice

Agnieszka Goj-Duniec dermatolog

Kolejna doświadczona lekarz, która ma swój profil w znanym serwisie Znany Lekarz. Dzięki temu można poznać opinie na temat jej pracy i bez problemów umówić się na wizytę. Specjalista Goj-Duniec ma na swoim koncie liczne sukcesy i duże doświadczenie. Wyróżnia się wysokim zaangażowaniem i empatycznym podejściem.

Konsultacja dermatologiczna kosztuje 150 zł.

Krystyna Lubelska dermatolog, specjalista medycyny estetycznej — Skin Laser Katowice

Krystyna Lubelska dermatolog

Wizytę w gabinecie Krystyny Lubelskiej polecamy zwłaszcza osobom z miasta Katowice, które chcą skupić się na estetycznym aspekcie skóry twarzy. Lekarz wykonuje m.in. zabiegi na zmarszczki, wiotkość skóry, czy łysienie. Zapewnia miłą atmosferę w gabinecie, jest profesjonalna i ma duże doświadczenie.

Konsultacja dermatologiczna kosztuje 150 zł.

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Pixabay.com.

Roman Jaworski
Roman Jaworski
Tworzenie rankingów to moja specjalność. Mam nadzieje, że moje artykuły przypadły Ci do gustu :)
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj