Mlekovita oddziały, kontakt i praca w firmie

0
1167
Mlekovita oddziały, kontakt i praca w firmie

Mlekovita jest jedną ze znanych firm w Polsce. Wszyscy kojarzą produkty mleczne tego producenta! Gdzie znajduje się siedziba firmy Mlekovita? Kontakt z przedstawicielami? Praca w firmie? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

mlekovita logo

Mlekovita Wysokie Mazowieckie

Siedzibą firmy Mlekovita jest zakład przy ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie woj Podlaskie. Sama marka znana jest jednak w całej Polsce. Mlekovita to polski producent nabiału, między innymi mleka i masła. Swoją działalność marka prowadzi już od ponad 90 lat. Mekovita znana jest nie tylko w Polsce, ale również w Europie, gdzie jest jednym z największych producentów nabiału.

Mlekovita produkcja i statystyki

Mlekovita ma ponad 20 zakładów produkcyjnych, które każdego dnia czynnie produkują pyszne wyroby z mleka. Firma zatrudnia 5 tysięcy pracowników i kupuje mleko od 15 tysięcy rolników! Zastanawiacie się, ile może być wyrobów produkowanych z mleka? Mlekovita ma ich 1000! Tak szeroki wybór nabiału spowodował, że oferta polskiej firmy jest obecnie mocno doceniana w aż 159 krajach. Fabryki Mlekovity produkują 8 mln litrów mleka w ciągu doby! Za dużą popularnością producenta stoi przywiązanie do pewnych wartości. Mlekovita wykorzystuje do produkcji mleko od krów, które karmione są paszami wolnymi od GMO i dodatków, które wpływają na gorszą jakość wytwarzanego przez nie mleka. Dzięki temu możemy mieć pewność, że kupowany przez nas nabiał nie jest pozbawiony wartości odżywczych, a za jego dobry smak nie odpowiada chemia.

Mlekovita produkty

Zakładamy, że tak jak my nie miałeś pojęcia o tym, jak szeroka jest oferta polskiego producenta Mlekovita. To nie tylko mleko i masło, ale również różnego rodzaju śmietanki, śmietany, sery i produkty w proszku. Wszystko naprawdę wysokiej jakości, a przynajmniej tak wynika z niesłabnącej popularności marki i coraz szerszej oferty produktów. Dużą popularnością cieszy się serek śmietankowy Wypasiony. Podobną nazwę ma mleko Wypasione produkowane w czerwono-białym opakowaniu. Ostatnio Mlekovita wypuściła na rynek spożywczy nowości: ziołowe masła oraz smakowe jogurty: wszystko bez sztucznych substancji i wzmacniaczy smaku.

Producent w pełni dostosowuje się do trendów rynkowych. Produkty mleczne dla siebie znajdą również osoby, które nie tolerują laktozy. Obecnie dostępne jest kilkanaście rodzajów produktów bez laktozy. Są to serki homogenizowane, mleko o różnej zawartości tłuszczu, jogurty, sery, twarogi i masło. Wszystkie produkty Mlekovity, zarówno klasyczne, jak i bez laktozy lub w proszku, bez problemów znajdziesz w polskich sklepach. Większość nabiału marki posiadają nie tylko duże supermarkety, ale również mniejsze sklepy osiedlowe.

Mlekovita praca: kontakt z sekretariatem

Mlekovita jest liderem w zakresie produkcji nabiału, a szczególnie mleka. W tak rozwiniętej firmie dobrze jest pracować. Szansa na stałe zatrudnienie, dobrą umowę i godziwą pensję kusi wielu. Warto zatem wysłać swoje CV, by stać się częścią zespołu Mlekovita. Poniżej dane do kontaktu z sekretariatem. Być może czeka na Ciebie praca!

  • Telefon: +48 86 27 58 200
  • E-mail: sekretariat@mlekovita.com.pl

Na stronie producenta można znaleźć specjalną zakładkę, która informuje o aktualnych ofertach pracy w firmie Mlekovita. CV można składać osobiście w siedzibie producenta (adres podany na początku artykułu) lub wysłać na podany na stronie e-mail. Poniżej dane do kontaktu z sekretariatem, konkretnie w sprawie pracy na określonym stanowisku.

  • Telefony:   (86) 275 82 18, (86) 275 83 10
  • E-mail: kadry@mlekovita.com.pl

Propozycje pracy w którymś z zakładów Mlekovita kierowane są głównie do panów, ponieważ poszukiwane są osoby do obsługiwania maszyn, pracownicy do obróbki surowca i pomocnik mleczarski. Oferty pracy są stale aktualizowane, dlatego warto odwiedzać stronę. Wszystko wskazuje na to, że Mlekovita to producent, z którego Polska może być dumna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj