14.8 C
Gdańsk
czwartek, 20 czerwca, 2024

Innowacyjny deweloper, który z klasą zmienia oblicze Gdańska i okolic

Działając na terenie swojego rodzinnego miasta Gdańska i jego okolic, Wojciech Jaworski od lat zmienia oblicze tutejszego rynku nieruchomości. W swoich projektach wyrusza w pasjonującą podróż po starych trójmiejskich kamienicach, łącząc nowoczesne technologie z najlepszymi trendami w świecie architektury.

Deweloper udowadnia, że we współczesnym biznesie jest miejsce nie tylko na inwestowanie, ale też na powracanie do korzeni w sentymentalnych podróżach. Towarzyszy mu w nich żona oraz zespół współpracowników.

Stolica Pomorza, która przyciąga niczym magnes

Stolica Pomorza to jednocześnie mekka turystów i cel podróży biznesowych. Planowana przez Jaworskiego inwestycja w butikowy hotel zaadaptowany w klimatycznej kamienicy przy ulicy Tkackiej już teraz rozpala emocje. Napędzany energią wspomnień z młodości spędzonej w Gdańsku inwestor, jest gotów na nowe wyzwania z zachowaniem charakterystycznej architektury Starego Miasta i z wykorzystaniem jej dziedzictwa historycznego. Umiejętnie łączy przy tym aktualną wiedzę technologiczną z nowoczesnym designem oraz rozwiązaniami.

Wojciech Jaworski Jaworek (po lewej)

To właśnie luksusowe projekty w prestiżowych lokalizacjach wyróżniają firmę deweloperską Intuo i napędzają ją do nieustannego dynamicznego rozwoju. Już teraz, ze względu na swoje doświadczenie, pomysły oraz portfolio wysuwają markę Jaworskiego na pozycję lidera na lokalnym rynku.

Działanie zespołowe – współpraca z najlepszymi

Za sukcesem Jaworskiego stoją specjaliści, których bardzo uważnie dobiera do współpracy. Jednym z najważniejszych partnerów biznesowych jest jego żona Iwona, będąca uznaną projektantką wnętrz w IJ Luxury Design. Deweloper chętnie przystępuje też do udziału w innych projektach, do których jest zapraszany przez trójmiejskich przedsiębiorców. Dlatego osoby zainteresowanie współpracą mogą osobiście przedstawić jej warunki, licząc na indywidualne podejście oraz zaangażowanie.

Wojciech Jaworski Jaworek wraz z Michałem Koterskim

Intuo to partner i samodzielny wykonawca wielu inwestycji, w tym również tak prestiżowych jak mieszczące się w Gdańsku Przymorze Bulvar Apartments czy położone u stóp jeziora Niegocin w Giżycku obiekty Lowen Marina.

Ambicje, które prowadzą do nieustannego rozwoju

Deweloper z ambicjami wciąż dąży do realizowania swoich kolejnych pomysłów oraz projektów, szukając pod nie atrakcyjnych lokalizacji. Jego styl działania jest ceniony i rozpoznawalny w branży, a renoma sięga daleko poza Gdańsk. Po jednym zakończonym z sukcesem przedsięwzięciu przychodzi czas na kolejne inicjatywy. Ciągłe działania, rozwój i ambicja w realizowaniu spójnych, przemyślanych inwestycji prowadzą Wojciecha Jaworskiego na pozycję lidera trójmiejskiego rynku.

Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj