18.8 C
Gdańsk
wtorek, 16 lipca, 2024

JMDI wychodzi naprzeciw wynajmującym. Specjalna oferta z przyśpieszeniem prędkości i krótszą umową.

Firma JMDI wprowadza na rynek nową kampanię marketingową pod hasłem Wybieram prędkość – Światłowód 800 Mb/s. Głównym odbiorcą promocji są osoby wynajmujące mieszkania, dla których krótka umowa oraz Internet z odpowiednią prędkością są kluczowe.

Odpowiedzią JMDI na rosnącą inflację jest konkurencyjna oferta sprzedażowa, znakomicie wpisująca się w aktualną sytuację rynkową. Krótsza umowa na 12 miesięcy, z gwarancją ceny do 24 miesięcy i większą prędkością Internetu do 800 Mb/s to główne założenia promocji.

W ostatnim czasie, przy rosnącym popycie na mieszkania pod wynajem, można zaobserwować zwiększone zainteresowanie usługami telekomunikacyjnymi, które są dopasowane do okresu najmu. Obecnie osoby wynajmujące mieszkania oczekują większej elastyczności związanej z okresem świadczenia usług również telekomunikacyjnych. Znaczący wzrost kosztów życia coraz bardziej widać w procesach zakupowych Polaków. Dzisiaj, jednym z ważnych elementów przy podejmowaniu decyzji kupna, obok oczekiwanego poziomu jakości usługi jest jej cena.

Dlaczego prędkość jest taka ważna?

Obecnie gdy szybkie łącze stało się jednym z głównych narzędzi pracy, oferta JMDI doskonale wpisuje się w oczekiwania konsumentów. Klienci dostają łącze o prędkości pobierania 800 Mb/s, a dodatkowo, mają również wysoką prędkość wysyłania, bo aż 160 Mb/s. Jest to niezwykle ważne, gdy coraz częściej pracujemy z domu. Zdecydowanie przyspiesza pracę i daje większy komfort korzystania w trakcie wideokonferencji czy relacji online.

TV z nagrań? Teraz oglądasz telewizję kiedy chcesz.

W ofercie JMDI posiada rewolucyjną usługę telewizyjną. Jest to cofanie do siedmiu dni. Dzięki temu rozwiązaniu możemy oglądać swoje ulubione programy nawet jeśli przegapiliśmy emisję. Dodatkowo, nie musimy o niczym pamiętać, bo możemy nagrywać wszystkie kanały w specjalnej, dedykowanej dla nas przestrzeni w chmurze. Teraz możesz cofać się i obejrzeć swój serial czy też rozgrywki sportowe. Już nic cię nie ogranicza – możesz swobodniej dysponować swoim czasem i nie tracisz swoich ulubionych programów.

Oferta promocyjna JMDI jest ofertą czasową.

Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty promocyjnej www.jmdi.pl

O firmie JMDI

Firma JMDI jest polskim, niezależnym dostawcą Internetu, telewizji oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Firma JMDI łączy ze światem ponad 150 tys. gospodarstw domowych oraz firm. Świadczy usługi klientom z Warszawy i okolic, Podlasia, Gdańska i od niedawna we Wrocławiu. Na polskim rynku telekomunikacyjnym jest obecna od 2002 roku. Infrastruktura firmy JMDI jest bieżąco modernizowana i rozprowadzana na nowe lokalizacje. Siedziba firmy oraz Biuro Obsługi Klienta znajduje się na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Odkrytej 1A. Mieszkańców Gdańska zapraszamy do naszego biura które mieści się w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 132. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.jmdi.pl

Przemysław Dąbrowski
Przemysław Dąbrowski
Uwielbiam szukać najlepszych firm w swoich branżach. Wszystkie artykuły piszę w oparciu o sprawdzone informacje, dzięki czemu łatwiej możesz podjąć swoje decyzje zakupowe.
Popularne
Przeczytaj również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj